Рейтинг найбезпечніших авіакомпаній світу на 2013 рік

Експерти стверджують, що авіаперельоти сьогодні безпечні, як ніколи раніше. Однак серед сотень перевізників бажано вибирати найбільш надійних і безпечних.

Центр аналізу даних про авіаційні катастрофи (JACDEC) щорічно публікує перелік 60 компаній, на рейсах яких відбувається мінімальне число неприємних інцидентів. З числа російських перевізників до списку JACDEC включені "Трансаеро" і "Аерофлот" на 16-му та 39-ом місцях відповідно.

В наш рейтинг найбезпечніших авіакомпаній світу на 2013 рік увійшли кращі перевізники за даними експертів JACDEC.

Зміст:

  • 10. BRITISH AIRWAYS
  • 9. VIRGIN AUSTRALIA
  • 8. HAINAN AIRLINES
  • 7. TAP PORTUGAL
  • 6. EVA AIR
  • 5. ETIHAD AIRWAYS
  • 4. EMIRATES
  • 3. CATHAY PACIFIC AIRWAYS
  • 2. AIR NEW ZEALAND
  • 1. FINNAIR

10. BRITISH AIRWAYS

В розпорядженні однієї з найбільших авіакомпаній Європи 235 повітряних суден, що літають в 222 пункту призначення. Щорічно компанія перевозить понад 33 мільйонів пасажирів. Літаки BRITISH AIRWAYS здійснюють регулярні рейси в Санкт-Петербург і Москву.

9. VIRGIN AUSTRALIA

Австралійська авіакомпанія ще в торішньому рейтингу безпечних перевізників іменувалася VIRGIN BLUE, а в 2013 році змінила назву. В активі компанії 84 літака, що літають в 31 напрямку, в основному в Австралії і Океанії.

8. HAINAN AIRLINES

Найбільша приватна авіакомпанія Китаю в 2012 році отримала 5 зірок від британської консалтингової компанії Skytrax, що свідчить не тільки про безпеку, але й про високу якість обслуговування пасажирів.

7. TAP PORTUGAL

В 67-річної історії авіакомпанії був лише один інцидент з людськими жертвами. TAP є найбільшим європейським оператором, організуючим рейси в Африку і обидві Америки.

6. EVA AIR

Літаки китайської авіакомпанії ні разу не виявлялися в серйозній надзвичайної ситуації з моменту заснування EVA AIR в 1989 році. Серед інших перевізник здійснює рейси в московські аеропорти.

5. ETIHAD AIRWAYS

Національна авіакомпанія ОАЕ була заснована в 2003 році. У парку перевізника 51 лайнер, польоти відбуваються в аеропорти 56 населених пунктів. У країнах СНД рейсами компанії охоплені Мінськ, Москва і Алмати.

4. EMIRATES

В авіапарку компанії 172 повітряних судна, що літають більш ніж в 120 напрямках. EMIRATES - один з найбільших в світі міжнародних перевізників. До Росії літаки компанії здійснюють близько 20 рейсів на тиждень.

3. CATHAY PACIFIC AIRWAYS

Замикає трійку лідерів рейтингу найбезпечніших авіакомпаній світу на 2013 рік найбільший перевізник Гонконгу. 138 літаків компанії здійснюють рейси в 114 міст по всьому світу.

2. AIR NEW ZEALAND

Національна авіакомпанія Нової Зеландії на початок 2013 року має в парку 99 літаків, які здійснюють рейси по 48 напрямам. Єдине подія з літаком перевізника відбулося в 1979 році над територією Антарктиди.

1. FINNAIR

На літаках найбезпечнішою в світі авіакомпанії не відбувалося подій протягом останніх 49 років. В авіапарку перевізника 64 повітряних судна, які літають по 66 напрямам.