Рейтинг кращих морських курортів Росії 2015 року

Влітку бажання відчути пісок між пальцями ніг і насолодитися теплим, солоним бризом на обличчі стає нестерпним. Такі відчуття не можна "відтворити" у себе вдома, біля озера або басейну.

Представляємо вам кращі курорти Росії на море . Рейтинг був складений на основі даних статистики TopHotels і враховує популярність того чи іншого курорту у російських туристів.

Зміст:

  • 10. Судак
  • 9. Євпаторія
  • 8. Туапсе
  • 7. Феодосія
  • 6. Геленджик
  • 5. Алушта
  • 4. Ялта
  • 3. Анапа
  • 2. Сочі
  • 1. Адлер

10. Судак

Мінімальна кількість похмурих днів, багатий вибір недорогого житла, чудові гірські ландшафти і пляжі з комфортною для ніг текстурою (пісок і галька) - ось запорука привабливості Судака для відпочиваючих. А ще там розташований один з трьох головних кримських центрів виноробства.

9. Євпаторія

Входить в кращі курорти Росії для відпочинку з дітьми , завдяки великій кількості готелів, санаторіїв і пансіонатів, обладнаних дитячими майданчиками і надають літні знижки на проживання з дітьми. В Євпаторії знаходяться дитячі санаторії, які беруть дітей з різними (в тому числі важкими) проблемами зі здоров'ям. Це санаторій "Геліос", санаторій "Росія", санаторій "Перемога" та інші.

8. Туапсе

Місто, що знаходиться на східному березі Чорного моря, зустрічає туристів приємним субтропічним вологим кліматом.Найсильніше пляжі "завантажені" з червня і до вересня. У червні вода прогрівається до 19? C, в липні - до 22? C, в серпні - до 24? C, в вересні - до 22? C.

7. Феодосія

Рейтинг курортів Росії 2015 року включає в себе ще один кримський місто, якому греки дали назву "Богом дана". У самий жаркий місяць (липень) повітря прогрівається, в середньому, до 24? C, а гарний пісок на Золотому пляжі так і тягне прилягти і поніжитися під теплим сонцем. Морське дно з мілководдям, яке тягнеться по всій протяжності прибережної смуги Золотого пляжу, гарантує приємний і безпечний відпочинок як дітям, так і дорослим.

6. Геленджик

Один з міст Краснодарського краю. З одного боку омивається водами чорноморської Геленджікской бухти, з іншого його оточують Кавказькі гори. Кращий час для відпочинку в Геленджику - з серпня по середину осені, коли температура повітря найбільш комфортна, опадів випадає мало, а основний потік відпочиваючих вже пройшов.

5. Алушта

Вивчаючи кращі курорти Росії, рейтинг важко уявити без цього чорноморського міста, розташованого на південному березі Криму. Клімат в Алушті сухий, температура води влітку рідко опускається нижче 22-25? C. Всі міські пляжі оснащені бетонними хвилерізами. Завдяки наявності хвойних дерев відпочинок в Алушті підходить людям з бронхітом, гайморитом і іншими захворюваннями органів дихання.

4. Ялта

Найпопулярніший кримський курорт любимо туристами за красиві гірські ландшафти, теплу морську воду (купатися можна з кінця травня по жовтень) і багатий набір пам'яток: Нікітський ботанічний сад, винний завод і кращі пляжі Ялти в Масандрі, аквапарки, Лівадійський палац і інші.

3. Анапа

Місто Краснодарського краю входить в найпопулярніші курорти Росії з кількох причин.Це різноманітність активного відпочинку: дайвінг, віндсерфінг, катання на водному скутері, на вітрильній дошці, і т. Д. Це античні пам'ятники, серед яких некрополь під відкритим небом (музей-заповідник "Горгиппия"). Молодим туристам сподобається відвідування дельфінарію на Піонерському проспекті, а їх батькам - екскурсія по заводу вин в Абрау-Дюрсо.

2. Сочі

Гірські краєвиди і блакитне море - візитні картки найбільшого російського курорту федерального статусу. У червні температура води в морі досягає 21 ° С, в липні прогрівається до 23 ° С, а в серпні - до 25 ° С. Ті, хто цінують прохолоду і свіже повітря, можуть відвідати Тісосамшітовую гай. Там посаджені 60 різних сортів дерев і чагарників. А в парку культури і відпочинку "Рів'єра" часто виступають зірки шоу-бізнесу.

1. Адлер

Очолив список "Найкращі курорти Росії" місто, що знаходиться в 24 кілометрах від центру Сочі. Адлер потопає в зелені, а на горизонті видно засніжені гірські вершини. Мінеральні джерела, тепле море, дельфінарій "Акваторія", комплекс з водними атракціонами "Амфібіус", парк "Південні культури" з китайськими, японськими і африканськими рослинами - все це і багато іншого є в Адлері.