Рейтинг кращих виробників пральних машин за 2014 рік

Як вибирати пральну машину? Перед вибором техніки для дому, потрібно зважити всі потреби і побажання, для того щоб залишитися задоволеним після придбання техніки. Можливо, складений рейтинг кращих брендів пральних машин за 2014 рік, може допомогти Вам у цьому непростому виборі?

Компанія маркетингових досліджень J. D. Power and Associates, опублікувала свій унікальний звіт про задоволеність клієнтури побутовою технікою.

Для цього звіту, в рамках програми були проведені різні дослідження, фахівці ретельно вивчали особливості, характеристики, надійність моделей, і рівень задоволеності нею клієнтами.

Зміст:

 • Як складався рейтинг виробників:
 • Топ кращих виробників:
  • Samsung
  • Kenmore Elite
  • LG

Як складався рейтинг виробників:

Компанія розглянула різні моделі пральних машин дванадцяти кращих виробників за кількома основними критеріями: стиль, дизайн та стилістичний вигляд; надійність і портативність; робота і комфортність в експлуатації; відгуки про пральних машинах. Кожен з виробників був оцінений від 0 до 1000, всім учасникам були присвоєні зірки (від двох до п'яти)

Таблиця лідерів:

 1. Samsung - п'ять зірок.
 2. Kenmore Elite - п'ять зірок.
 3. LG - п'ять зірок.
 4. Electrolux - чотири зірки.
 5. Whirlpool - три зірки.
 6. Maytag - три зірки.
 7. Bosch - три зірки.
 8. Kenmore - дві зірки.
 9. GE Profile - дві зірки.
 10. Frigidaire - дві зірки.
 11. GE Appliances - дві зірки.
 12. Amana - дві зірки.

Якщо ви перебуваєте в пошуку кращої моделі, то наш рейтинг пральних машин на 2014 рік, то що потрібно.

Топ кращих виробників:

Samsung

Лідер програми - компанія Samsung, набрала найбільшу кількість балів, так як 90% покупців задоволені покупками цієї техніки повністю. Має стильний дизайн, зрозумілий інтерфейс зі зручним управлінням, всі моделі цієї фірми дуже надійні.

Kenmore Elite

Компанія посіла друге місце в рейтингу, трохи поступається компанії Samsung, але в цілому виробляє техніку високої якості, головному особливістю вважається компактність і великий вибір режимів прання. Бренд тільки завойовує популярність на російському ринку.

LG

Бронзовий призер опитування, виробник набрала всього на 2 зірки менше, ніж вищестоящий! Моделі пральних машин від цього виробника поступається тільки в сфері інновацій і новинок в зміні режимів прання. Але займає лідируючу позицію в графі «надійність» так як пральні машини від LG, ламаються рідше, а клієнти, які обрали цей продукт, можуть заощадити на ремонті техніки. Особливістю є простота в технічному обладнанні.