Рейтинг кращих інноваційних компаній світу 2016

Forbes опублікував свій шостий щорічний список кращих інноваційних компаній світу , в який входять публічні бренди з капіталізацією не менше 10 млрд. Доларів і існуючі на біржі 7 років (мінімальний " вік ").

Компанії ранжовані виходячи з чуття інвесторів на підприємства з інноваційними бізнес-моделями, а також так званої інноваційної премії. Це різниця між ринковою капіталізацією і дисконтованих грошовим потоком від діючого бізнесу.

В інноваційну сотню увійшла єдина російська компанія - "Магніт". Вона зайняла 46 сходинку. А ось хто потрапив в топ-10 інноваційних зарубіжних гігантів.

Зміст:

  • 10. BioMarin Pharmaceutical
  • 9. Vertex Pharmaceuticals
  • 8. Unilever Indonesia
  • 7. Monster Beverage
  • 6. Under Armour
  • 5. Alexion Pharmaceuticals
  • 4. Incyte Corporation
  • 3. Regeneron Pharmaceuticals Inc.
  • 2. Salesforce. com Inc.
  • 1. Tesla Motors

10. BioMarin Pharmaceutical

Інноваційна премія - 67. 4%

Компанія, що займається створенням і випуском біофармпрепаратов для лікування важких захворювань і патологічних станів. Першою почала поставляти на фармацевтичний ринок ліки з ларонідадой для лікування мукополисахаридоза типу I і засоби для лікування фенілкетонурії.

9. Vertex Pharmaceuticals

Інноваційна премія - 67. 9%

Продукти цієї компанії, в основному, пов'язані з лікуванням раку, вірусних інфекцій, запальних і аутоімунних захворювань.

8. Unilever Indonesia

Інноваційна премія - 67.93%

Бізнес індонезійського підприємства поділяється на два сегменти: продукція для домашнього вжитку та персональної гігієни (миючі засоби, мило, шампуні, зубні пасти, дезодоранти і косметичні продукти) і продукти харчування і напої (морозиво, соєвий соус, сік, приправи і маргарин). Випускає продукцію під марками Rinso, Lifebuoy, Clear, Pepsodent, Rexona, Blue Band, SariWangi, Bango, Buavita і Royco.

7. Monster Beverage

Інноваційна премія - 68. 8%

Виробляє енергетичні напої, натуральні безалкогольні напої, а також фруктові напої, включаючи Monster Energy, Hansen's Energy, Hubert's Lemonade, Peace Tea і Blue Sky.

6. Under Armour

Інноваційна премія - 68. 9%

Засновник компанії Кевін Планк був захисником у футбольній команді Університету штату Меріленд і втомився від того, що під час ігор і тренувань піт постійно стікає по одязі, що не всмоктуючись в неї. Це надихнуло його створити футболку з використанням вологопоглинаючі синтетичної тканини. В даний час Under Armour займається виробництвом спортивного та повсякденного одягу, предметів розкоші і аксесуарів.

5. Alexion Pharmaceuticals

Інноваційна премія - 70%

На п'ятому місці розташувалася ще одна фармацевтична компанія. Вона прославилася завдяки своєму препарату під назвою Soliris ( "Соліріс"). Дане засіб призначений для людей, які перенесли процедуру пересадки нирки, і служить цілям профілактики відстроченого функції трансплантата.

4. Incyte Corporation

Інноваційна премія - 70. 8%

Розробляє, виготовляє і комерціалізує біотехнології і ліки для задоволення медичних потреб з акцентом на онкологію.

3. Regeneron Pharmaceuticals Inc.

Інноваційна премія - 72. 9%

Компанія, чия історія починається з 1988 року, розробила деякі з кращих ліків для лікування очних захворювань, раку прямої кишки і рідкісних запальних станів.

2. Salesforce. com Inc.

Інноваційна премія - 75. 5%

, що зайняла друге місце в рейтингу кращих інноваційних компаній Salesforce відома як розробник однієї з кращих CRM-систем, яка передається замовникам тільки за моделлю SaaS.

А ще Salesforce входить в число кращих роботодавців за версією Forbes (52 місце в топ-100 від 2011 року). У вересні на конференції Dreamforce компанія представить свій новий продукт, названий "Ейнштейном". Це перший штучний інтелект для CRM.

1. Tesla Motors

Інноваційна премія - 82. 4%

Обганяє всіх конкурентів в списку "найбільш інноваційних компаній в світі" другий рік поспіль. Її засновник - винахідник і багатий бізнесмен Ілон Маск. В даний час компанія є домінуючим гравцем в електричному автомобільному сегменті і має величезну кількість як критиків так і шанувальників.