Рейтинг найгірших універсалів 2016 року

Автомобілі-універсали мають репутацію практичних, надійних і містких "сімейних" машин. Але є універсали, від яких варто триматися подалі, якщо ви не готові витратити на ремонт більше, ніж коштує авто. Об'єднання технічного нагляду ФРН (TUV), що займається періодичним технічним оглядом транспортних засобів, опублікувало рейтинг найгірших універсалів 2016 року . Вони мали найбільшу кількість несправностей за минулий рік. При складанні рейтингу були враховані дані огляду 8. 5 млн. Автомобілів.

Говорячи про недоліки моделей, що потрапили в список, експерти TUV просять врахувати, що багато водіїв переоцінюють можливості своїх "залізних коней". І намагаються вичавити з них максимум, перевантажуючи авто або тривалий час експлуатуючи їх на поганих дорогах, що не покращує стан універсалів.

Зміст:

  • 10. Peugeot 307
  • 9. Renault Megane
  • 8. Citroen C5 II (з 2008 року випуску)
  • 7. Renault Laguna
  • 6. Peugeot 207
  • 5. Hyundai i30
  • 4. Peugeot 308
  • 3. Citroen C5 (2001-2008 роки випуску)
  • 2. Ford Mondeo
  • 1. Dacia Logan

10. Peugeot 307

Імідж пятиместного француза псують швидко іржавіє вихлопна система, часті неполадки з гальмівними дисками, Рульове управління взагалі і рульова тяга зокрема дуже часто піддаються критиці з боку технічного нагляду.

9. Renault Megane

Зручна підвіска робить цей автомобіль відмінним варіантом для туристів. Однак у багатьох моделях присутні електронні дефекти.Кращий приклад експертів TUV: дистанційний ключ. Він часто відмовляється працювати, таким чином, перекриваючи доступ в автомобіль. Неполадки з двигуном і паливним насосом, дефекти турбокомпресора доповнюють чорний список.

8. Citroen C5 II (з 2008 року випуску)

У цього автомобіля два легендарних якості: комфорт і потреба в ремонті. Проблеми з рульовим управлінням і часта витік масла - ось два бича Citroen C5 II. Зате заводиться з півоберта і маневрений, незважаючи на габарити.

7. Renault Laguna

Красива французька машина з похвальною для її віку комплектацією для безпеки водія і пасажира (ESP і шість подушок безпеки). З кінця 2003 року фільтр сажа входить в базову комплектацію. Чому ж Renault Laguna входить в топ-10 найгірших універсалів? Через часті проблеми з двигуном, пошкодження редуктора, зносу муфт, проблеми з паливним насосом і форсунками, а також передчасного зносу гальмівних дисків.

6. Peugeot 207

У 2006 році був визнаний автомобілем року в Іспанії. Зручна і приємна на вигляд "залізна конячка", не позбавлена ​​при цьому недоліків. До останніх відносяться слабкі гальма і постійно ламається коробка передач.

5. Hyundai i30

Автомобіль з першого покоління Hyundai i30 - справжній громадянин світу. Був задуманий в Кореї, дизайн розроблений в Німеччині, а збирався на заводі в Чехії. Чим же не догодив цей автомобіль прискіпливим німцям? Регулюванням затемнення фар і гальма стоянки, і швидким зносом дисків.

4. Peugeot 308

Переваги цього авто: привабливий зовнішній вигляд, просторий салон і невелика витрата палива по місту і за межами міста (7. 2 - 8 літра і 5. 5 - 6 літрів відповідно). Недоліки: при техогляді у багатьох Peugeot 308 були несправні гальмівні диски і виявлена ​​низька продуктивність в тесті на викиди.

3. Citroen C5 (2001-2008 роки випуску)

Комфортабельний п'ятидверний універсал. Проблеми з іржею власникам цього авто практично невідомі. Зате відомі такі проблеми, як слабка підвіска, знос приводного вала і збільшення люфту рульового колеса. А ще цей француз страждає нетриманням масла.

2. Ford Mondeo

Рульове управління у Ford Mondeo IV залишає бажати кращого. Як і якість фарби. І власникам цієї машини бажано регулярно перевіряти систему освітлення.

1. Dacia Logan

Очолює рейтинг проблемних універсалів 2016 року простора модель з довгою колісною базою, яка відмінно себе почуває на поганих дорогах і може похвалитися міцною ходовою частиною. Іржа на кузові? Власники Dacia Logan MCV не знають таких слів. Це гарні новини. Тепер про поганий: нестійке рульове управління, швидке іржавіння вихлопної системи, витік масла з двигуна і трансмісії, "діряві" амортизатори.