Рейтинг клінінгових компаній Москви, топ-10 кращих

Добре щодня повертатися з роботи в чистий, доглянутий будинок з вимитими статями і бездоганно чистими шибками. Ще краще, коли хтось замість вас очистить приміщення від будівельного сміття і віддраїла його до блиску. На щастя, існують клінінгові компанії, які за помірну плату позбавлять приватних осіб і організації від побутової рутини. Рейтинг клінінгових компаній Москви складений згідно з даними одного з найбільших спеціалізованих сайтів російськомовного інтернету.

Методологія виявлення кращих клінінгових компаній Москви і Московської області враховує:

 • голосу і відгуки реальних користувачів послуги;
 • відношення позитивних і негативних відгуків;
 • кількість постійних клієнтів;
 • вартість послуг;
 • досвід на ринку;
 • якість прибирання.

Зміст:

 • 10. Чисто Клінінг
 • 9. Абсолют Клінінг Сервіс
 • 8. Квітня
 • 7. Прем'єр-сервіс
 • 6. Ольва
 • 5. SOL
 • 4. Чистий світ
 • 3. ОМС
 • 2. Cristanval
 • 1. Almin Cleaning Service

10. Чисто Клінінг

Відкриває топ-10 клінінгових компаній Москви організація, що діє на ринку вже більше десяти років. За твердженням представників компанії, їх працівники роблять все швидко і з широкою посмішкою на обличчі.

9. Абсолют Клінінг Сервіс

АКС спеціалізується на комплексному прибиранні приміщень, включаючи генеральне прибирання і прибирання після будівельних робіт. Також можливо на сайті домовитися про більш складних замовленнях типу очищення скління із застосуванням промислового альпінізму, прибирання дахів, допомоги в експлуатації інженерних споруд, ведення готельного господарства і багато чого іншого.

8. Квітень

У "Квітня" багатий досвід з обслуговування комерційної нерухомості - промислових підприємств, торговельних центрів, держустанов, фітнес-клубів, бізнес-центрів, і офісів різних компаній, часом досить іменитих. Також можливо укласти контракт на обслуговування прилеглих до будівлі територій.

7. Прем'єр-сервіс

Від офісних приміщень "Прем'єр-сервіс" перейшла до допомоги в експлуатації об'єктів нерухомості, потім до промислових підприємств, бізнес-центрам та торговим комплексам. У 2008 році ефективна діяльність компанії була оцінена по достоїнству премією "Висока якість обслуговування". Для прибирання використовуються тільки ефективні і екологічно безпечні сертифіковані продукти.

6. Ольва

Справжній ветеран на ринку клінінгових послуг. Уже понад 20 років організація займається обслуговуванням об'єктів нерухомості - офісів, складів, торгових площ, виробничих об'єктів. У "Ольвія" є власний парк спеціалізованих машин і ремонтна база для обладнання.

5. SOL

Крім власне клінінгових послуг компанія пропонує ще пральні та хімчистки. Спектр варіантів збирання досить різноманітний - від приватних приміщень (в тому числі після будівництва або ремонту або перед / після свят) до сезонної мийки із залученням промислових альпіністів і обслуговування промислових об'єктів, для яких потрібно співробітники з відповідною кваліфікацією і допуском.

4. Чистий світ

Одна з найбільших клінінгових компаній, існуючих на російському ринку - на даний момент клінінгові послуги надають більше 16 000 чоловік. Пропонує як щоденну, так і сезонну прибирання приміщень і прилеглих територій.Крім того, компанія допомагає організувати гардероби, пральні, дитячі клуби та інші види адміністративних.

3. ОМС

Це одна з небагатьох компаній, що надають послуги в вахтових селищах на нафтогазових родовищах. Співробітники компанії можуть організувати харчування, облаштувати місця перебування і роботи. Це одна з найбільших профільних компаній в Росії - загальна площа об'єктів, що обслуговуються понад 50 мільйонів квадратних метрів, а число їх перевалило за 7 000.

2. Cristanval

Представлена ​​в 44 регіонах дивні і надає більше 50 різноманітних послуг в торгових центрах, на фабриках, в автосалонах, фітнес-центрах і санаторіях. Відгуки про компанію найпозитивніші - 99. 8% клієнтів знову звертаються за послугами. Піклується Cristanval і про екологію - діє відповідно до міжнародного стандарту ISO 14001.

1. Almin Cleaning Service

Краща клінінгова компанія Москви згідно з даними сайту cleaningforum. ru. Організація надає безліч послуг, куди входить швидка і генеральне прибирання, миття вікон і всієї квартири, прибирання офісів, житлових комплексів, прибирання після ремонту, обслуговування прилеглих територій. Важливо, що всі її співробітники оформлені як того вимагає російське трудове законодавство.