Рейтинг кращих онлайн покер румів 2017 року

Популярність онлайн-покеру постійно зростає: кожні шість місяців подвоюється число гравців за картковим столом. Хоча онлайн-покер і поступається покеру "вживу" в психологічній складовій, зате виграє в динаміці і зручності. Тепер для гри не треба підбирати час, місце і противників - онлайн-сервіс все зробить за вас.

З тих пір як в 1999 році з'явився перший покер рум, на ринку азартних ігор з'явилося безліч сервісів. У цьому рейтингу представлені найбільші, вигідні і безпечні з них - в загальному, зустрічайте кращі покер руми 2017 року .

Зміст:

  • 5. Lotos Poker
  • 4. Full Tilt Poker
  • 3. William Hill Poker
  • 2. PokerStars
  • 1. 888 Poker

5. Lotos Poker

Цей онлайн покер рум представляє можливість зіграти в безліч різновидів, включаючи покер командний і face-to-face (при використанні веб-камер). Lotos Poker робить упор на чесну гру - компанія постійно проходить ліцензування і аудит.

4. Full Tilt Poker

Продовжує рейтинг покер румів 2016 року другий за величиною сервіс онлайн-покеру в світі. Кожен день в цьому румі грають 80 тис. Чоловік. Софт руму відрізняється зручністю і простотою настройки і підходить як для суворих професіоналів, так і для бажаючих розслабитися після трудового дня. Full Tilt Poker надає широкий вибір варіантів покеру для гри; мало того, в 2010 році вони винайшли свій власний формат - т. зв. "Раш покер", в якому швидкість гри збільшена в 3-4 рази в порівнянні зі звичайними столами.Рум регулярно проводить безліч турнірів в різних режимах - від фріролу до СНД з великими грошовими призами.

Однак 2011 році проти деяких керівників Full Tilt Poker було порушено кримінальну справу - вони підозрювалися в відлученні грошових коштів у гравців шляхом створення розгалуженої фінансової піраміди. Адвокати стверджували, що тут мова йшла скоріше про управлінську помилку, ніж про злий намір. З тих пір компанії вдалося майже повністю відновити довіру гравців.

3. William Hill Poker

Одна з найбільших букмекерських компаній родом з Великобританії була заснована аж в 1934 році. Крім прийому ставок на спортивні змагання, skill-ігор та ігрових автоматів компанія ще й містить свій покер рум з безпечним і надійним програмним забезпеченням і цілодобовою службою підтримки. У сервісу є програми лояльності, також рум пропонує 20 млн доларів в якості гарантованого призового фонду щомісяця, безліч турнірів, кеш-ігор і різноманітні бонуси. А для новачків існує спеціальна школа покеру, також можливе індивідуальне навчання з тренером.

2. PokerStars

Почесне друге місце в топ покер румів займає PokerStars - найбільший покер рум в світі. Це величезний процвітаючий ігровий сервіс, де можна грати як на реальні гроші в різноманітної валюті, так і на умовні грошові знаки. В день на сайт заходить до 90 тисяч гравців, а в прайм-тайм їх число подвоюється. Рум регулярно проводить безліч акцій і різноманітні турніри, а в 2011 році один з них навіть увійшов до Книги рекордів Гіннеса - за призовий фонд у 300 тис. Доларів боролися понад 200 тис. Гравців! До речі, переможцем турніру став наш співвітчизник - sokoluk1991.А ще PokerStars привертає до себе всесвітньо відомих професійних гравців, так що будь-який гравець може зійтися за віртуальним столом зі своїм кумиром.

Керівництво PokerStars було замішано в скандалі 2011 року: прокуратура підозрювала компанію у відмиванні величезних сум грошей, веденні нелегального ігрового бізнесу і банківському шахрайстві.

1. 888 Poker

Кращий онлайн покер на ринку Росії і світу .

// ru. 888poker. com /

Його сертифіковане програмне забезпечення стовідсотково безпечно і володіє інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом. Також існує мобільна версія руму - ви можете грати в улюблену гру звідки завгодно. Широкий вибір різних варіантів гри (від популярного техаського холдема до більш рідкісного семикарткового стада), грошові бонуси для новоприбулих, різноманітні режими гри (3D-столи, сеанси з обмеженим доступом та інше) і величезна кількість гравців (більше 10 мільйонів з усього світу) гарантують відмінну гру в будь-який час доби. Також рум проводить безліч промо-акцій і надає можливість безкоштовно потрапити на найбільші real-life покерні турніри, включаючи The World Series of Poker.

888 Poker вважається одним з найчесніших румів: у нього бездоганна репутація і безліч нагород за чудовий сервіс.


Матеріал не носить рекламний характер і не є закликом до організації та участі в азартних іграх. Пам'ятайте, гра в покер пов'язана з фінансовим ризиком.