Рейтинг російських знаменитостей 2013 року

Видання Forbes опублікувало черговий рейтинг знаменитостей, цього разу російських. При складанні рейтингу враховувалися такі показники: доходи від творчої або спортивної діяльності, число згадок в паперових ЗМІ та кількість запитів "Яндексі".

Ми пропонуємо Вашій увазі першу десятку рейтингу російських знаменитостей 2013 .

Зміст:

  • 10. Андрій Аршавін
  • 9. Наталя Водянова
  • 8. Микола Басков
  • 7. Ксенія Собчак
  • 6. Стас Михайлов
  • 5. Олександр Овечкін
  • 4. Філіп Кіркоров
  • 3. Валерій Гергієв
  • 2. Григорій Лепс
  • 1. Марія Шарапова

10. Андрій Аршавін

Доходи знаменитого футболіста за останні 12 місяців склали $ 6. 4 мільйони. За даними пошуковика "Яндекс" Аршавіна шукали більш 1. 3 мільйони разів. Крім спорту Андрій давно приділяє увагу бізнесу - він є співвласником кількох пітерських компаній з продажу автомобілів і продуктів харчування.

9. Наталя Водянова

Одна з найбільш затребуваних топ-моделей сучасності за рік заробила $ 8. 6 мільйона. В Яндексі за рік Наталю шукали 348 тисяч разів. Водянова є главою фонду "Оголені серця", який надає допомогу хворим дітям та допомагає в будівництві дитячих майданчиків по всій Росії.

8. Микола Басков

Незважаючи на те, що у багатьох Басков викликає виключно роздратування, в Яндексі за рік його прізвище набирають більше 1. 3 мільйони разів. Доходи виконавця перевищили $ 8. 9 мільйона за 12 місяців.Басков є народним артистом Чечні, України, Росії, Інгушетії і Молдавії.

7. Ксенія Собчак

Світська левиця, телеведуча і письменник Ксенія Собчак заробила за рік близько $ 1. 4 мільйони. В Яндексі їй присвячено понад 4 мільйонів запитів за 12 місяців. Крім отримання доходів від участі в телешоу і продажу книг, Ксенія успішно заробляє на ресторанному бізнесі.

6. Стас Михайлов

Заслужений артист Росії за рік заробив $ 9. 8 мільйона, в пошуковій системі Яндекс Михайлова шукали 5 мільйонів разів. У 2013 році найгучнішою подією, пов'язаним зі співаком, став судовий розгляд. Михайлов звернувся до суду з претензією, що герой комедії "Дублер" списаний з нього з приєднанням образливої ​​поведінки, проте позов судом було відхилено.

5. Олександр Овечкін

Знаменитий хокеїст за рік заробив $ 16. 8 мільйона. В Яндексі Овечкіна шукали 336 тисяч разів. Близько 6 мільйонів чоловік є передплатниками сторінки Олександра в Твіттері. Овечкін - найпопулярніший в рекламі хокеїст, у нього укладені контракти з Procter & Gamble, Verizon, Nike, Coca-Cola.

4. Філіп Кіркоров

Дивно, але Кіркоров регулярно входить в рейтинги головних російських знаменитостей. За рік заробіток співака склав $ 9. 7 мільйона, а в Яндексі його прізвище шукали 3. 9 мільйона разів. Кіркоров є народним артистом Інгушетії, Росії, Чечні і України.

3. Валерій Гергієв

Знаменитий диригент за рік заробив $ 16. 5 мільйона. Незважаючи на саме скромне число пошукових запитів (84 тисячі), Гергієв впевнено входить в трійку лідерів рейтингу знаменитостей. Крім творчої діяльності доходи диригенту приносять 15% акцій компанії "Евродон" - одного з найбільших виробників м'яса індички.

2. Григорій Лепс

Чи не втрачає популярності виконавець за 12 місяців заробив $ 15 мільйонів, а число пошукових запитів в Яндекс, містять ім'я співака, перевищило 6. 5 мільйонів. До речі, справжнє прізвище Лепса - Лепсеврідзе. За один концерт виконавець отримує до $ 500 тисяч.

1. Марія Шарапова

За 12 місяців Марія заробила $ 29 мільйонів, а в Яндексі Шарапову шукали 768 тисяч разів. До речі, знаменита тенісистка - наймолодша серед учасників рейтингу знаменитостей, їй всього 26 років. Однак до цього віку, за оцінками аналітиків, Маша вже заробила понад $ 210 мільйонів.