Рейтинг самих "товстих" країн світу

Експерти склали рейтинг країн з найбільшим числом «повних» людей. Росії ще слава богу не вдалося вибитися в лідери, проте показники нашої країни не втішні. Що вплинуло на «ожиріння» нації і що робити далі, нам ще належить дізнатися, а поки перейдемо безпосередньо до рейтингу:

На першому місці рейтингу США і Мексика, там зайва вага спостерігається у 70% населення.

Слідом за ними йдуть: Ісландія, Люксембург, Ірландія, Чилі, Великобританія, Канада, Австралія і Нова Зеландія. У цих країнах ожирінням страждають 55-65% що також чимало.

Що ж стосується Росії, то в нашій країні частка людей із зайвою вагою становить близько 50%, а ожирінням страждають - 15% населення. Добре звичайно, що ми ще тримаємо «лад», але цифри все-таки не втішні.

Головними причинами ожиріння землян можна назвати зміну харчування, з'явилися нові продукти, більш жирні, потім йде зниження фізичної активності людства. Все це неминуче призводить до проблеми ожиріння.

Цікаво те, що самі росіяни в більшій масі мало дбають про свою вагу і не вірять що причиною ожиріння є неправильне харчування, але є й ті, хто вірить в міфи про ожиріння.

За попередніми даними багатьох вчених і експертів, кількість людей страждають ожирінням на планеті, в тому числі і в Росії, з року в рік неухильно зростатиме приблизно на 1-3% в рік.

Джерело: Всесвітня організація охорони здоров'я.

Найстрашніше те, що надмірна повнота і ожиріння можуть стати причиною різних небезпечних захворювань і становити загрозу для життя. До таких можна віднести: цукровий діабет, жовчнокам'яна хвороба, атеросклероз, ішемія, і навіть багато форм раку.

Незважаючи на все це, на відміну від тієї ж Америки, в Росії не передбачено обов'язкової профілактики ожиріння, і тому незабаром можна буде побачити присутність Росії в лідерах рейтингу самих «товстих країн» світу.