Рейтинг кращих онлайн ігор

З онлайн іграми сьогодні знайомий практично кожен користувач мережі Інтернет. Навіть ті з нас, хто ніколи не грав, час від часу відчувають спокуса натиснути на барвистий банер, занурившись у віртуальний світ, де вже перебувають сотні людей.

Представляємо рейтинг онлайн ігор , складений за результатами опитування інтернет-користувачів, проведеного порталом ProXGame. com.

В нашу десятку включені кращі онлайн ігри найрізноманітніших жанрів.

Подібно до цього, опублікований список кращих ігор 2012 року.

Зміст:

  • 10. Overkings RU
  • 9. 1100AD
  • 8. My Lands RU
  • 7. Desert Operations
  • 6. Футбольний менеджер 11х11 RU
  • 5. Легенда: Спадщина Драконів
  • 4. Танки Онлайн
  • 3. Герої Війни і Грошей
  • 2. Dark Orbit RU
  • 1. Travian - найкраща онлайн стратегія,

10. Overkings RU

- цілий світ в жанрі фентезі. Гравець може стати воїном або великим злим духом, політиком, злодієм, дипломатом ... Безкоштовна онлайн гра відрізняється якісною графікою і можливістю ведення бою з противником в режимі on-line

9. 1100AD

- історична стратегія, дія якої розгортається в Середньовіччі. Персонажами служать лицарі, рейнджери, лучники. Завданням гравця є створення і розвиток власної армії.

8. My Lands RU

- це військово-економічна стратегія. Дія розгортається в епоху громадянської війни. Гравець наділений владою в рамках одного міста. Завдання: побудувати нове місто, розвинути в ньому науку, торгівлю і будівництво, створити армію, досліджувати землі своєї країни.Гравці шпигують один за одним, вступають у взаємодію, борються з монстрами. До речі, в грі є можливість виводити в оффлайн зароблені гроші.

7. Desert Operations

- сучасна військова стратегія. Спочатку гравець отримує військовий підрозділ, яке належить розвинути до боєздатної армії. У грі протистоять один одному тисячі окремих гравців і великі військові альянси.

6. Футбольний менеджер 11х11 RU

Дозволяє гравцеві відчути себе тренером справжньою футбольної команди. У завдання входить вибір гравців за багатьма параметрами, їх правильне розміщення і вироблення стратегії гри. Перемоги в матчах постійно підвищують рейтинг гравця.

5. Легенда: Спадщина Драконів

- гра в стилі фентезі. Дія відбувається в епоху Середньовіччя. Гравець вибирає сторону одного з ворогуючих кланів: людей або магмари. Гра відмінно підходить для любителів всіляких магічних еліксирів, чарівних обладунків та інших фантастичних штучок.

4. Танки Онлайн

- бойовик у форматі 3D, надзвичайно популярний на всьому пострадянському просторі. Гру відрізняє хороша графіка. Воювати можна як поодинці, так і в альянсі з іншими гравцями. Почавши простим рекрутом, гравець може дослужитися та почесного звання Маршала.

3. Герої Війни і Грошей

- продукт, який об'єднав три складових: тактичні бої, онлайн фентезі і жанр стратегії. У грі є місце для магії і позаземних істот. Грати можна поодинці і групами.

2. Dark Orbit RU

- фантастична онлайн гра для шанувальників міжзоряного простору, інопланетних контактів і жаркого протистояння з позаземними формами життя. За сюжетом, людство освоює новий простір для життя, рятуючись від техногенної катастрофи, здатної погубити все живе на Землі.

1. Travian - найкраща онлайн стратегія ,

на думку інтернет-користувачів. Вона вважається однією з "прабатьків" браузерних ігор. Гравець в самому початку володіє єдиною селом, маючи на меті створення Імперії. Краща онлайн гра дозволяє будувати армію, досліджувати і захоплювати нові землі, воювати, бачити і відчувати себе володарем світу.