Рейтинг кращих gPS навігаторів 2014 року

Ринок моделей навігаторів сьогодні дуже різноманітний, що робить їх вибір досить складним, особливо для тих, хто з ними не знайомий.

Сьогодні ми з'ясуємо, який GPS навігатор краще купити. Представляємо рейтинг кращих GPS навігаторів 2014 року .

GPS навігатори є найкращим приладами для орієнтування на місцевості, вони прокладають короткі і зручні маршрути до запланованої мети при русі пішки або за кермом автомобіля. Загальний принцип його роботи криється в прийомі GPS сигналів від супутників, на основі одержуваних даних від них, прилад визначає координати в просторі.

Зміст:

  • 5. Garmin nuvi 50
  • 4. Prestigio GeoVision 5050
  • 3. LEXAND STA-7. 0
  • 2. Garmin nuvi 2495LT
  • 1. Garmin nuvi 150LMT

5. Garmin nuvi 50

Переваги. Простий і надійний навігатор. Зрозумілий інтерфейс, без додаткових непотрібних функцій (більшості користувачів це подобається). Гучний голос, яскравий екран. Надійний корпус, хоч і пластиковий. Надійне кріплення. Зовнішній вигляд - дорогий і солідний. Моментально знаходить супутник. Інтуїтивно зрозумілий і зручний інтерфейс. Стилус не потрібен - передбачені великі кнопки. Під час руху безпечний, правильно прокладає маршрути, показуючи все об'їзди і розвороти, а також, скільки кілометрів до них. Коректні голосові підказки. При сильних морозах робота сенсорного екрану не припиняється.

Недоліки. При далеких поїздках Garmin nuvi 50 не дуже зручний, задається одна проміжна крапка.Зарядка в цій моделі підключається не до кріплення, а до корпусу. На карті біля дороги відображаються не всі необхідні об'єкти. Немає контурів будинків. Закоротка шнур. Дорогий для тих, хто хоче отримати багатофункціональний автомобільний навігатор.

4. Prestigio GeoVision 5050

Переваги. Вартість навігатора. Досить яскравий екран. Зручне кріплення. Найпростіший навігатор з хорошим п'ятидюймовий екраном. Просте меню, простота експлуатації, хороша якість збірки. Два стилуса в комплекті. Непоганий дизайн. Стійкий зв'язок із супутником. Звук гучний, картинка не відблискує. Хороша продуктивність.

Недоліки. Батарея сідає швидко, в режимі навігації близько 30 хвилин. Липучка відвалюється іноді від скла. Чи не чітка передача кольору біля екрану. Щодо інших навігаторів робота повільніше. Довго шукає супутники. Рідне кріплення хліпковатой.

3. LEXAND STA-7. 0

Переваги. Велика ємність акумулятора. Великий 7-дюймовий екран, система андроїд. Є wifi. Підтримує USB флешки. Можна використовувати замість планшета, встановлювати додаткові програми Корпус не скрипить і не люфтить. Збірка якісна. Навігаційне ПО Навітел, функціональне і зручне. Батарея досить ємна. Можна включити в прикурювач Швидко ловить супутники. Гарне співвідношення за найкращою ціною і якістю.

Недоліки. Чи не підтримується 3G. Для планшета оперативної пам'яті і дозволу замало. Повноцінно використовувати як планшет - не вийде, батареї вистачить ненадовго. Кабель до прикурювача короткий. При тривалому використанні досить сильно нагрівається.

2. Garmin nuvi 2495LT

Переваги. GPS і ГЛОНАСС в одному пристрої. Диспетчерський інтерфейс FMI, призначений для служб таксі.Розв'язки в 3D. Плеєр аудіокниг. Хороша якість збірки. Навігатор має зручне кріплення. Досить шустрий, показує все переміщення. Синхронізація зі смартфоном за допомогою Smartphone Link. Голосове керування. Чуйний на дотики екран, задня панель прогумована. Автоматичне підстроювання яскравості дисплея. Продумане меню.

Недоліки. Трохи дорогий. Екран малуватий. З пробками справляється не дуже добре, тому що приймає по радіоканалу FM, завантаження потрібно чекати відповідно 10-15 хвилин. Ні аудіо виходу. При перегляді великих карт гальмує. Нестабільна робота Hands-Free Bluetooth.

1. Garmin nuvi 150LMT

Наш рейтинг очолює кращий GPS навігатор на 2014 рік - Garmin nuvi 150LMT.

Переваги. Великий сенсорний екран в 5 дюймів. Відмінна якість виготовлення. Гарна навігація по меню. Просте управління. Міцний корпус, якість на рівні. Швидкий пошук супутників. Відгук сенсора відмінний. Пошук з підказками за адресами і точкам інтересу. Яскравий екран. Приємний голос, швидко прокладає маршрут. Вбудовані пробки яндекс. Немає нічого зайвого, просто зручний навігатор.

Недоліки. Вартість навігатора. Не дуже компактний. Прокладальник маршруту міг бути краще.