Рейтинг найстрашніших і дивних хвороб

Вже більше ста мільйонів років медицині відомі деякі патології, що викликають у звичайних людей подив і навіть страх. Сьогодні ми розповімо Вам про восьми найстрашніших і незвичайних захворюваннях, відомих науковому світу.

Відкриває нашу вісімку захворювання під назвою "симптом живого трупа" .

Воно характерно для людей, які переконані що вже померли. Причиною виникнення симптомокомплексу зазвичай є стійке прагнення до суїциду і безперервна депресія. Хворі з подібним діагнозом настільки вірять в свою смерть, що починають відчувати, як розкладається їх тіло, цю хворобу вчасно включати в рейтинг: «найдурніші смерті«.

Наступна хвороба - патологія Вампіра - викликає хворобливі відчуття при попаданні на шкіру сонячних променів.

Людям, страждаючим від цієї патології, доводиться повністю захищати себе від сонця. В іншому випадку їх шкіра здувається, утворюються бульбашки. Більшість хворих також відчувають сильне печіння. Всі ці симптоми нагадують одну з особливостей вампірів - це і послужило причиною назви хвороби.

Таке захворювання, як "розлад Jumping Frenchman" , наступне шостим номером у нашому рейтингу, характеризується загостреною рефлексією.

Пацієнти з подібним діагнозом дуже сильно лякаються при різких звуках або діях. Переляк проявляється набагато сильніше, ніж у звичайних людей: вони починають кричати і махати руками.Проходить час, перш ніж їм вдається заспокоїтися. Вперше подібна патологія була зафіксована в штаті Мен.

У 1901 році дерматологом з Німеччини Альфред Блашко було виявлено цікаве явище на шкірі пацієнта. Дивні смуги простягалися по всьому тілу хворого, утворюючи складний малюнок.

Анатомія до сих пір не може пояснити цього явища, проте відомо, що дана патологія спочатку закладається в ДНК людини. Ці лінії пізніше були названі Лініями Блашко .

Четверте місце в рейтингу найбільш незвичайних хвороб займає Аллотріофагія .

Пацієнти, які страждають на цю патологію, відчувають непереборну потребу в поїданні неїстівних речовин. Наприклад, вони можуть із задоволенням приймати в їжу папір, глину, бруд та ін. Причини і способи лікування даної хвороби до сих пір не встановлені. Однак уже давно існує думка, що виникнення такого явища може бути пов'язано з можливим дефіцитом мінеральних речовин в організмі.

Симптом Аліси в країні чудес (AIWS) - це, мабуть, саме дивне захворювання в нашому рейтингу.

Воно характеризується спотворенням у людини сприйняття часу, простору і свого власного тіла. Інша назва патології - микропсия . Пацієнт впадає в дезорієнтоване неврологічне стан, порушується візуальне сприйняття. Хворі бачать предмети, тварин і навіть людей в менших розмірах, ніж вони є насправді. Так ось, наприклад, звичайний автомобіль може здаватися страждають на цю патологію тільки маленькою іграшкою.

Чим ближче до першого місця, тим цікавіше і загадковіше патології. Як, наприклад, симптом синьої шкіри (інакше - акантокератодермія) .

В шістдесятих роках в пагорбах штату Кентуккі проживало ціле сімейство "синіх людей". Крім явної патології пігменту, більшість з них нічим не боліло, а деякі навіть доживали до 80 років.

Ну і, нарешті, призове перше місце отримує захворювання під назвою гіпертрихоз, інакше - симптомокомплекс перевертня .

Страждаючі цим захворюванням малюки мають на обличчі довге темне волосся. Також хвороба може охопити найрізноманітніші органи.