Рейтинг найпоширеніших скарг на російські готелі

Асоціація туроператорів Росії (АТОР) проаналізувала 5 тисяч відгуків людей, які відпочивали влітку 2015 року в різних російських готелях і санаторіях. На основі цих відгуків було складено рейтинг найпоширеніших скарг на російські готелі .

Більшість відгуків (75%) виявилися позитивними, інші 25% - негативні. При цьому чверть позитивних відгуків носять замовний характер і написані за завданням готельєрів.

Отже, чим же незадоволені туристи, які вирішили відвідати вітчизняні готелі?

Зміст:

  • 7. Невідповідність опису і фотографій на сайті
  • 6. Невідповідність ціни якості
  • 5. Проблеми з прибиранням в номерах
  • 4. Чи не працює техніка і сантехніка
  • 3. Погане харчування
  • 2. Погано навчений, непривітний, грубий персонал
  • 1. Якість номерного фонду

7. Невідповідність опису і фотографій на сайті

6% користувачів зазначили невідповідність захоплюючих фотографій на сайті готелю і того, що вони побачили насправді. Через "майстрів фотошопу" відпочинок туриста може бути серйозно зіпсований. Мало кому приємно бачити замість красивого просторого номера обшарпану тісну кімнату або милуватися видами смітника замість соснового гаю.

6. Невідповідність ціни якості

6% туристів поскаржилися на те, що вартість номера виявилася набагато вище, ніж його якість.

5. Проблеми з прибиранням в номерах

З цим недоліком пов'язані 8% негативних відгуків.В одному відкликання, що стосується санаторію в Белокурихе, йдеться, що відпочиваючому довелося бігати за покоївкою, щоб та змінила рушник, принесла туалетний папір, мило і т. Д. Сміття не прибирали тиждень і проблема вирішилася тільки після того, як постояльці звернулися на ресепшен.

4. Чи не працює техніка і сантехніка

З неможливістю використовувати ці блага цивілізації зіткнулися 8% російських туристів. Оскільки відгуки пов'язані з літнім відпочинком, то легко уявити, як жити в номері з непрацюючим кондиціонером, коли на вулиці панує спека понад 30 градусів.

3. Погане харчування

З погано приготовленої, несвіжої або одноманітною їжею пов'язані 9% негативних відгуків про відвідини готелів і санаторіїв РФ. Деякі туристи відзначають, що по готових страв бігали живі таргани, а в поданих працях траплялися "приготовлені", дохлі комахи. Іноді в їжі трапляються і такі неапетитні "приправи" як волосся.

2. Погано навчений, непривітний, грубий персонал

На хамське або відверто недружнє ставлення обслуговуючого персоналу в готельних комплексах і пансіонатах поскаржилися 15% відпочиваючих. Деякі співробітники готелів сприймають свою роботу як важку повинність, а постояльців - як дратівливий елемент пейзажу, від якого краще швидше "звільнитися".

1. Якість номерного фонду

Ця претензія (17%) займає перше місце в топ-7 найбільш частих скарг постояльців вітчизняних готелів. Плями на матрацах і клопи під ними, таргани, що бігають по стінах - ця картина може неприємно здивувати навіть звиклого до спартанських умов людини. Що вже говорити про туристів, які приїжджають в готелі відпочити і розслабитися.

За словами Майї Ломідзе, яка очолює АТОР, через низький сервісу готелів ті жителі Росії, які раніше відпочивали в Туреччині і Єгипті, можуть залишитися вдома, відмовившись від відпочинку на кримських або краснодарських курортах.