Рейтинг пластикових вікон за якістю, кращі виробники (Топ-10)

Як вибрати вікна для будинку з найкращим співвідношенням ціни і якості? У цьому вам допоможе рейтинг пластикових вікон за якістю , заснований на відгуках користувачів з сервісів Отзовік і Irecommend. Крім того, в розподілі місць враховувалася популярність фірми, надійність і середня вартість.

Зміст:

 • Кращі пластикові вікна, рейтинг компаній 2016 року
  • 10. ПАНОРАМА
  • 9. СОК
  • 8. Deceuninck
  • 7. Proplex
  • 6. Kaleva
  • 5. MONTBLANC
  • 4. SALAMANDER
  • 3. КБЕ
  • 2. REHAU
  • 1. VEKA

Кращі пластикові вікна, рейтинг компаній 2016 року

Дивіться оновлений список кращих виробників ПВХ-вікон в 2017 році.

10. ПАНОРАМА

Середня ціна вікна 2м? - 8500 рублів.

У 2011 році компанія увійшла до двадцятки кращих віконних російських підприємств за версією порталу "ВІКНА МЕДІА" і рейтинг галузевого центру "О. К. Н. А. Маркетинг" і отримала приз "Золоте вікно-2011 ". Її хвалять за дотримання термінів роботи, кваліфікований персонал і дешеві ціни.

Є і негативні відгуки, пов'язані з утворенням конденсату і промерзання після установки вікон.

9. СОК

Середня ціна - 12000 руб.

Самарська компанія, що працює на ринку з 1999 року. Однією з перших в РФ налагодила власне виробництво ПВХ-профілю.

Переваги: ​​тривала гарантія (3 роки), віконний профіль адаптований до російських умов з далеко не ніжним кліматом, заводське якість збірки по ГОСТу, вікна теплі за рахунок великої ширини профільної системи (62 мм).

До мінусів користувачі відносять високу ціну і деякі відзначають пожовтіння з часом.

8. Deceuninck

Середня вартість - 10800 руб.

Бельгійська фірма пропонує якісні ПВХ-вікна за досить привабливими цінами. Найбільш демократична за ціною - серія Deceuninck Forward з трикамерним профілем товщиною 60 мм, яка за параметрами краще конкурентів з економ-сегмента. Профіль Forward прослужить не менше 40 років, ущільнення - понад 20 років.

Недоліки - при мінус 25 градусах можуть обледенеть, такий відгук був залишений про серію Deceuninck Favorit.

7. Proplex

Усереднена ціна - 9000 руб.

Кращі вікна економ-класу, виконані за австрійськими технологіями. На ринку РФ компанія працює понад 10 років, але ж погані гравці в настільки конкурентної ніші надовго не затримуються. Переваги: ​​широкий діапазон кольорів, форм і розмірів вікон. Proplex пропонує 7 систем ПВХ профілю з різною кількістю камер. На вікнах не виступає конденсат навіть в умовах низьких температур, а при високих їх не "веде".

Недолік - виробник заощадив на фурнітурі, вона може розхитатися.

6. Kaleva

Середня ціна - 10200 руб.

Російська віконна компанія з представництвами в 80 містах РФ. Клієнти хвалять її за якісний пластиковий профіль Decco, надійну фурнітуру, швидкі терміни роботи.

Однак сервіс залежить від конкретного офісу і дилера, центральний офіс не приймає рекламації, так що в разі проблем доведеться розбиратися з місцевим монтажник. Також установники не завжди надають повну інформацію клієнтам, наприклад про те, що можна встановити вікно з внутрішніми петлями.

5. MONTBLANC

Середня вартість - 8000 руб.

Пропонує 7 варіантів ПВХ профілів. З них оптимальним, мабуть, є Nord, який підходить для будь-яких погодних умов.Є хороші відгуки про тепло- і шумоізоляції.

А негативні моменти пов'язані з фурнітурою не кращої якості.

4. SALAMANDER

Усереднена вартість - 26000 руб.

Найдорожчі вікна в рейтингу пластикових вікон 2016 року. Зроблені на німецькому обладнанні (Haffner, Rotox, Urban), з добротного пластику, який з часом не жовтіє. Шпатік "зливаються" з вікном в єдине ціле, що покращує зовнішній вигляд. Фурнітура якісна, склопакет трикамерний, ПВХ профіль з тристороннім армуванням - що ще потрібно, щоб зустріти морози і спеку?

Про нестачу ви вже, напевно, здогадалися. Це ціна.

3. КБЕ

Продається за ціною близько - 7900 рублів.

Німецький бренд, продукція якого з'явилася на ринку Росії в 1995 році. З тих пір вона користується повагою як установників вікон, так і клієнтів. З цими вікнами в квартирі тепло і сухо круглий рік (морозостійкість - до мінус 60 градусів), не проникає шум з вулиці, крім того, вони екологічні (не містять свинцю).

Недоліки: іноді їх потрібно мити.

2. REHAU

Купити можна в середньому за - 9700 руб.

На ринку є різні пластикові віконні профілі, але німецькі, такі як REHAU, є кращими. Вони краще конкурентів в рейтингу по ізоляційним властивостям і довговічності (60 років). Пропонуються профілі REHAU 60 і 70 мм завширшки, трьох- і п'ятикамерні, з білою і чорною ущільнювальної гумою. Найбільш економічним варіантом є профіль REHAU BLIZ з монтажною шириною 60 мм. У відгуках хвалять якість петель і замків.

Недоліки: ціна за розкручений бренд.

1. VEKA

Пропонується за - 9700 рублів.

Кращі пластикові вікна за відгуками користувачів . Переваги: ​​німецька якість, привабливий зовнішній вигляд (профіль може бути Кашоване, тобто ламінується кольоровою плівкою), хороша теплоізоляція і шумоізоляція також на висоті.Великий вибір профільних систем: від бюджетного трикамерного EUROLINE до шестикамерна ALPHALINE.

Рекомендують не погоджуватися на турецьку або китайську фурнітуру, найкраще - німецька. Не полінуйтеся дізнатися у фірми-установника про товщину армуючого профілю (деякі на ньому економлять), вона повинна бути 1. 2 мм, як мінімум.

Пластикові вікна мають кілька ключових переваг. Вони легкі в догляді, довговічні, естетичні та допомагають краще зберегти тепло взимку без додаткового обклеювання папером, ніж "страждають" дерев'яні. До того ж не гниють і славляться кращими звукоізоляційні властивості. Можна спокійно спати, навіть якщо прямо за вікном пролягає траса.