Рейтинг туроператорів Росії на 2014 рік

Від вибору туроператора безпосередньо залежить якість відпочинку. Поважаючий себе оператор співпрацює тільки з надійними авіакомпаніями, бронює кращі готелі, організовує безперебійний трансфер і забезпечує якісний сервіс протягом усієї відпустки.

Сьогодні ми пропонуємо вивчити рейтинг туроператорів на 2014 рік .

Десятка кращих складена на підставі результатів опитування російських туристів, який проводився електронним виданням Travel Russian News, порталом Superjob. ru і Агентством PR2POINT. Кожен з учасників дослідження, проведеного в 205 містах Росії, міг вказати не більше 3 туроператорів з числа представлених на ринку.

Зміст:

  • 10. "Санрайз тур" (3% голосів)
  • 9. НТК "Інтурист" (3%)
  • 8. "Анекс Тур" (4%)
  • 7. TUI (5%)
  • 6. Турфірма "Нева" (6%)
  • 5. Бібліо Глобус (8%)
  • 4. Natalie Tours (11%)
  • 3. Coral Travel (25%)
  • 2. Pegas Touristik (25%)
  • 1. Tez Tour (33%)

10. "Санрайз тур" (3% голосів)

Ключові напрямки роботи оператора включають тури в кращі готелі Туреччини, Австрії, Італії, Індії. Компанія є діючим членом Міжнародної Асоціації Авіаперевізників, а також турецької асоціації туристичних агентств TURSAB.

9. НТК "Інтурист" (3%)

Більше 75% акцій компанії належить всесвітньо відомому оператору "Thomas Cook". Основні напрямки роботи туроператора: Таїланд, Туреччина, Італія, Туніс і Болгарія. Особливу увагу в Інтуристі приділяється розвитку внутріросійського туризму.

8. "Анекс Тур" (4%)

За великий внесок в розвиток туризму оператор в 2013 році був нагороджений подячним дипломом Міністерства Культури і Туризму Туреччини. Крім Туреччини пріоритетними напрямками для компанії є Єгипет, Іспанія, Таїланд, Індія, Марокко і В'єтнам.

7. TUI (5%)

Туроператор входить в групу компаній TUI Travel PLC, що має 40-річний досвід роботи на міжнародному ринку. Компанія відправляє туристів по 20 напрямам, а річний оборот становить понад $ 500 мільйонів.

6. Турфірма "Нева" (6%)

Географія турнаправленій цього оператора охоплює більше 50 країн світу. Головний офіс Неви розташований в Санкт-Петербурзі, проте вильоти організовуються також з Москви, Красноярська, Єкатеринбурга і Новосибірська.

5. Бібліо Глобус (8%)

У 2013 році з Бібліо-Глобусом організували свій відпочинок 1 979 тисяч туристів. Оператор співпрацює з найнадійнішими авіакомпаніями, в числі яких Emirates, Трансаеро, Qatar Airways, Czech Airlines, Etihad Airways, Thai Airways. Компанія організовує вильоти з 34 аеропортів міст Росії і СНД.

4. Natalie Tours (11%)

Головні туристичні напрямки компанії - це Іспанія, Греція, Таїланд, Домінікана, Мексика і ОАЕ. У 2013 році послугами туроператора скористалися 950 тисяч туристів, а оборот Natalie Tours перевищив $ 1 млрд.

3. Coral Travel (25%)

У кращого туроператора 2017 року Росії 13 офісів прямих продажів і ще 10 - на Україні. Компанія співпрацює з 6 тисячами турагентів і 15 авіакомпаніями. Найпопулярніші напрямки оператора: Туреччина, Єгипет, Емірати, Таїланд, Туніс і Індонезія.

2. Pegas Touristik (25%)

Філії одного з найнадійніших туроператорів відкриті в 15 російських містах, а також в Гомелі та Мінську, Одесі, Львові та Харкові. Відправку туристів на відпочинок Пегас здійснює з 42 міст по всій Росії.

1. Tez Tour (33%)

Кращий туроператор Росії працює на ринку 20 років. Сьогодні компанія відправляє туристів на відпочинок не тільки з міст Росії, а й з України, Румунії, Болгарії, Білорусії, Казахстану.