Рейтинг найбезпечніших автомобілів за підсумками 2012 року

Експерти Euro NCAP опублікували рейтинг самих безпечних автомобілів за підсумками 2012 року , проаналізувавши результати всіх проведених краш-тестів за минулий рік.

Вісім автомобілів продемонстрували кращі результати в своєму класі. Як і раніше, в процесі випробувань враховувалися можливості авто по захисту дітей, дорослих пасажирів, пішоходів, а також ефективність превентивних систем безпеки.

Зміст:

  • 8. BMW 3-ї серії
  • 7. Renault Clio
  • 6. Ford Transit
  • 5. Ford Kuga
  • 4. Hyundai Santa Fe
  • 3. Fiat 500L
  • 2. Ford B-MAX
  • 1. Volvo V40

8. BMW 3-ї серії

Серед седанів D-класу найкращим став BMW 3-ї серії, випередивши практично за всіма параметрами Mercedes C-Класу і Audi A4. З 1975 року випущено вже 6 поколінь третьої серії. У випробуваннях Euro NCAP брав участь BMW 320d, LHD.

7. Renault Clio

Четверте покоління популярного в Європі Clio стало абсолютним переможцем рейтингу найбезпечніших автомобілів за підсумками 2012 року в класі надкомпактних і компактних авто. У тестах брав участь Renault Clio з двигуном 1, 0 base grade, LHD.

6. Ford Transit

У 2012 році вперше експерти Euro NCAP влаштували краш-тести для мінівенів. Саме в цій категорії Transit залишив позаду всіх конкурентів, завоювавши звання самого безпечного. У випробуваннях брав участь Ford Transit Custom з двигуном 2, 2 дизель "Trend" Combi, LHD

5. Ford Kuga

Kuga другого покоління був визнаний найбезпечнішим автомобілем в класі компактних кросоверів.У тестах брав участь Ford Kuga 2, 0 дизель "Trend", LHD. Оцінки експертів розподілилися наступним чином: "5 зірок" за безпеку дорослих пасажирів і водія, "4 зірки" за дитячу безпеку і "3 зірки" за захист пішоходів.

4. Hyundai Santa Fe

Третє покоління среднеразмерного кросовера, спроектованого на платформі Hyundai Sonata, стало кращим в своєму класі за результатами проведених краш-тестів 2012 року. Виробники значно поліпшили показники безпеки - це перше покоління Santa Fe, яка отримала 5 зірок Euro NCAP.

3. Fiat 500L

Автомобіль отримав 5 зірок Euro NCAP, забезпечивши собі перемогу в класі мікровенов. Автомобіль розроблений на базі Fiat 500, але він на 594 мм довший, трохи ширше і вище свого "родича". У краш-тестах брав участь Fiat 500L з бензиновим двигуном 1, 4 "Easy" 4 × 2, LHD.

2. Ford B-MAX

Ще один мікровен в рейтингу найбезпечніших автомобілів за підсумками 2012 року . Як і Fiat 500L автомобіль заробив 5 зірок за результатами тестів. У випробуваннях брав участь автомобіль Ford B-Max з двигуном 1, 5 дизель "Trend", LHD.

1. Volvo V40

П'ятидверний хетчбек був вперше представлений в минулому році на Женевському салоні. На тестах Euro NCAP автомобіль продемонстрував традиційно високий для Volvo рівень безпеки, ставши переможцем в гольф-класі.