Рейтинг найпопулярніших коктейлів в світі

В світі існують сотні видів різних коктейлів, як алкогольних так і безалкогольних, але так як ми люди дорослі і здоров'я берегти пізно, ознайомимося з рейтингом найпопулярніших коктейлів в світі . А після того як прочитаєте до кінця, можете через форму коментаря замовити у бармена сподобався коктейль!

10 місце: Коктейль "Мохіто" розробили в 1930-і роки на Кубі. Він робиться з білого рому, содової, лайма, м'яти і бурого цукру. Попередньо треба добре розчавити м'яту з цукром і лаймом, а після цього додати товчений лід, ром і содову.

9 місце: "Піна колада" - пуерто-ріканський відкриття. Робиться з ясного рому, кокосового лікеру і ананасового соку. Штука жахливо смачна, але, розмовляють, на Карибах п'ється відмінно.

8 місце: Коктейль "Космополітен" вигадали в 1920-х роках бармени популярних французьких готелів і курортів. Славнозвісним напоєм його влаштувала героїня Сари Джессіки Паркер в телесеріалі "Секс у великому мегаполісі".

7 місце: "Текіла Санрайз" робиться з текіли і апельсинового соку і Гренадіни - гранатового сиропу. Саме він, осідаючи на дно келиха, робить результат висхідного сонця.

6 місце: Коктейль "Дайкірі" став знаменитим спасибі Ернесту Хемінгуею. Вигадав його, втім, американський гірський інженер Дженнігс Кокс. Колись, клянучи кубинську парильні, він перемішав ром з лаймовим соком і залив даної сумішшю кубики льоду

5 місце: За авторство коктейлю "Маргарита" б'ються, по крайней мере, 3 людини.Скажімо все феноменальне, "Маргарита" нескладна: дане текіла, перемішана з апельсиновим лікером і лимонним соком.

4 місце: Винахідник коктейлю Джеймса Бонда, "Мартик драй", незнайомий. Хоча відомо, власне перший раз коктейль стали готувати на початку XX століття в великому готелі "Никербокер" в Нью-Йорку. Розмішайте 10 мл сухого вермуту і 50 мл сухого джину з абсолютно сухим льодом.

3 місце: У 1893 році в період святкування автономії Куби, rnофіцер південноамериканської армії перемішав ром "Бакарді", що уособлював вільний дух Куби, з кока-колою, свіжим напоєм Америки. Девіз тих днів - "Хай живе вільна Куба!" навіки залишився в заголовку коктейлю "Cuba Libre".

2 місце: Вітчизна "Викрутки" - Сполучені Штати, час народження - Сухий закон. Апельсиновий сік був найкращим методом заховати забарвлення і аромат горілки.

1 місце: Найіменитіший у всьому світі коктейль - "Кривава Мері". Творець "Кривавої Мері" - американський бармен Піт ПЕТу. Він поліпшував коктейль чимало років. В даний момент до складу "Кривавої Мері" входить лимонний сік, вустерский соус і соус "Табаско". А в разі якщо замість горілки застосовується текіла, вдається "Bloody Maria".

Отже, що будете замовляти?