Рейтинг найпопулярніших українських брендів

Як і росіяни, громадяни України витрачають на харчування близько половини сімейного бюджету. Причому українцям явно є з чого вибирати - багато національні бренди відомі далеко за межами Незалежної.

Видання "Фокус" опублікувало рейтинг найпопулярніших українських брендів . Шість з десяти позицій рейтингу зайняла алкогольна продукція, інші поділили українські кондитери, виробники курятини і сигарет.

Зміст:

  • 10. Кондитерські вироби «Конті» (річний дохід від роздрібних продажів - 1, 9 млрд. Гривень).
  • 9. Пиво «Оболонь» (1, 63 млрд. Гривень).
  • 8. Горілка «Хортиця» (1, 55 млрд. Гривень).
  • 7. Горілка «Nemiroff» (1, 53 млрд. Гривень).
  • 6. Горілка «Хлібний дар» (1, 372 млрд. Гривень).
  • 5. Пиво «Рогань» (1, 273 млрд. Гривень).
  • 4. Сигарети «Прима» (3, 233 млрд. Гривень).
  • 3. Пиво «Чернігівське» (4, 265 млрд. Гривень).
  • 2. Кондитерський концерн «Roshen» (4, 54 млрд. Гривень).
  • 1. Куряче м'ясо «Наша ряба» (5, 1 млрд. Гривень).

10. Кондитерські вироби «Конті» (річний дохід від роздрібних продажів - 1, 9 млрд. Гривень).

Компанія була заснована в 1997 році. З 2004 року "Конті" успішно працює і на російському ринку. Для забезпечення поставок продукції російським споживачам в Курську був побудований великий логістичний комплекс. "Конті" - другий за популярністю кондитерський бренд України.

9. Пиво «Оболонь» (1, 63 млрд. Гривень).

Історія марки «Оболонь» почалася в 1980 році, коли чеські фахівці обрали район Оболонь як ідеальне місце для побудови радянського пивоварного заводу.Сьогодні пиво "Оболонь" поставляється навіть в США і країни Європи.

8. Горілка «Хортиця» (1, 55 млрд. Гривень).

Виробничі потужності лікеро-горілчаного заводу "Хортиця" дозволяють випускати 16 пляшок горілки в секунду. Продукція заводу йде на експорт в 85 країн світу. Популярна марка "Хортиця" займає близько 30% ринку міцного алкоголю України.

7. Горілка «Nemiroff» (1, 53 млрд. Гривень).

Бренд належить міжнародному холдингу "Nemiroff Холдинг" - одному з найбільших світових виробників міцного алкоголю. "Nemiroff" експортується в 72 країни. Українська горілка "Nemiroff Premium De Luxe" - володар вищої нагороди Міжнародного дегустаційного конкурсу "The Vodka Masters".

6. Горілка «Хлібний дар» (1, 372 млрд. Гривень).

Бренд належить ТОВ "АЛКОГОЛЬНІ ТРАДИЦІЇ". Компанія успішно освоює ринки СНД і Далекого Зарубіжжя. У 2011 році розпочато випуск горілки "Хлібний дар" на заводі в Білорусі. Згідно з рейтингом, "Хлібний дар" - найпопулярніша українська горілка.

5. Пиво «Рогань» (1, 273 млрд. Гривень).

Це перший з двох українських пивних брендів компанії "САН ІнБев Україна", що опинилися в рейтингу. Завод з виробництва пива цієї марки був відкритий в 1989 році. В асортименті марки є 6 сортів світлого пива, темне пиво, безалкогольне і міцне "Веселий монах". Гордість заводу - пиво "Традиційне" - володар безлічі престижних міжнародних нагород.

4. Сигарети «Прима» (3, 233 млрд. Гривень).

Найпопулярніший український тютюновий бренд. Сьогодні на Україні випускають два види сигарет марки "Прима": класичні і "Прима срібна" зі зниженим вмістом нікотину і смол. Бренд успадкував славу легендарних радянських сигарет, що конкурували колись з цигарками "Біломорканал".Пачка "Прими" коштує близько 20 рублів, що робить її одним з найбільш доступних марок сигарет.

3. Пиво «Чернігівське» (4, 265 млрд. Гривень).

Це другий бренд "САН ІнБев Україна" в рейтингу. Завод в Чернігові випускає 9 сортів пива, причому саме під маркою "Чернігівське" почалося виробництво першого в Україні нефільтрованого пива. Історія пивоваріння в Чернігові почалася в 1976 році під керівництвом фахівців з Чехії зі створення Чернігівського пивкомбінату Десна. Власник бренду, компанія "САН ІнБев Україна", входить в структуру найбільшої у світі корпорації з виробництва пива - Anheuser-Busch InBev.

2. Кондитерський концерн «Roshen» (4, 54 млрд. Гривень).

Найпопулярніший кондитерський бренд України користується успіхом і в Росії. В асортименті компанії більше 200 найменувань кондитерських виробів. Продукція "Roshen" експортується в пару десятків країн світу, в тому числі в США, Канаду і навіть Нової Зеландії. Саме під маркою "Roshen" випускається легендарний Київський торт на фабриці ім. Карла Маркса.

1. Куряче м'ясо «Наша ряба» (5, 1 млрд. Гривень).

Український лідер по виробництву охолодженого і замороженого курячого м'яса очолює наш сьогоднішній рейтинг популярних брендів. У складі компанії працюють 4 птахофабрики на території України. Обсяг продажів продукції бренду збільшився за останній рік на 7%, а річне зростання доходів склав 1 млрд. Гривень.