Рейтинг шкіл Москви 2011

Серед усього розмаїття шкіл Москви є звичні нам середні загальноосвітні, а також гімназії, ліцеї, прогімназії. Вибрати гідний навчальний заклад часом дуже нелегко! Підмогою в цій відповідальній справі може стати наш рейтинг шкіл Москви 2011 . У рейтинг потрапили кращі, на думку інтернет-спільноти, школи кожного з округів столиці.

Опублікований оновлений рейтинг кращих шкіл Москви за 2012 рік.

Зміст:

  • 10. Школа №229
  • 9. Гімназія №1532
  • 8. Школа №1349
  • 7. Гімназія №1576
  • 6. Школа №738
  • 5. Школа №659
  • 4. Центр освіти №548 «Царицино»
  • 3. Центр освіти № 654 імені А. Д. Фрідмана
  • 2. Школа №222
  • 1. Школа №45

10. Школа №229

- найкраща в Зеленоградском адміністративному окрузі (ЗАТ) Москви. Крім загальної програми в школі діють відділення, гуртки і секції додаткової освіти: музей Бойової Слави ім. П. В. Логвиненко, музей «Бабусин скриня», зал пам'яті Б. Момишули, спортивні секції з футболу, волейболу, баскетболу, ОФП, гуртки прикладного та технічної творчості.

9. Гімназія №1532

виявилася найкращою школою Південно-західного адміністративного округу (ЮЗАО) столиці. Установа визнано переможцем у конкурсі на здобуття Гранта Москви в сфері освіти в 2011 році. У складі гімназії працює більше 30 додаткових студій, гуртків і секцій.

8. Школа №1349

визнана кращою в Східному адміністративному окрузі (ВАО).
Крім стандартної загальноосвітньої програми в школі пропонуються додаткові заняття по З, музиці, хореографії, вокалу, шахів, настільного тенісу, міні-футболу, самбо, боротьби.Є власна театральна студія.

7. Гімназія №1576

увійшла в наш рейтинг як найкраща в Північному адміністративному окрузі (САО) Москви. У навчальному закладі викладають англійську, французьку, німецьку, італійську іноземні мови. Серед додаткових кружком і секцій: психологічний театр, вивчення гуманітарних предметів з використанням інформаційних технологій, спортивне орієнтування, баскетбол, ОФП.

6. Школа №738

- найкраща в Північно-Західному адміністративному окрузі (СЗАО). Навчальний заклад має статус школи здоров'я. Крім освітньої програми в школі пропонуються щотижневі відвідування невропатолога, хірурга, кабінети, БОС-здоров'я, масажу, а також басейну для учнів початкових класів. У другій половині дня учням доступно більше 20 гуртків та секцій.

5. Школа №659

стала лідером серед шкіл Західного адміністративного округу (ЗАТ) столиці. Освітня установа має в своєму складі гімназичні класи, велика увага приділяється дозвіллю учнів, в тому числі під час канікул - проводяться виїзні заходи, дні здоров'я.

4. Центр освіти №548 «Царицино»

- найкраща школа в Південному адміністративному окрузі (ЮАО). Цей навчальний заклад, що працює з дітьми з 1936 року, є володарем премії Президента Російської Федерації в галузі освіти. Крім загальноосвітньої програми колектив школи пропонує 58 програм додаткової освіти з найрізноманітніших напрямків.

3. Центр освіти № 654 імені А. Д. Фрідмана

- лідер серед навчальних закладів Південно-Східного адміністративного округу (ЮВАО). В 8-11 класах навчання ведеться з профільних напрямків з поглибленим вивченням окремих предметів.Спецкурси ведуть викладачі з провідних вузів Москви.

2. Школа №222

була визнана кращою в Північно-Східному адміністративному окрузі (СВАО).
В старших класах навчального закладу навчання має профільну спрямованість: соціально гуманітарну, фізико-математичну або природничо-математичну.

1. Школа №45

- лідер не тільки рідного Центрального адміністративного округу Москви, вона має найвищий рейтинг серед усіх середніх загальноосвітніх навчальних закладів столиці у 2011 році згідно з опитуваннями інтернет-користувачів. На базі школи діють більше 20 додаткових гуртків та секцій.
Перераховані нами кращі школи Москви рейтинг 2011 - це невелика підказка для батьків, які прагнуть дати своїм дітям якісну освіту в комфортній і доброзичливій обстановці.