Рейтинг міст з найдорожчими готелями

Міжнародна компанія Hogg Robinson Group опублікувала рейтинг міст з найдорожчими готелями . Навіть одна ніч в готелі може серйозно вдарити по кишені, якщо мова йде про одне з міст нашої п'ятірки. Середній номер обійдеться туристу не дешевше трьох сотень доларів. Примітно, що 3 міста з 5 представлених сьогодні "засвітилися" також в рейтингу найдорожчих міст світу за версією MHRC.

Тому, плануючи поїздку заздалегідь, варто ретельно обміркувати варіанти ночівлі. Можливо, комусь підійде готель за межами міста, комусь - кімната в приватних апартаментах, а самі тямущі зарезервують номер заздалегідь, використовуючи всі можливі знижки і бонуси раннього бронювання.

Зміст:

  • 5. Ріо-де-Жанейро (середня вартість доби в готелі - $ 321).
  • 4. Цюріх ($ 331).
  • 3. Женева ($ 338. 90).
  • 2. Лагос ($ 340. 70).
  • 1. Москва ($ 405. 15).

5. Ріо-де-Жанейро (середня вартість доби в готелі - $ 321).

О, Ріо! Блакитна мрія Остапа Бендера стає все менш доступною простому обивателю. Ціни на готелі планомірно підвищуються в передчутті спочатку чемпіонату світу з футболу 2014 року, а потім і літньої Олімпіади - 2016. Ймовірно, 321 долар - це ще не межа. Тому, якщо є мрія відпочити на пляжах Іпамени і Копакабани, побачити гігантську статую Христа-Спасителя або відвідати величезний стадіон Маракана, краще не відкладати поїздку в довгий ящик.Дешевше не буде!

4. Цюріх ($ 331).

До чималу вартість готелю в Цюріху варто додати і солідну суму на всі інші витрати. Адже це місто - один з найдорожчих для туристів і часто мелькає в відповідних рейтингах. Поїздка на громадському транспорті обійдеться приблизно в 130 рублів, парковка авто в центрі - 100 рублів на годину, чашечка кави - 100-120 рублів, хот-дог в вуличному лотку - 200 рублів, квиток в кіно - від 500 рублів, літр бензину - 65 рублів.

3. Женева ($ 338. 90).

Тим, кого лякають ціни на готельний номер, варто придивитися до приватних апартаментів в передмісті - можна непогано заощадити. Всі частини "Великий Женеви" надійно пов'язані транспортними артеріями, так що добиратися до місця зустрічі або відпочинку буде нескладно. До речі, Женева займає друге місце в світі за вартістю квадратного метра елітної житлоплощі.

2. Лагос ($ 340. 70).

В найбільшому місті Нігерії частенько зупиняються нафтові бізнесмени. А так як знайти тут дійсно хороший готель непросто, власники пристойних готелів безсовісно задирають ціни. Хоча справедливості заради варто відзначити, що зростання конкуренції в нігерійському готельному бізнесі тягне невелике зниження цін - близько 5% за останні 6 місяців.

1. Москва ($ 405. 15).

Столиця нашої батьківщини традиційно займає лідируюче місце в рейтингу міст з найдорожчими готелями . А в той час як експерти прогнозують зростання цін на нерухомість в Москві, а комунальні служби піднімають тарифи, очікувати зниження цін на готелі точно не варто. Бажають непогано заощадити часто зупиняються на ніч в Подільському або Люберцях, відвідуючи столицю виключно в денний час.