Рейтинг найбільших виграшів у лотерею

Хто не мріє виграти в лотерею просто величезну суму грошей? Для цього вже точно потрібно незвичайну везіння. Але є в історії приклади таких щасливчиків, яким вдалося отримати прямо-таки незліченні багатства.

Отже 9 травня 2000 року двоє американських громадян "зірвали" близько 363 млн $. Причому, кожному по ідеї повинно було дістатися близько 180 млн $, але після вирахування всіх податків везунчики отримали по 90 млн $. Як зізнався потім один з них (Ларрі Росс), його виграш став абсолютно випадковим: сам американець ніколи не захоплювався лотереями, вважаючи їх порожньою справою. Але одного разу сталося так, що Ларрі захотів купити у вуличного продавця хот-дог. Дрібних грошей при собі у нього не було, а продавець не брав великі суми (у Ларрі було тільки 100 $). Зовсім недалеко від торговця хот-догами знаходилося місце, де можна було придбати лотерейні квитки. Для того, щоб розміняти гроші американець підійшов і купив 98 заповітних лотерейних квитків, серед яких і знаходився щасливий квиток. Лотерея називалася "Big Game", т. Е. "Велика гра".

У 2002 році якийсь Джек Уіттакер виграв разючу суму грошей - 315 млн $. Правда, гроші не принесли їх власникові щастя: після виграшу такої великої суми грошей на американця обрушилася ціла низка нещасть: крадіжки, арешти і так далі. Причому нещастя наростали подібно снігової грудки. Зовсім небагато часу пройшло з моменту виграшу, як в будинку знайшли труп приятеля внучки, який помер від передозування наркотиків.В кінці ще на додачу до всього на нього подало в суд найвідоміше гральний заклад Атлантик-Сіті.

У 2004 році ще одному американцеві зі штату Массачусетс пощастило виграти 290 млн $. Але після всіх податкових відрахувань і проходження процедур, передбачених законодавством Сполучених Штатів, щасливчик отримав тільки третю частину всієї належної йому суми. Хоча, по правді кажучи, це не такі вже й малі гроші.

Все в тому ж 2004 пощастило і ще одному "пестуни долі". Правда, на цей раз їм став не американець, а іммігрант з Колумбії. Життя його до виграшу була досить бідною, а непрацююча дружина вічно "пиляла" бідолаху, називаючи його невдахою, нікчемним і т. Д. В кінці кінців, коли в кишені залишився всього 1 $, Хуан Родрігес (так звали майбутнього мільйонера) вирішив спробувати " спіймати удачу за хвіст ". І виграв 149 млн $! Правда дружина вже через тиждень подала на розлучення з вимогою розділити суму виграшу, свою заяву на розлучення вона аргументувала тим, що її невдаха чоловік міг виграти значно більше.

У 2005 році Стів Вест з американського штату Орегон виграв 340 млн $. Сам американець грав у лотереї регулярно, але удача так і не приходила. І тільки в 2005 році він зумів вгадати всі шість чисел, які випали під час тиражу "Пауерболла".
У 2006 році знову ж американець, правда, цього разу зі штату Вірджинія виграв 230 млн $. Заповітний квиток був придбаний на АЗС. Чи не образили і адміністрацію АЗС: вона отримала близько 25 тис. $.

Знову ж в 2006 році ще один американець "зірвав куш" в розмірі 365 млн $. Цього разу пощастило восьми працівникам м'ясокомбінату р Лінкольн (штат Небраска). Вони вирішили "пограти в удачу" і купили квиток "Пауерболла" (Powerball).Правда, оскільки заповзятливі американці вирішили забрати всю суму грошей відразу, то їм дісталася лише половина від виграшу.

А в 2007 році лотерея "Mega Millions" розіграла найбільший в світі джек-пот, рівний 390 млн $. бажаючих "спіймати удачу" була величезна кількість. Але пощастило лише двом американцям - з штатів Джорджія і Нью-Джерсі. Кожному дісталося по 190 млн $.

А в 2008 році Джеймс Вілсон зі штату Міссурі виграв 254 млн $. Правда, гроші 84-річному ветерану Другої світової війни в такій великій кількості були не потрібні, і він розділив суму виграшу між своїми двома безробітними синами.

І нарешті, приклад з історії вітчизняних лотерей: в 2008 Альберт Бегракян, власник автосервісу в м Санкт-Петербурзі, уродженець Вірменії, виграв у Всеросійській державній лотереї близько 100 млн рублів.