Рейтинг найбільш впливових молодих людей світу (2016)

Газета "Гардіан" склала рейтинг найбільш впливових молодих людей світу . До нього увійшла сама різношерста публіка: від підприємців, які докорінно змінили наш спосіб спілкування з іншими людьми, до молодих диктаторів.

Ось десятка найвпливовіших персон, чий вік варіюється від 20 до 35 років.

Зміст:

  • 10. Марк Цукерберг
  • 9. Мухаммад ібн Салман Аль Сауд
  • 8. Джастін Бібер
  • 7. Бейонсе Ноулз
  • 6. Кім Кардашьян
  • 5. Леді Гага
  • 4. Люпіта Ньоно
  • 3. Катерина Тихонова
  • 2. Неймар да Сілва Сантос Жуніор
  • 1. Кім Чен Ин

10. Марк Цукерберг

Вік - 31 рік.

Здійснив революцію в медіа-просторі зі своєю соціальною мережею, яка з часом стала одним з найпопулярніших сайтів в Росії і світі. Facebook використовують 1. 5 мільярда людей - це 20% населення світу.

9. Мухаммад ібн Салман Аль Сауд

Вік - 30 років.

Заступник наслідного принца Саудівської Аравії і наймолодший у світі міністр оборони. Головною подією під час його перебування на цій посаді стала операція "Буря рішучості", спрямована проти єменських повстанців-хусит. Двоюрідний брат Мухаммада ібн Салмана, наслідний принц Мухаммад ібн Наїф, варто наступним в черзі на трон.

8. Джастін Бібер

Вік - 22 роки.

Канадська поп-зірка і кумир тисяч підлітків може похвалитися 50 татуюваннями на тілі і 60 мільйонами послідовників в Instagram.

7. Бейонсе Ноулз

Вік - 34 роки.

У 2014 році очолила топ-100 найвпливовіших світових знаменитостей за версією Forbes. Її останній тур з чоловіком Jay-Z зібрав понад 100 млн. Доларів, що забезпечило попадання в рейтинг найбагатших поп-співачок в світі.

6. Кім Кардашьян

Вік - 35 років.

Друга найбільш популярна персона в Instagram (її затьмарила лише Тейлор Свіфт), перебуває у шлюбі з репером Каньє Вестом і може законно додати слова "модель", "модельєр" і "актриса" до свого резюме. Вона запам'яталася шанувальникам в різних образах: оголена Кім в Playboy, воскова Кім в музеї мадам Тюссо і навіть Кім - фігурантка секс-скандалу. Запис з її інтимними розвагами з R & B-співаком Реєм Джеєм тривалий час гуляла по Інтернету.

5. Леді Гага

Вік - 29 років.

Вроджена Стефані Джоанн Анджеліна Джерманотта, відома в індустрії розваг як леді Гага, використовує свою популярність, щоб відстоювати права людей, яких не розуміє або відкидає суспільство.

Вона - захисниця ЛГБТ-спільноти (зокрема, створила фонд допомоги юнакам і дівчатам з нетрадиційною сексуальною орієнтацією), відома благодійниця та учасниця компанії по боротьбі зі СНІДом та ВІЛ.

Крім цього леді Гага відома своїм сміливим підходом до моди. Адже далеко не кожна епатажна співачка готова одягнутися в плаття з м'яса.

4. Люпіта Ньоно

Вік - 33 роки.

Ніонго була практично невідома до свого 30-річчя, коли вона завоювала "Оскар" за роль другого плану в стрічці "12 років рабства".

Кар'єра Люпіти пішла в гору: вона зіграла в "Зоряні війни: пробудження сили" (персонаж Маз Каната) і брала участь в озвучці "Книги джунглів".

У 2014 році People Magazine назвав Ніонго в числі найкрасивіших жінок в світі.

3. Катерина Тихонова

Вік - 29 років.

Особистість дочки президента Росії трималася в найсуворішому секреті до тих пір, поки опозиційний журналіст Олег Кашин Неопубліковані статтю під назвою "Вона". Там було написано, що дівчина, яка колись представляла Росію на міжнародному танцювальному турнірі, була дочкою Володимира Путіна.

Є припущення, що вона - дружина Кирила Шамалова, сина одного з хороших товаришів Путіна. Якщо це правда, їх активи можуть коштувати до 2 млрд. Доларів.

2. Неймар да Сілва Сантос Жуніор

Вік - 24 роки.

Футболіст і капітан бразильської збірної відомий своїм неординарним почуттям гумору і є особою ряду великих брендів, в тому числі Nike, Red Bull і Volkswagen. За даними Forbes, його загальний дохід в 2015 році склав 31 млн. Доларів, і ця цифра, безсумнівно, буде зростати в міру його кар'єрного зростання.

1. Кім Чен Ин

Вік - 33 роки.

пухлощекое гроза США і Південної Кореї може виглядати добродушним і усміхненим людиною, але не будемо забувати, що це жорсткий і рішучий правитель однієї з найбільш диктаторських країн світу. Якщо Кім не знаходиться на межі військового зіткнення з південним сусідом, він влаштовує ядерні провокації, до числа яких належить недавнє випробування водневої бомби.