Рейтинг найсексуальніших танців в світі

Піснями і запальними танцями люди відзначали знаменні події в своєму житті ще не зорі цивілізації. Рухи (плавні або пристрасні) висловлюють всю ту гаму почуттів, яка володіє людиною в даний момент. Безліч існує танців на землі. Багато з них відверті і сексуальні, споглядання їх доставляє незрівнянне задоволення. Які ж напрямки викликають не просто захоплення у глядача, а справжній прилив сексуальної енергії.

Будь-яке поштовхи своїми телесами в такт музиці дуже популярно у всьому світі, ось тільки танці у різних народів кардинально відрізняються один від одного.

Зміст:

  • Аргентинське танго
  • Іспанське фламенко
  • Східні танці
  • Сенегальский Сабарів
  • Таїті - O'te'a

Аргентинське танго

Насолодитися виконаними пристрасті рухами партнера і його спокусливою пекучої красуні дасть можливість саме танго. Щоб стати свідком справжнього виконання танго, можна відправитися в Буенос-Айрес. Тут на протязі всього року проходять різноманітні події та фестивалі, присвячені танго. Цей танець має африканське коріння.

Іспанське фламенко

Цей емоційний іспанський танець дозволяє виплеснути нахлинули почуття, пристрасть. Вогненні руху, прародителькою якого стала справжня пристрасть, перетворює все дійство в даний чаклунство, шаманство. Із задоволенням продемонструють своє вміння майстри в Барселоні, Севільї, Кадисе, Гранаді.Тут навіть звичайний ринковий торговець може продемонструвати кілька "па", пріщелківая пальцями і вистукуючи ритм ногами.

Східні танці

Танець живота на Сході, а з деяких пір і в нашій країні, люблять багато і з задоволенням його виконують. Виконавець віддається ритму, довільно підбираючи руху, як велить йому його серце. Ніяке рух не повторюється, а показати свою душу і висловити пристрасні емоції - ось головне завдання виконавиці. Чуттєвість, грація, краса і справжнє диво сплелися воєдино в беллі-денс.

Сенегальский Сабарів

Полум'яні африканські руху, що виконуються під звуки барабана Сабарів, заряджають енергією не тільки самого виконавця, але ще і глядача. Жіноча чуттєвість, кокетство і сексуальність наповнює танець особливим інтимним змістом. Нерідко виповнюється Сабарів під час урочистостей та свят, присвячених народженню маленьких дітей. Під стукіт барабана всі учасники стрибають і звиваються, являючи глядачам необузданность і пекучий темперамент.

Таїті - O'te'a

Найсексуальніший острів в світі готовий запропонувати всім приїжджим ще й випробувати свої сили в національному танці O'te'a. Пластичні рухи під часті удари барабанів - це непередаване видовище. Спостерігати за ним може кожен бажаючий, який відправляється на відпочинок в кінці червня - початку липня на Таїті. Саме в цей час тут проходять змагання, а заодно і даються майстер-класи для всіх бажаючих.