Рейтинг банків Росії 2016 з надійності вкладів

Багато росіян раді б зберігати гроші в банках, але як дізнатися, в якому банку вклади будуть найбільш захищені? І тут на допомогу прийде рейтинг банків Росії 2016 з надійності вкладів . Він складений з урахуванням звітності російських кредитних організацій (доступна на сайті Центробанку).

Все банки увійшли в сьогоднішній список, представлені у зведеному рейтингу надійності банків Росії 2016 року за даними ЦБ.

Зміст:

  • 10. "ФК Відкриття"
  • 9. "Промсвязьбанк"
  • 8. "Бінбанк"
  • 7. "Райффайзенбанк"
  • 6. " банк Москви "
  • 5." Россельхозбанк "
  • 4." Альфа-банк "
  • 3." Газпромбанк "
  • 2." ВТБ-24 "
  • 1." Сбербанк "

10. "ФК Відкриття"

Ця кредитна організація, заснована в 1993 році, є головним банком фінансової групи "Відкриття", підрозділи якої є в 60 регіонах РФ. На кінець червня 2015 року в клієнтській базі групи налічувалося близько 3. 6 млн фіз. осіб, 44 500 корпоративних клієнтів і 117 135 клієнтів малого бізнесу.

9. "Промсвязьбанк"

Рейтинг банків за вкладами продовжує організація, що входить в топ-500 найбільших банків світу. Його аудитором є PricewaterhouseCoopers - одна з найбільших аудиторських компаній в світі. Після січневих свят 2016 року в "Промсвязьбанк" відбулося пограбування, злочинці розкрили 164 осередки. Однак банк уже приступив до виплати компенсацій постраждалим клієнтам. Якщо брати кращі депозити в банках, що входять в даний топ-10, то у "Промсвязьбанка" найвища відсоткова ставка для заможних клієнтів - 11.7% річних по преміальному вкладу "Традиція успіху максимум".

8. "Бінбанк"

Банк, який існує з 1993 року і налічує 500 офісів по всій Росії. Він входить до тридцятки найбільших російських кредитних установ за даними Центробанку. А в 2014 році "Бінбанк" вийшов на перше місце за кількістю придбаних банків (таких як "Аккобанк", "Уралпріватбанк", "ДНБ Банк" і ін).

7. "Райффайзенбанк"

"Дочка" банківської групи Raiffeisen (Австрія). У Raiffeisen давня і поважна історія, перші банки цієї групи з'явилися в 19 столітті, коли створювалися каси взаємодопомоги, які підтримують селян під час економічних негараздів.

Як і у "Промсвязьбанка", аудитором "Райффайзенбанку" виступає міжнародна організація PricewaterhouseCoopers.

6. "Банк Москви"

Клієнтами цієї банківської організації є 9 млн приватних і 114 тис. Корпоративних вкладників. У 2016 році намічена реорганізація "Банку Москви", яку проведе "ВТБ". Це означає, що основну частину пасивів і активів "Банку Москви" виділять і приєднають до "ВТБ".

5. "Россельхозбанк"

Всі акції банку належать уряду РФ і він по праву входить в кращі банки для вкладів фізичних осіб (11% річних за вкладом "Казковий відсоток"). У 2014 році "Россельхозбанк" увійшов у вищу групу надійності банків за версією Forbes.

4. "Альфа-Банк"

Існує з 1990 року і благополучно пережив економічну кризу 1998 року, а також втрату 20% приватних клієнтів в 2004 році. Знаходиться на 2-му місці серед російських банків за чистим прибутком. Обслуговує 13. 9 млн фізичних осіб і 194 300 корпоративних клієнтів. Дослідницька компанія Frank Research Group назвала "Альфа-Банк" найкращим банком для заможних клієнтів.

3. "Газпромбанк"

Потрапив до списку санкцій США і України, що не заважає банку залишатися в числі найбільших і надійних кредитних організацій Росії.Його найбільшими акціонерами є такі гіганти як "Газпром" і НПФ "Газфонд". Якщо взяти рейтинг банків РФ по надійності вкладів 2015 року, то там "Газпромбанк" був на другому місці.

2. "ВТБ-24"

Якщо говорити про кращі вклади в банках РФ, то без згадки про "ВТБ-24" не обійтися (до 9. 3% річних в руб. За вкладом "Вигідний"). За обсягом кредитів і вкладів фізичних осіб "ВТБ-24" поступається тільки лідерові рейтингу.

1. "Сбербанк"

Банк, заснований в 1841 році, в 2016 році є найбільшим гравцем на російському ринку вкладів і головним кредитором російської економіки. Він займає перші місця по чистому прибутку, капіталу, кредитів і вкладів фіз. осіб та активів. Що стосується максимальної ставки за вкладами, то "Сбербанк" пропонує 10% річних за вкладом "Щасливий рік".