Рейтинг популярних чохлів для samsung Galaxy Tab 3

Сучасні технології дозволяють робити планшети з якісних матеріалів. Однак в процесі експлуатації вони все одно піддаються різним впливам, на які зовсім не розраховані. Падіння з висоти, випадковий удар об тверду поверхню, пролита кава або сік можуть мати небажані наслідки для планшета. Звичайно, подряпина псує весь зовнішній вигляд, але пролита рідина може і зовсім вивести його з ладу.

Саме для такого захисту планшета і призначений чохол. Він зможе захистити від наслідків ударів, подряпин, падінь, а також від попадання рідини. Підштовхнув мене до написання цього рейтингу, величезний асортимент чохлів для Samsung Galaxy Tab 3, який до того ж, досить різноманітний: шкіряні, пластикові, силіконові, з металевими елементами і навіть хутряні. Вибір, звичайно, суто індивідуальний, але є моделі, які користуються особливою популярністю.

Найпопулярніший - чохол-підставка, що обертається на 360 градусів. Його можна поставити під будь-яким кутом для зручного перегляду фото і відео, не ускладнений доступ до клавіатури і камері. Наступна модель - чохол-папка, яка має додаткові кишені для візиток і пластикових карт. Силіконовий чохол для Samsung Galaxy Tab 3 володіє міцними протиударними параметрами, не ускладнює планшет, з не ковзаючою текстурной поверхнею.

Звичайно, найбільш функціональним є футляр з клавіатурою від Logitech.Він поєднує в собі захисні властивості завдяки водонепроникному матеріалу і нівелює один з найбільш глобальних недоліків планшетів - незручну візуальну клавіатуру.

Також звертають на себе увагу м'які чохли для планшетів, які дуже зручно транспортувати. Вони виробляються з різних матеріалів і індивідуалізують кожний гаджет. М'яка внутрішня поверхня компенсує динамічні удари при русі, захищаючи планшет від пошкодження. Чохол-сумку дуже зручно транспортувати, вона самодостатня і чудово захищає планшет, а також містить додаткові відділи для візиток, пластикових карт і дрібних грошей. У деяких моделях передбачені ніші для стилуса і ручки.

Отже, пальму першості серед аксесуарів для планшетів Samsung Galaxy Tab міцно утримують обертаються чохли-підставки. Слідом за ними йдуть футляри-книжки і такі різновиди, як папки. Закривають п'ятірку лідерів чохли з клавіатурою і м'які аксесуари. Це вже самостійні функціональні аксесуари, які хоч і є доповненням, виконують чимало функцій, що полегшують користування будь-яким з сучасних пристроїв.