Рейтинг багатіїв, які залишили дітей без спадщини

Багато заможних людей все життя "збивають" капітали, щоб забезпечити безбідне існування коханому потомству . Багато, але далеко не все! Власники багатомільярдних статків все частіше публічно заявляють, що нажите непосильною працею багатство віддадуть перевагу заповідати на благодійні цілі, незважаючи на потреби власних нащадків.

Сьогодні ми пропонуємо Вашій увазі рейтинг багатіїв, які залишили дітей без спадщини .

10. Томас Бун Пікенс починав збивати своє майже півторамільярдну стан з роботи рознощиком газет. Логічно, що для своїх нащадків працьовитий нафтовий магнат не захотів життя на всьому готовому. Майже половину свого стану Пікенс заповідав на благодійні цілі, ставши учасником кампанії "Клятва дарування".

9. Ендрю Ллойд Веббер - знаменитий композитор-мільйонер, який побажав служити мистецтву і після смерті. Більшу частину свого стану Веббер заповів на розвиток музичної освіти.

8. Вільям Баррон Хілтон - не тільки глава Hilton Hotels Corporation, а й батько шістьох дітей. Він заповів 97 відсотків свого стану благодійної організації Conrad N. Hilton Foundation. Подібний хід - сімейна традиція Хілтонів. Адже раніше батько Баррона Конрад Хілтон також передав майже всі стан на благодійність. Однак сам Баррон заповіт опротестував і відсудив собі значну частину батьківського стану.

7. Тед Тернер - мільярдер-філантроп, регулярно жертвує багатомільйонні суми на благодійні потреби. Достеменно невідомо, як багато залишається у мільярдера "в скарбничці", але в 2010 році він заявив, що наблизився "до межі бідності". Цілком ймовірно, що п'ятьом нащадкам власника інформаційних гігантів CNN і TBS не варто розраховувати на пристойну спадщину.

6. Найджелли Лоусон - знаменита телеведуча і письменниця, твердо впевнена, що її діти просто зобов'язані заробляти на хліб власною працею. У нинішньому році одна з найкрасивіших і багатих жінок британського ТБ справить 52-ій день народження, а про її заповіті достеменно нічого не відомо. Зате Лоусон твердо заявила, що після закінчення навчання її діти Бруно і Козімо будуть самі заробляти на життя.

5. Бернард Маркус володіє статком в 1, 5 мільярда доларів, заробленого на торгівлі будматеріалами. Більшу частину грошей Маркус планує передати в заснований ним самим благодійний фонд. Мільярдер заявив, що позбавляє дітей значної частини стану для їх же власного блага.

4. Білл Гейтс - один з найбагатших людей планети і батько трьох дітей. У 2010 році Гейтс заявив, що не бачить нічого хорошого в тому, щоб залишити дітям величезний спадок. Спільно з дружиною Меліндой і Уорреном Баффітом Білл став ініціатором філантропічної кампанії "Клятва дарування", до якої приєдналися вже близько 70 американських мільярдерів.

3. Джин Сіммонс - басист легендарної групи KISS, який самостійно вибрався на вершину слави і багатства. Музикант твердо переконаний, що його діти зобов'язані також всього добитися в житті, не вдаючись до допомоги батьківського капіталу в 300 мільйонів доларів.

2. Майкл Блумберг - найбагатший мер Нью-Йорка в історії. Його стан оцінюється більш ніж в 19 мільярдів доларів. Незважаючи на те, що у Блумберга двоє дочок, все стан він планує направити на благодійність в рамках кампанії "Клятва дарування".

1. Уоррен Баффетт - власник надзвичайного стану в 47 мільярдів доларів пообіцяв 99 відсотків свого стану віддати на потреби благодійності. Така щедрість стане найбільшим актом благодійності в історії людства . Про своїх дітей же мільярдер каже, що дає їм достатньо коштів, щоб займатися улюбленою справою, але недостатньо, щоб не займатися взагалі нічим. До речі, один відсоток стану Баффета складе майже півмільярда доларів!