Рейтинг найвпливовіших брендів 2012 року

Назви цих брендів щодня миготять в новинах, їх продукція користується довірою мільйонів споживачів, а їх вартість становить мільярди доларів. Видання Forbes опублікувало рейтинг найвпливовіших брендів 2012 року .

Переважно, в першу десятку увійшли компанії, що працюють в області високих технологій. Сукупна вартість усіх представлених брендів перевищує $ 430 млрд. В процесі оцінки експерти порівнювали доходи за 3 останні роки, а також роль, яку та чи інша компанія грає в своїй галузі.

Зміст:

  • 10. Cisco (вартість бренду - $ 26, 3 млрд)
  • 9. BMW (вартість бренду - $ 26, 3 млрд)
  • 8. General Electric (вартість бренду - $ 33, 7 млрд)
  • 7. McDonald's (вартість бренду - $ 37, 4 млрд)
  • 6. Intel (вартість бренду - $ 32, 3 млрд)
  • 5. Google (вартість бренду - $ 37, 6 млрд)
  • 4. IBM (вартість бренду - $ 48, 5 млрд)
  • 3. Coca-Cola (вартість бренду - $ 48, 5 млрд)
  • 2. Microsoft (вартість бренду - $ 54, 7 млрд)
  • 1. Apple (вартість бренду - $ 87, 1 млрд)

10. Cisco (вартість бренду - $ 26, 3 млрд)

- світовий лідер в сфері виробництва всілякого мережевого обладнання. До речі, корпорація має серйозні наміри відкрити своє представництво в російському "Сколково" з метою взяти участь в масштабних науково-дослідних проектах.

9. BMW (вартість бренду - $ 26, 3 млрд)

- лідер рейтингу найбільш шанованих в світі брендів за версією Reputation Institute. Німецький концерн виявився єдиним автовиробником в нашому сьогоднішньому десятці.

8. General Electric (вартість бренду - $ 33, 7 млрд)

- найбільша в світі нефінансова Транснаціональна корпорація. За даними Forbes, корпорація також посідає третє місце в рейтингу найбільших публічних компаній світу.

7. McDonald's (вартість бренду - $ 37, 4 млрд)

займає також четвертий рядок в рейтингу найдорожчих брендів 2012 року з версії Millward Brown Optimor, чия методика оцінки дещо відрізняється від Forbes.


6. Intel (вартість бренду - $ 32, 3 млрд)

- найбільший світовий виробник мікропроцесорів. Intel володіє двома третинами "процесорного" ринку, в зв'язку з чим компанія виявляється періодично втягнута в антимонопольні розгляди.

5. Google (вартість бренду - $ 37, 6 млрд)

не тільки замикає першу п'ятірку найвпливовіших брендів, але і займає шосте місце в рейтингу найбільш шанованих. Приємно, що у витоків Гугла стояв екс-росіянин Сергій Брін. Сьогодні Google - не просто найбільший пошуковик, але і безліч улюблених і зручних інтернет-сервісів, таких як Gmail, Google Maps, Google Talk і т. Д.

4. IBM (вартість бренду - $ 48, 5 млрд)

працює на ринку IT та високих технологій вже понад 100 років! Все починалося з машин для калькуляції результатів перепису населення США, а сьогодні IBM - лідер в області виробництва програмного а апаратного забезпечення для комп'ютерної техніки.

3. Coca-Cola (вартість бренду - $ 48, 5 млрд)

- найдорожчий американський бренд в період з 2006 по 2009 роки. Найпопулярніший газований напій продається в 200 країнах світу і б'є всі рекорди по впізнаваності і кількістю прихильників. Вперше публіці продемонстрували секрети виробництва Коли в 2011 році на каналі National Geographic.

2. Microsoft (вартість бренду - $ 54, 7 млрд)

- лідер в галузі розробки програмного забезпечення.Незважаючи на безперервні антимонопольні розгляди, в яких бере участь Microsoft, бренд як і раніше залишається популярним, шановним і знайомим мільйонам власників персональних комп'ютерів, ігрових приставок і смартфонів.

1. Apple (вартість бренду - $ 87, 1 млрд)

демонструє шалене зростання популярності. За два останні роки вартість бренду зросла на 52%. Щорічний прибуток компанії перевищує $ 40 мільярдів. Сьогодні Apple - культовий бренд для мільйонів власників мобільної електроніки по всьому світу. Політика компанії досить своєрідна, але непохитність. Незважаючи на обмеження за обсягом пам'яті, відмова від стандартизації роз'ємів і інші дивні речі, "яблучні" пристрої не припиняють свого переможного ходу по світових ринках з 2007 року, коли в продаж надійшов перший iPhone.