Рейтинг найсексуальніших чоловіків всіх часів

Жіноче видання Harper's Bazaar опублікувало > рейтинг найбільш сексуальних чоловіків всіх часів . Очолила роботу над складанням рейтингу Сара Гідіков - засновниця пікантного ресурсу Porn for Women. Публікація супроводжується передмовою, в якому зазначено, що кожен з представлених в збірці чоловіків настільки гарний, що номер рядки в рейтингу не має ніякого значення.

Зміст:

10. Леонардо Ді Капріо

  • 9. Бенісіо Дель Торо
  • 8. Хіт Леджер
  • 7. Марлон Брандо
  • 6. Роберт Редфорд
  • 5. Рок Хадсон
  • 4. Річард Гір
  • 3. Пол Ньюман
  • 2. Бред Пітт
  • 1. Джонні Депп
  • 10. Леонардо Ді Капріо

Зовнішність цього актора багато жінок знаходять зайве слащавой. Хоча для мільйонів шанувальниць Ді Капріо є еталоном краси і сексуальності. До речі, ще пару років тому Леонардо очолював рейтинг найбільш високооплачуваних акторів, але за останні рік-два жодна з ролей актора не вистрілила запаморочливим успіхом.

9. Бенісіо Дель Торо

Найбільш знамениті фільми за участю Дель Торо - це "Місто гріхів", "21 грам" і "Трафік". Характерна "латинська" зовнішність і мужнє амплуа роблять актора дуже привабливим в очах жіночої аудиторії.

8. Хіт Леджер

Навіть зйомки у фільмі "Горбата гора", де Леджер зіграв роль ковбоя з нетрадиційною орієнтацією, не змогли зменшити сексуальність актора в очах жіночої аудиторії.Смерть від передозування ліків у 2008 році додала скандальності образу Леджера.

7. Марлон Брандо

Значення Брандо як актора, громадського і політичного діяча складно переоцінити. На рахунку актора десятки кінопремій і четвертий рядок в сотні найбільших зірок світового кіно. Сексуальність Брандо визнавали не тільки його сучасниці, мужнє обличчя і особлива аура притягують до фотографій і записів мільйони жінок.

6. Роберт Редфорд

Цей знаменитий актор є володарем Оскара за кращу роботу в якості режисера. У кіно Редфорд знімається з 1965 року, а на терені режисури вступив в 1980 році. Сьогодні у Редфорда п'ятеро онуків, але він як і раніше залишається еталоном сексуальності для багатьох жінок.

5. Рок Хадсон

Хадсон був мрією всіх жінок в 1950-х. На екрані актор блищав з такими зірками як Доріс Дей, Джина Лоллобриджида, Елізабет Тейлор, Джулі Ендрюс. Безладні зв'язки і розгульний спосіб життя призвели до того, що Хадсон став однією з перших зірок Голлівуду, які померли від СНІДу.

4. Річард Гір

Сценічний образ Гіра - це втілення мужньої галантності, деякою старомодності і ввічливості. Образ справжнього джентльмена чимало посприяв зростанню популярності актора і зробив його одним з найкрасивіших чоловіків Голлівуду 2000-х.

3. Пол Ньюман

Ньюман перестав зніматися у великому кіно в 2002 році, але і сьогодні він вважається володарем найзнаменитіших блакитних очей в історії Голлівуду. Сексуальності акторові додавало і його захоплення автоспортом.

2. Бред Пітт

До того, як стати зіркою екрану, Пітт працював закликальником в ресторані, водієм і вантажником меблів. Однак наполегливі заняття на акторських курсах і сексуальна зовнішність в результаті зробили свою справу - Бред став знаменитим у 1990-х.Сьогодні чоловік Анджеліни Джолі веде здоровий спосіб життя і активно знімається в кіно на радість шанувальницям.

1. Джонні Депп

Неординарний і дуже привабливий Джонні Депп є не тільки зіркою екрану, але і музикантом, сценаристом, режисером і продюсером. У 2012 році Депп потрапив навіть до Книги Гіннеса як найбільш високооплачуваного актора.