Рейтинг кращих шипованих зимових шин 2013-2014

В суворих зимових умовах правильні шини вносять вагомий внесок в безпеку дорожнього руху. Вивчивши огляди, відгуки та результати тестів серйозних і прискіпливих експертів журналу "За кермом", ми пропонуємо Вашій увазі рейтинг шипованих зимових шин 2013-2014 .

В десятку увійшли як перевірені минулорічні моделі, так і новинки, які показали найкращі результати в різних тестах. Що стосується вартості покришок, то в топ зимових шин включена гума з усіх цінових категорій. Детальний огляд далі.

Даний список застарів. Опублікований оновлений тест зимових шин 2015-2016 і рейтинг кращих шин сезону.

Зміст:

 • Результати тестів:
  • 10. Bridgestone Blizzak Spike 01
  • 9. Michelin X-Ice North 3
  • 8. Pirelli Ice Zero
  • 7. Amtel Nordmaster ST
  • 6. Cordiant Polar 2
  • 5. Nokian Nordman 4
  • 4. Gislaved NordFrost 100
  • 3. Michelin X-Ice North 2
  • 2. Continental ContiIceContact
  • 1. Nokian Hakkapeliitta 8

Результати тестів:

10. Bridgestone Blizzak Spike 01

Ця модель від Bridgestone є наступником покришок Ice Cruiser. Відмінною рисою гуми є хрестоподібний шип "Cross-Edge Pin". Покришки демонструють прекрасне зчеплення на льоду, максимальну ефективність на снігу і високу надійність.

Середня вартість покришки розміру 175/65 / R14 - 2 600 руб.

9. Michelin X-Ice North 3

Новинка сезону 2013-2014 була розроблена спеціально для дорожніх умов Росії та країн СНД. У порівнянні з шинами попереднього покоління конструктори зуміли на 25% поліпшити фіксацію шипів і на 10% скоротити гальмівний шлях.

Середня ціна однієї покришки X-ICE NORTH 3 - 5 200 руб.

8. Pirelli Ice Zero

При виробництві цієї гуми використана новітня технологія шипування PIRELLI DUAL STUD. Кожен шип має подовжений сердечник, що підвищує опір, широку базу, посилене кріплення і плоску поверхню, що зменшує знос.

Середня вартість однієї покришки становить 4 800 руб.

7. Amtel Nordmaster ST

Особливості даної моделі покришок - це найкраще поєднання шипів з оригінальним малюнком протектора, що забезпечує в зоні контакту велике число крайок. Також шини отримали посилену конструкцію борту, що підвищує їх надійність. До речі, кращі зимові шиповані шини не обов'язково повинні бути надзвичайно дорогими.

Середня ціна покришки Nordmaster ST - 1790 руб.

6. Cordiant Polar 2

Оригінальна центральна канавка у вигляді змійки, "прикрашає" протектор цих покришок дозволяє з легкістю утримувати авто на льоду, снігу і в сльоти. Підвищений зчеплення забезпечують 128 шипів в 4 ряди. Оптимізована гумова суміш дозволила добитися високої зносостійкості гуми.

Середня ціна однієї покришки - 1950 руб.

5. Nokian Nordman 4

Під кожним шипом на цих покришках розташована еластична подушечка, яка пом'якшує зіткнення з дорогою, знижує шум і збільшує міцність шипа. Стріловидний малюнок протектора дозволяє краще відводити з під коліс мокрий сніг і бруд.

Середня ціна однієї покришки - 2435 руб.

4. Gislaved NordFrost 100

Великі "шашки" протектора цієї гуми мають неправильну форму, що забезпечує краще зчеплення з зимовою дорогою. Найкращі зимові шини розробляються з застосуванням комп'ютерних технологій. В даному випадку саме на комп'ютері були змодельовано хвилеподібний 3D-ламелювання, що підвищує керованість.

Середня ціна однієї покришки - 2 795 руб.

3. Michelin X-Ice North 2

Покришки мають 12 ліній шипів, а також двошарову структуру протектора, надійно утримує шипи і підвищує термін служби шин. У порівнянні з першою моделлю, у X-IceNorth 2 на 10% покращено гальмування на льоду, керованість в снігу і на 5% - керованість на льоду і курсова стійкість.

Середня ціна однієї покришки - 3 120 руб.

2. Continental ContiIceContact

В цій лінійці покришок представлені всі розміри для автомобілів від компакт-класу до повнопривідних позашляховиків. У порівнянні з попереднім "хітом" виробника ContiWinterViking 2, у даних шин покращено зчеплення і керованість на всіх видах дорожнього покриття.

Середня ціна однієї покришки - 3 590 руб.

1. Nokian Hakkapeliitta 8

Hakkapeliitta 8 - кращі зимові шини 2013 - 2014 . У порівнянні з торішньою моделлю, в "вісімці" було збільшено кількість шипів на 48-50% в залежності від типорозміру. При цьому шини стали легше, а нова форма шипа забезпечує оптимальне зчеплення. Дані покришки, пройшовши тест зимових шипованих шин 2013-2014 від експертів видання "За кермом", отримали максимальну оцінку за 13 показниками з 16 можливих.

Середня ціна однієї покришки - 3700 руб.

Промо-відео Nokian Hakkapeliitta 8