Рейтинг головних знаменитостей Росії

Життя знаменитих людей завжди цікавила громадськість. Журнали, газети, інтернет-сайти рясніють яскравими заголовками про події з життя відомої частини російського населення. Журнал Forbes склав рейтинг головних знаменитостей Росії , враховуючи такі фактори, як доходи "зірки", інтерес, що викликається у аудиторії в інтернеті, а також увагу в пресі.

Зміст:

  • 10. Діма Білан, 29 років
  • 9. Олена Ваєнга, 34 роки
  • 8. Ксенія Собчак, 29 років
  • 7. Микола Басков, 34 роки
  • 6. Філіп Кіркоров, 44 роки
  • 5. Григорій Лепс, 49 років
  • 4. Олександр Овечкін, 26 років
  • 3. Алла Пугачова, 62 роки
  • 2. Марія Шарапова, 24 роки
  • 1. Стас Михайлов, 42 роки

10. Діма Білан, 29 років

Перший російський виконавець, який переміг на Євробаченні в 2008 році, член ЛДПР, він за 5 років спустився в рейтингу з почесного 3го місця до 10го. Починав Діма в 2000 році під чуйним керівництвом Юрія Айзеншпіса, а на даний момент його доходи становлять $ 4, 3 млн, а за рік про нього було 232 згадки в пресі.

9. Олена Ваєнга, 34 роки

Свою першу пісню Олена написала в 9 років, а в 2009 році отримала "Золотий грамофон", а також вона щорічно на честь дня свого народження в Санкт-Петербурзі дає концерт. Її дохід - $ 6, 4 млн, а друкована преса приділяла їй увагу 77 разів за останній рік.

8. Ксенія Собчак, 29 років

Дочка мера Санкт-Петербурга отримала популярність в широких колах після того, як стала провідною скандально-відомого реаліті-шоу "Дом-2", також випустила кілька книг. Її дохід становить $ 2, 8 млн, а за рік про неї було 329 згадки в паперовій пресі.

7. Микола Басков, 34 роки

В 22 роки став переможцем на конкурсі оперних співаків, а у 2000 році Микола знаходить широку популярність завдяки кліпу "Пам'яті Карузо", після чого провів ряд концертів з Монтсеррат Кабальє, ставши згодом його учнем, носить звання народного артиста України і Росії. Він заробляє $ 8, 4 млн, а преса 208 раз згадувала про нього протягом року.

6. Філіп Кіркоров, 44 роки

Народний артист України і Росії, він познайомився з Аллою Пугачовою в 11 років і рік працював в її "Театрі пісні", а в 18 дебютував на телебаченні. На даний момент його дохід становить $ 5, 8 млн, а так само він може похвалитися 398 згадками в пресі.

5. Григорій Лепс, 49 років

З 2007 щороку стає володарем премії "Золотий грамофон", в честь нього названий бар-караоке в Москві, при цьому він до 30 років виступав в ресторанах Сочі і, лише потім перебрався до Москви. Сьогодні ж співак заробляє $ 12 млн, а ось ЗМІ не особливо цікавиться його життям - 75 публікацій за рік - не так вже й багато. Може це й на краще?

4. Олександр Овечкін, 26 років

Отримав в подарунок перший хокейний комплект у віці двох років, з 8 серйозно займався хокеєм, а в 16 вже дебютував у складі "Динамо" в російській хокейній Суперлізі. У 2006 став кращим новачком НХЛ, а також його визнавали найціннішим гравцем НХЛ два роки поспіль - у 2008 і 2009. Він заробляє $ 14 млн, а ЗМІ відноситься до його персони без особливого ажіотажу - 99 публікацій за рік.

3. Алла Пугачова, 62 роки

Записала пісню для радіопрограми "Доброго ранку" в 16 років, зайняла 15-е місце на "Євробаченні" в 1997, відома скандальним шлюбом з Філіпом Кіркоровим, який молодший за неї майже на 20 років. Народна артистка РРФСР, Заслужена артистка РРФСР, Народна артистка СРСР, вона одночасно з концертною діяльністю встигала виховувати дочку Крістіну Орбакайте, зніматися у фільмах, запускати і вести теле- і радіопередачі.Її дохід становить $ 4, 8 млн і вона вкрай популярна в середовищі журналістів - 426 публікацій за рік.

2. Марія Шарапова, 24 роки

Вперше за час існування рейтингу покинула його перший рядок. У 17 років вона вже виграла Вімблдон і відразу стала особливо популярна серед глядачів-чоловіків через своїх криків під час гри. Рік по тому стала першою ракеткою світу і з тих кубки та медалі заповнювали її полки з шаленою швидкістю. Крім жорсткого графіка тренувань, знаходить час для зйомок в рекламі, будучи особою одночасно шести компаній. Її дохід становить $ 24, 8 млн, а за рік про неї в ЗМІ згадувалося 153 рази.

1. Стас Михайлов, 42 роки

Спочатку навчався в Мінському училище цивільної авіації, пішовши по стопах батька, який був льотчиком, але кинув навчання і після армії вступив до Тамбовського державний інститут культури. З 1992 року працював в Театрі естради в Москві, а через 5 років випустив свій перший альбом. На сьогоднішній день його дохід становить $ 20 млн, радіо Шансон назвало його "Артистом року", в 2010 році його альбом став найбільш продаваним в Росії, також є Заслуженим артистом Росії. Багато разів висловлював своє негативне ставлення до ЗМІ, але тим не менше згадувався в друкованій пресі 77 разів за рік.