Рейтинг найпопулярніших радіостанцій

Радіо супроводжує нас всюди: в машині, громадському транспорті, на вулиці, вдома, а часом і на роботі. Чи не відволікаючись від різних справ, ми маємо можливість слухати музику, новини, аналітичні, інформаційні та розважальні програми.

Скласти сьогоднішній рейтинг популярності радіостанцій нам допомогли дані групи аналітичних компаній TNS. У дослідженнях брала участь аудиторія старше 12 років.

Зміст:

  • 10. "DFM"
  • 9. "Радіо Росії"
  • 8. "Маяк"
  • 7. "Юмор FM"
  • 6. "Ретро FM"
  • 5. "Радіо Шансон"
  • 4. "Дорожнє Радіо"
  • 3. "Авторадіо"
  • 2. "Русское Радио"
  • 1. "Європа Плюс" > 10. "DFM"

- федеральна радіостанція, яка почала віщати в 2000 році, попередньою назвою було "Радіо Динаміт". Основну частину ефірного часу займає

танцювальна музика . Цільова аудиторія DFM - слухачі віком від 16 до 30 років.

9. "Радіо Росії"

-

державна радіостанція , яка почала свою роботу в 1990 році. "Радіо Росії" - єдина радіостанція загального формату, що подає в ефір будь-які види програм: політичні, інформаційні, аналітичні, розважальні, музичні, науково-пізнавальні та дитячі. 8. "Маяк"

- легендарна радіостанція, яка почала своє мовлення в СРСР в 1964 році. Основний напрямок - розмовно-розважальне мовлення. Основна аудиторія радіостанції - люди старше середнього віку, хоча керівництво "Маяка" регулярно веде роботу над "омолодження", залучаючи слухачів 25-35 років.

7. "Юмор FM"

-Тематичні радіостанція, ефір якої наповнений в основному програмами гумористичного змісту.

6. "Ретро FM"

- комерційна

музична радіостанція , що присвячує свій ефір композиціям російських і зарубіжних авторів 1970-х - 1990-х років. Вік цільової аудиторії радіостанції - 35-49 років. 5. "Радіо Шансон"

Віщає на території Росії і СНД з 2000 року. Основний напрямок - музика в стилі "російський шансон".

4. "Дорожнє Радіо"

Інформаційно-музична радіостанція, яка почала своє мовлення в 2003 році. Охоплює близько 90 міст Росії. Формат радіостанції - музика стилі шансон, хіти російської і зарубіжної музики. 80% ефіру - російська музика. Відмінною рисою є зведення інформації про дорожній рух.

3. "Авторадіо"

- музична радіостанція, що веде мовлення з 1991 року. Візитна картка радіостанції - Міжнародний щорічний музичний фестиваль "Дискотека 80-х". "Авторадіо" - тричі володар премії "Бренд року".

2. "Русское Радио"

- сама російськомовна радіостанція серед музичних. Своє мовлення "Русское радио" початок в 1995 році. Станція занесена в Книгу рекордів Гіннесса за проведення в режимі нон-стоп 52-годинного шоу "Російські перці".

1. "Європа Плюс"

-

найпопулярніша радіостанція Росії. У 1990 році вона стала першою в нашій країні недержавної комерційної радіостанцією. Цільова аудиторія має вік 20-35 років. У багатьох регіонах ефір наповнений місцевими програмами інформаційного та рекламного характеру.