Рейтинг кращих молодіжних комедій всіх часів

Прийшло літо, час шашликів і вечірок, а значить пора ознайомити вас з кращими молодіжними комедіями . Рейтинг складений на основі численних обговорень з форумів і з урахуванням успішності комедій в прокаті. Сьогоднішній список молодіжних комедій, включає фільми вийшли на екрани за останні 20 років і стали лідерами свого жанру. Деякі з них згодом були зняті в кількох частинах.

Опубліковано новий список: Кращі молодіжні комедії 18+

Зміст:

  • Джей і мовчазний Боб
  • Де моя тачка чувак
  • Ципочка
  • Одного разу у Вегасі
  • без почуттів
  • Король вечірок
  • Дорожня пригода
  • Євротур
  • Дуже страшне кіно
  • Американський пиріг

Джей і мовчазний Боб

Почнемо наш топ-10 молодіжних комедій з фільму Джей і мовчазний Боб , в якому головні герої намагаються відновити справедливість, після новини про те, що їх імена були використані в коміксах, які розкривають їх особистості не з найприємнішою боку.

Де моя тачка чувак

Герої фільму - двоє друзів, які прокидаються після дикої п'янки і йдуть в машину, щоб дістати подарунки для дівчат, але найжахливіше, що машину їм знайти не вдається і друзі намагаються згадати події минулого дня, провівши розслідування. Факти, які спливають в їх голові наводять на думку про те, що краще б вони цього розслідування не починали.

Ципочка

Яким би не був несвіжим сюжет про обмін тілами, але в молодіжній комедії "Ципочка", найкращим чином і в смішних моментах розкривається тема чоловіки в жіночому тілі і жінки в чоловічому.

Одного разу у Вегасі

Тема Вегаса в кращих молодіжних комедіях останнім часом дуже актуальна, мабуть це новий рівень вечірок XXI століття. Фільм "Одного разу у Вегасі" розповідає як в ході запаморочливої ​​вечірки одружитися між справою, а вранці пошкодувати про це. Але все б нічого, якщо розлучення не ускладнився загальному виграшем трьох мільйонів доларів в лотерею.

Без почуттів

Комедія наповнена великою кількістю жартів "нижче пояса", але від того і є молодіжної, розповідає про те як підліток намагається побудувати своє особисте життя. Йому необхідно знайти роботу і познайомитися з чарівною дівчиною, ось тільки в першу чергу слід було знайти контакт з власним організмом. Золота середина молодіжного рейтингу комедій.

Король вечірок

Кращий сценарій для студентів, які не хочуть випускатися. Кіно розповідає про студента який вже багато років не може отримати диплом, але не тому що він тупий, а тому що йому подобається студентське життя. Але одного разу головному героєві належить зробити вибір, або оплачувати черговий рік веселощів самому, або випустити, оскільки батько не планує більше оплачувати його навчання.

Дорожня пригода

Зрада своїй дівчині, та ще й яку було знято на плівку, а до всього помилково відправлена ​​в подарунок своїй коханій - що може бути жахливішим. Тепер головному героєві належить відправитися в захоплюючу дорожня пригода, щоб встигнути перехопити нещасливий подарунок. Напевно найкраще пригода в його житті.

Євротур

Дуже популярна молодіжна комедія, завдяки широкому прокату і більш художньому сценарієм, хоча і не обійшла парочку вульгарних жартів.Автостоп по всій Європі, заради знайомства з дівчиною по листуванню.

Дуже страшне кіно

Пародійний молодіжний фільм, який висміює все від комедійних ситуацій, до сцен з фільмів жахів і набирає популярність з кожним роком, про що говорить той факт, що найкраща комедія в світі була знята в декількох частинах, які повторюють успіх першій серії.

Американський пиріг

Краща молодіжна комедія всіх часів, сьогодні на вершині рейтингу. Однозначно одна з найбільш вульгарних комедій, сценарій якої зав'язаний на страхах школярів переступити поріг коледжу будучи незайманими. Стрімке наближення випускного балу змушує друзів все активніше проявляти свою активність, щоб здійснити задумане.