Рейтинг найкасовіших акторів Голлівуду всіх часів

Ресурс Box Office Mojo, що відстежує касові збори від показу фільмів в кінотеатрах, склав рейтинг найкасовіших кінозірок в історії кіно. До нього увійшли 50 голлівудських акторів і актрис. І ось хто опинився в топ-10.

Зміст:

  • Скарлетт Йоханссон
  • Майкл Кейн
  • Джонні Депп
  • Том Круз
  • Едді Мерфі
  • Роберт Дауні-молодший
  • Том Хенкс
  • Морган Фрімен
  • Семюел Л. Джексон
  • Харрісон Форд

Скарлетт Йоханссон

Найбільше принесла стрічка: "Месники" (623. 4 млн. Доларів)

Чорної вдови вдалося стати найбільш касовою жіночої кінозіркою всіх часів. Це може стати несподіванкою для деяких, так як багато хто з фільмів за участю Йоханссон були касовими хітами. Проте, фільми з її участю зібрали в кінопрокаті 3, 3 мільярди доларів. А попереду ще анімаційний фільм Sing (від творців "Гидке я"), який вийде в грудні, і трилер "Привид в обладунках", він очікується в 2017 році.

Майкл Кейн

Найкасовіший фільм: "Темний лицар" (534. 9 млн. Доларів)

Ветеран американського кінематографа. Одна з найбільш його пам'ятних ролей - дворецький Альфред у фільмах про Бетмена. Всі фільми, в яких знімався Кейн з 1950-х років, зібрали в кінотеатрах 3, 3 млрд. Доларів.

Джонні Депп

Найкасовіша кінострічка: Пірати Карибського моря: Скриня мерця (423. 3 млн. Доларів)

Один з найяскравіших і екзотичних акторів Голлівуду назавжди залишиться в пам'яті багатьох глядачів як капітан Джек Воробей.Депп ніколи не боявся братися за ролі незвичайних і навіть дивних персонажів, і касові збори в розмірі 3, 3 млрд. Доларів підтверджують, що в його випадку ризик - благородна справа.

Том Круз

Найкасовіший фільм: "Війна світів" (234. 3 млн. Доларів)

З 1980-х років актор постійно знімається в високоякісних блокбастерах, таких як "Кращий стрілець", "Особлива думка" , "Грань майбутнього", і, звичайно, "Місія нездійсненна". Кінопрокатники люблять Круза не менш, ніж глядачі, адже його фільми принесли 3, 5 млрд. Доларів.

Едді Мерфі

Найкасовіший фільм: "Шрек 2" (441. 2 млн. Доларів).

На відміну від інших акторів з цього рейтингу Мерфі зробив велику частину виручки (3, 8 млрд. Доларів) завдяки комедійним ролям і озвучці комедійних персонажів. В оригінальній озвучці "Шрека" голосом Едді Мерфі говорить чарівний і безжурний Осел.

Роберт Дауні-молодший

Найкасовіший фільм: "Месники" (623. 4 млн. Доларів)

Залізна людина, Шерлок Холмс, а ще мільярдер, плейбой і найбільш високооплачуваний актор в світі. Загальні касові збори фільмів його за участю склали 3, 9 млрд. Доларів.

Том Хенкс

Найкасовіша кінострічка: "Історія іграшок 3" (415 млн. Доларів).

Свою кар'єру Хенкс почав з комедійних ролей, але швидко розкрив свій драматичний потенціал в "Філадельфії" і "Форрест Гамп". Здатність Хенкса передати пафос і трагедію, залишаючись при цьому нескінченно привабливим і зворушливим, дозволила йому залишатися одним з улюбленців американської публіки протягом останніх трьох десятиліть. Загальні касові збори картин з його участю - 4, 3 млрд. Доларів.

Морган Фрімен

Найкасовіший кінофільм: "Темний лицар" (534. 9 млн. Доларів)

Як і Майкл Кейн, Морган Фріман має неймовірно довгий "послужний список", який включає такі перлини кінематографа як "Втеча з Шоушенка "і" Сім ".І, як і у Майкла Кейна, найбільш успішне касове "виступ" Фрімена пов'язано з його участю в блокбастері Крістофера Нолана про Бетмена. Загальні касові збори - 4, 4 млрд. Доларів.

Семюел Л. Джексон

Найкасовіший фільм: "Месники" (623. 4 млн. Доларів)

Знімався в "Кримінальному чтиві", а також у численних успішних франшизах, таких як Marvel Cinematic Universe і Star Wars . Неймовірно довга фільмографія Джексона і загальні касові збори в 4, 6 млрд. Доларів дозволили б йому очолити список найкасовіших зірок кіно. Якби не ...

Харрісон Форд

Найкасовіший фільм: "Зоряні війни: Пробудження Сили" (936. 7 млн. Доларів)

Величезний успіх фільму Star Wars: The Force Awakens в прокаті забезпечив Харрісону Форду офіційне звання самого касового актора Голлівуду. Прокат всіх фільмів з його участю приніс 4, 8 млрд. Доларів.

Для Харрісона Форда посісти перше місце в топ-10 найбільш касових акторів - справжній подвиг, якщо врахувати, що його основний конкурент Семюел Л Джексон був в більшості фільмів, вироблених з початку 1990-х років.