Рейтинг найбагатших країн (ВВП на душу населення)

Добре там, де нас немає? Цей поширений теза підтверджується тим фактом, що Росії дійсно немає в < Рейтинг найбагатших країн світу (за обсягом ВВП на душу населення). Експерти видання Forbes вивчили дані МВФ по 182 країнам і вибрали десятку найбільш заможних. Однак не варто поспішає пакувати валізи - добра половина держав з числа лідерів рейтингу зобов'язані своїм благосост ояніем нафтогазовим запасам. Так може у росіян ще все попереду?

Зміст:

10. Нідерланди (обсяг ВВП на душу населення - $ 40, 973)

  • 9. Швейцарія ($ 41, 950)
  • 8. Гонконг ($ 45, 944)
  • 7. США ($ 46, 860),
  • 6. ОАЕ ($ 47, 439),
  • 5. Бруней ($ 48, 333)
  • 4. Норвегія ($ 51, 959)
  • 3. Сінгапур ($ 56, 694)
  • 2. Люксембург ($ 81, 466)
  • 1. Катар ($ 88, 222)
  • 10 . Нідерланди (обсяг ВВП на душу населення - $ 40, 973)

- один з острівців відносної стабільності в кризовій Європі. Рівень безробіття в країні підтримується на рівні 5%, інфляція за перший квартал нинішнього року склала всього 2, 4%.

9. Швейцарія ($ 41, 950)

- стабільно лідирує в рейтингах країн за рівнем життя населення. Однак, незважаючи на настільки високі доходи, швейцарцям доводиться миритися з тим, що саме у них в країні знаходяться відразу два з 10 найдорожчих міст світу: Женева і Цюріх.

8. Гонконг ($ 45, 944)

- крім того, що опинився в десятці найбагатших, ще й займає лідируюче місце в рейтингу конкурентоспроможності країн світу від Institute of Management Development.Лідер за таким знакової показником, як Індекс економічної свободи, Гонконг з успіхом використовує іноземні інвестиції для забезпечення стабільного економічного зростання.

7. США ($ 46, 860),

- незважаючи на струшують економіку кризові явища, залишається в числі світових лідерів. Хоча у населення наддержави справи йдуть зовсім не так чудово, як може здатися. Близько 15% американців живуть за межею бідності.

6. ОАЕ ($ 47, 439),

- як і багато інших

найбагатші країни , мають не останнє слово на нафтовому ринку. Хоча заходи уряду щодо диверсифікації економіки дають непоганий ефект, і на лідируючі позиції виходять такі галузі, як будівництво, торгівля, туризм і сільське господарство. 5. Бруней ($ 48, 333)

- одна з небагатьох держав, де населення дійсно відчуває на власному гаманці значну "подушного" частку в ВВП. У країні 40% працюючих - приїжджі з Південно-Східної та Східної Азії.

4. Норвегія ($ 51, 959)

- лідер Єврозони з видобутку нафти і природного газу. Держава забезпечує громадянам високий добробут, приділяючи велику увагу соціальній сфері, в тому числі дотаціям на освіту і посібники непрацездатної частини населення.

3. Сінгапур ($ 56, 694)

- стає все більш привабливим для світових лідерів в області новітніх технологій. Наявний досвід в налагодженні виробництва електроніки і програмного забезпечення укупі зі щадним податковим режимом притягують до Сінгапуру мільярди, які дуже позитивно впливають на добробут держави.

2. Люксембург ($ 81, 466)

- є привабливим майданчиком для інвесторів завдяки наявності офшорної зони.Іноземні капітали працюють на благо Герцогства. Крім того, Люксембург зумів завоювати і утримати звання одного з найважливіших банківських центрів Європи і світу.

1. Катар ($ 88, 222)

- очолює

рейтинг країн за обсягом ВВП . Одна з найбільш самих країн арабського світу, яка магнітом вабить емігрантів з Росії, Європи і навіть США. Всі хочуть жити добре, тому темп зростання населення в одній з найбагатших країн становить щорічно близько 3%, що перевищує середньосвітові показники.