Рейтинг найбільших аудиторських компаній Росії

Тільки за останні 5 років вітчизняний ринок аудиторських і консалтингових послуг збільшився вдвічі. Основними замовниками послуг аудиторських компаній виступає великий бізнес і підприємства державного сектора.
Найавторитетніші аудиторські компанії Росії, як правило, є дочірніми відділеннями міжнародних інститутів. Сьогодні ми пропонуємо Вашій увазі рейтинг найбільших аудиторських компаній РФ . Учасники рейтингу ранжовані за величиною річної виручки.

Зміст:

  • 10. АКГ "ДІЛОВИЙ ПРОФІЛЬ" (GGI)
  • 9. РСМ "Топ-Аудит"
  • 8. АКГ "Розвиток бізнес-систем"
  • 7. "2К Аудит - Ділові консультації / Морісон Інтернешнл"
  • 6. "Енерджі Консалтинг"
  • 5. "Інтерком-Аудит"
  • 4. BDO
  • 3. "ФінЕкспертиза"
  • 2. КПМГ
  • 1. ПрайсвотерхаусКуперс Раша Б. В.

10. АКГ "ДІЛОВИЙ ПРОФІЛЬ" (GGI)

Аудиторсько-консалтингова група "ДІЛОВИЙ ПРОФІЛЬ" стабільно займає лідируючі позиції на російському ринку з 1995 року. АКГ є партнером міжнародної аудиторської асоціації Geneva Group International (GGI).

9. РСМ "Топ-Аудит"

В кінці 2013 року компанія розділилася, і на сьогоднішній день на ринку працюють аудиторська компанія "РСМ Русь" і консалтингова - "АКФ Топ-Аудит". Серед клієнтів РСМ "Топ-Аудит" числяться такі гіганти, як ВАТ "Федеральна мережева компанія ЄЕС", ФГУП "Пошта Росії", ВАТ "Газпром", ВАТ "Аерофлот", ВАТ "МТС", ВАТ "Роснефть", ВАТ "РЖД ", ВАТ" Сбербанк Росії ".

8. АКГ "Розвиток бізнес-систем"

Компанія нагороджена вітчизняної премією "За внесок в економічний розвиток Росії", а також входить до числа "1000 кращих підприємств Росії". РБС є частиною міжнародної мережі Crowe Horwath International з щорічним оборотом близько $ 3, 2 млрд. Мережа включає 558 компаній з 120 країн.

7. "2К Аудит - Ділові консультації / Морісон Інтернешнл"

Компанія входить в міжнародну асоціацію незалежних консультантів і аудиторів Morison International. Асоціація займає 4-е місце в Європі за обсягом сукупної виручки. На території Росії працює 8 філій компанії.

6. "Енерджі Консалтинг"

Ця група компаній була заснована в 2001 році. А з 2013 року Energy Consulting є головним партнером міжнародної мережі незалежних аудиторських та консалтингових компаній HLB International. Серед клієнтів "Енерджі Консалтинг" - "Татнефть", РАО "ЄЕС Росії", "Газпром", "Мечел", "ЛУКОЙЛ", "СИБУР", "АВТОВАЗ", Сбербанк Росії, "Уралсиб", Альфа-Банк.

5. "Інтерком-Аудит"

Компанія була заснована в 1993 році. З 1996 року "Інтерком-Аудит" є членом BKR International - Всесвітньої асоціації бухгалтерських та консалтингових фірм. Філіальна мережа компанії охоплює 150 міст Росії та СНД. Послугами "Інтерком-Аудит" користуються близько 20 тисяч клієнтів.

4. BDO

Група компанія є членом "the BDO network" - міжнародної організації незалежних аудиторських і консультаційних компаній, яка є п'ятою в світі за обсягами сукупної виручки. "The BDO network" об'єднує близько 55 тисяч співробітників в 139 країнах.

3. "ФінЕкспертиза"

З 2004 року група компанія є ексклюзивним представником на території РФ - міжнародної асоціації незалежних аудиторських і бухгалтерських компаній CPA Associates International.Клієнтами "ФінЕкспертиза" є ВАТ "РЖД", "Роснефть", "РОСЕНЕРГОБАНК".

2. КПМГ

КПМГ працює на російському ринку c 1990 року. З 2009 року група компаній є частиною KPMG Europe LLP. У 2013 році КПМГ визнана кращою компанією з надання послуг у сфері оподаткування в Росії.

1. ПрайсвотерхаусКуперс Раша Б. В.

В російському представництві найзнаменитішої у світі аудиторської компанії PricewaterhouseCoopers працює більш 1380 бухгалтерів і аудиторів, близько 550 податкових і юридичних консультантів, а також 350 консультантів з питань інвестицій, послуг в області фінансово-господарської діяльності та корпоративних фінансів.