Рейтинг самих маленьких людей світу

Наскільки важко доводиться по життю героям нашого сьогоднішнього рейтингу самих маленьких людей світу можна тільки здогадуватися. Адже аномально низький зріст і вагу внаслідок важких порушень ендокринної системи організму тягне масу супутніх проблем зі здоров'ям. Однак багато хто з ліліпутів не сумують, а знаходять сили на те, щоб освоїти професію своєї мрії, знайти кохану людину, створити сім'ю. Адже мініатюрне тіло аж ніяк не обмежує широту душі.

8. Аджай Кумар (Ajay Kumar) - актор індійського кіно, зріст якого становить 76, 2 см. Він офіційно був визнаний найменшим актором на планеті . На рахунку Кумара участь в зйомках 50 картин протягом 13 років, місце в Книзі рекордів Гіннеса і щасливий шлюб з дівчиною, чий зріст становить 154 см.

7. Чен Гуйлан (Chen Guilan) з Китаю має зріст всього 71. 2 см. Але знаменитий він ще й тому, що в 2007 році одружився з Лі Таньонг (Li Tangyong), яка також не велика ростом - 109 см. Молодята дуже сподіваються потрапити в Книгу рекордів Гіннеса, як найнижча подружня пара в світі.

6. Стейсі Геральд (Stacey Herald) при зростанні 71. 12 см теж не страждає від самотності. Вона одружена і має двох дітей, збираючись незабаром народити третю. Лікарі, природно, застерігають 35-річну маму, так як маленький зріст ускладнюється ще й слаборозвиненими легкими, а також підвищеної крихкістю кісток.Однак відважна жінка і її чоловік, зріст якого 175 см, з нетерпінням чекають малюка.

5. Едвард Ніньо Ернандес (Edward Ni? O Hern? Ndez) при зростанні в 70 см був визнаний найменшою людиною 2009 року і занесений в Книгу рекордів. Вага молодої людини становить всього 10 кг, а зріст зупинився в дворічному віці. Ернандес живе в Колумбії і заробляє собі на життя, виступаючи з танцювальними номерами у великих торгових центрах.

4. Кагендра Тара Магар (Khagendra Thapa Magar) 14 жовтня 2010 був визнаний Книгою рекордів Гіннеса найнижчою людиною на планеті при зростанні 67 см. Однак у 2011 році він втратив цей титул, поступившись ним Джунрі Балауінгу з Філіппін.

3. Джьеті Амге (Jyoti Amge) - найменший підліток на землі . Ця 15-річна індійська дівчинка при вазі приблизно 5 кг має зріст лише 58 см. Через серйозного захворювання, іменованого achodroplasia, вона до кінця життя вже не додасть у зростанні. Однак Джьеті пишається своєю мініатюрністю і мріє стати актрисою в знаменитому Боллівуді.

2. Гуль Мохаммед (Gul Mohammed) з Нью-Делі - найнижчий доросла людина планети з офіційно задокументованих в Книзі рекордів Гіннеса. У віці 33 років його зростання становило 57 см при вазі в 17 кг. У 1997 році Мохаммед помер від легеневої недостатності, придбаної в результаті надмірного захоплення сигаретами, йому було 40 років.

1. Джунрі Балауінг (Junrey Balawing) з Філіппін - офіційно визнаний книгою рекордів Гіннеса найменша людина Землі на сьогоднішній день. Зростання Джунрі в 18 років всього 59, 69 см при вазі близько 5 кг. У сім'ї крім Джунрі є ще троє дітей, причому всі вони нормального росту. 11-річна сестра носить мініатюрного старшого брата на руках.Зростання Балауінга загальмувався на першому році життя, крім того у нього утруднена мова і рухові навички.