Рейтинг російських операторів супутникового телебачення

У багатьох регіонах Росії супутникове телебачення - єдиний спосіб отримати доступ до якісної телеефіру. Традиційні антени все далі відходять у минуле, поступаючись місцем новим технологіям. П'ятдесят, сто і навіть сто п'ятдесят каналів - вже не розкіш, а приємний спосіб урізноманітнити дозвілля.

А щоб легше було вибрати найбільш підходящу "тарілку", пропонуємо Вашій увазі рейтинг російських операторів супутникового телебачення .

Зміст:

  • 5. Оріон Експрес
  • 4. Радуга ТВ
  • 3. Актив ТВ
  • 2. Триколор ТВ
  • 1. НТВ-Плюс

5. Оріон Експрес

Цей оператор пропонує супутникове ТБ з 2005 року. Зона покриття супутників "Оріон Експрес" охоплює всю територію Росії. Найдоступніший пакет називається "Континент ТВ", коштує він 99 рублів на місяць і включає 50 телеканалів у цифровій якості і 13 безкоштовних загальноросійських каналів. Для абонентів Сибіру і Далекого Сходу призначений спеціальний пакет "Східний експрес" - 57 каналів за 199 рублів на місяць.

4. Радуга ТВ

Цей бренд належить компанії "Далгеоком". Супутники оператора віщають практично на всій території РФ. Для впевненого прийому рекомендується використовувати антену діаметром не менше 90 см.

Базовий пакет для абонентів "Радуга ТВ" коштує 2 500 рублів на рік і дозволяє дивитися більше 90 телеканалів.

3. Актив ТВ

Супутникове телебачення "Актив ТВ" - це продукт компанії Рікор.Особливість "Актив ТВ" полягає в можливості записувати до 120 годин ефірного телебачення з п'яти каналів одночасно.

Абоненти "Актив ТВ" можуть без абонентської плати дивитися 19 федеральних каналів, однак такий базовий пакет не дозволяє використовувати всі функції активного телебачення.

2. Триколор ТВ

Один з лідерів на ринку супутникового телебачення віщає на всій території РФ з 2005 року. Триколор пропонує дивитися 11 федеральних телеканалів без абонентської плати, а також кілька платних пакетних пропозицій. За даними дослідницької компанії IHS Screen Digest "Триколор" за темпами зростання абонентської бази в 2012 році зайняв перше місце не тільки в РФ, але і в світі.

"Триколор ТВ" - наймасовіший оператор супутникового ТБ в Європі, він гордо входить в п'ятірку світових лідерів ринку.

1. НТВ-Плюс

Цей оператор 15 років тому став першим на російському ринку супутникового ТБ. Супутники компанії покривають своїм мовленням більшу частину Росії і України. На сьогоднішній день абонентами "НТВ-Плюс" є більше 2 мільйонів глядачів. Кількість працівників компанії, зайнятих обслуговуванням абонентів, перевищує тисячу осіб.

Найдоступніший пакет каналів від "НТВ-Плюс" називається "Лайт", він включає 43 каналу і коштує 99 рублів на місяць.