Рейтинг кращих зарубіжних серіалів 2017 року, список топ-15

Рейтинг серіалів 2017 року дасть змогу глядачеві вибрати хороший багатосерійний фільм для перегляду. Топ 15 кращих серіалів 2017 року ґрунтується на рейтингу КиноПоиск, рецензіях та відгуках кінокритиків і глядачів.

Читайте також: Список найкращих фільмів 2017 року, які вже вийшли.

Зміст:

 • 15. "Вікінги"
 • 14. "Мільярди"
 • 13. "Твін Пікс"
 • 12. "Дуже дивні справи"
 • 11. "Форс-мажори"
 • 10. "Силіконова долина"
 • 9. "Фарго"
 • 8. "Нарко"
 • 7. "Гострі козирки"
 • 6. "Картковий будиночок"
 • 5. "Чорне дзеркало "
 • 4." безстидники "
 • 3." Справжній детектив "
 • 2." Шерлок "
 • 1." Гра престолів "

15. "Вікінги"

Рейтинг: 8, 265

Жанр: бойовик, драма, мелодрама.

Дата прем'єри сезону: листопад.

Опис:

Популярний багатосерійний фільм тримає глядачів у постійній напрузі. Головний герой Рагнар разом зі своїм загоном бажає стати королем вікінгів. Сильний і мужній герой, як свідчить легенда, є сином бога війни Одіна. В основі п'ятого сезону лежить війна між племенами, до чого вона призведе, належить дізнатися глядачеві. Рагнару доведеться подорослішати, набратися мужності і пройти через багато випробувань.

Трейлер:

14. "Мільярди"

Рейтинг: 8, 287

Жанр: драма.

Дата прем'єри сезону: лютий.

Опис:

В попередньому сезоні головний герой - Боббі - зміг уникнути сумної долі і потрапити до в'язниці завдяки своїм мільярдам. Однак він і його противник, Чак Родас, закохані в одну і ту ж жінку, яку і втрачають.Венді йде з компанії Біллі Аксельрода і розлучається зі своїм чоловіком. Серіал доводить, що далеко не всі і завжди можна купити за гроші. У новому сезоні все буде кардинально змінюватися. Тепер уже Боббі починає війну зі своїм ворогом, прагнучи його "закопати". Всіх ворогів Чака вдасться зібрати Боббі, щоб подати колективний позов.

Трейлер:

13. "Твін Пікс"

Рейтинг: 8, 293

Жанр: драма, кримінал, детектив.

Дата прем'єри сезону: травень.

Опис:

Це новинка, яку вдячні і віддані глядачі чекали близько 25 років. Глядацький складу за такий час встиг порядком оновитися, а й знову примкнули до перегляду цікаво дізнатися, що сталося з моменту вбивства Лори Палмер 25 років тому в маленькому місті США. Тривалість третього сезону "Твін Пікс" 18 епізодів по годині щодня, триватиме він з травень по вересень 2017 року. Секретів завжди багато. Їх пора дізнатися!

Трейлер:

12. "Дуже дивні справи"

Рейтинг: 8, 341

Жанр: жахи, фантастика, фентезі.

Дата прем'єри сезону: липень.

Опис:

Дія серіалу розгортається в 1983 році після пропажі юного Вільяма в провінційному містечку США. Рідні, бачачи бездіяльність місцевої поліції, починають самостійне розслідування. І поки дорослим практично нічого не вдається зробити, його друг Майк стикається зі світом потойбічного і намагається дізнатися про долю зниклого хлопчика. В цей же час з вечірки пропадає дівчина, а в містечку з'являється дівчинка без імені. Щоб покласти край дивним подіям і знайти дітей, в справу втручаються вчені з секретної лабораторії. Вони підозрюють уряд у причетності до подій.

Трейлер:

11. "Форс-мажори"

Рейтинг: 8, 343

Жанр: драма, комедія.

Дата прем'єри сезону: середина липня.

Опис:

детективно-юридичний серіал насичений подіями. Це захоплюючий багатосерійний і багатосезонною фільм, що будується на спільній роботі двох талановитих юристів. Головний герой Майк Росс все життя прагнув потрапити в юридичний університет, але не мав такої можливості в силу своєї бідності. Однак з роками мрія збувається, він надходить в одну з найпрестижніших фірм Нью-Йорка. Розпочинається активна діяльність, в ході яких можуть спливти темні таємниці минулого Майка і його колег по роботі. А ще в гру вступають почуття до його напарниці-адвокату Рейчел.

Трейлер:

10. "Силіконова долина"

Рейтинг: 8, 406

Жанр: комедія.

Дата прем'єри сезону: квітень.

Опис:

Молода команда амбітних молодих людей занурена у вивчення нових високих технологій. У команди є певні цілі. У новому сезоні вони будуть співпрацювати з відомим мільйонером, який пропонує створити абсолютно нові і невідомі досі стартапи. Розвиток проектів обіцяє прибутком не тільки замовнику, а й молодим людям.

Трейлер:

9. "Фарго"

Рейтинг: 8, 419

Жанр: кримінал, трилер, драма.

Дата прем'єри сезону: квітень.

Опис:

Ось уже третій сезон головні герої серіалу радують глядачів, він увійшов до списку-рейтинг найкращих серіалів 2017 року по праву. У центрі подій всі ті ж маленькі провінційні містечка, де можуть відбуватися гучні справи. Не тільки у великих мегаполісах можна почути перестрілки і погоні, в невеликих містах Америки досить злочинців і навіть цілих мафіозних кланів. Вони безперервно воюють між собою. Серіал знятий на основі раніше випущеного фільму. Історія отримала великий успіх.У новому сезоні дії розгортаються в 2010 році, в якому теж не все спокійно.

Трейлер:

8. "Нарко"

Рейтинг: 8, 421

Жанр: кримінал, драма.

Дата прем'єри сезону: осінь.

Опис:

Один з найбільш кримінальних серіалів розповідає про впливовому і кровожерливого наркобарона, Пабло Ескобара. Свого часу він пройшов довгий і кривавий шлях від простого розповсюджувача наркотиків до центральної фігури наркокартелю. Вплив цього страшного людини переконливо, з ним не ризикували зв'язуватися ні армія, ні президент Колумбії. У двох попередніх сезонах прийшов крах картелю Ескобара, тепер на "сцені" злочинного світу Колумбії його недоброзичливці, картель Калі. Однак не все безхмарно, у новій верхівки наркоторговців теж є свої вороги, та й сама історія може для глави закінчитися сумно.

Трейлер:

7. "Гострі козирки"

Рейтинг: 8, 431

Жанр: драма, кримінал.

Дата прем'єри сезону: серпень.

Опис:

В непрості часи середини минулого століття в невеликому містечку Бірмінгем знайшли притулок багато солдатів билася на війні армії. Городок загруз в розпусті і бруду, а тому ветеранів тут ніхто не чекає, їм доводиться самим боротися за своє спокійне майбутнє. Кинутий напризволяще головний герой Томас вирішив з приятелями зайнятися розбоєм і грабунком. Особливість створеної і поступово завойовує своє місце в містечку банди стало те, що орудують в ній злочинці билися тільки за допомогою козирків кепок. У них були заховані гострі леза.

Трейлер:

6. "Картковий будиночок"

Рейтинг: 8, 443

Жанр: драма.

Дата прем'єри сезону: травень.

Опис:

Інтриги попередніх сезонів постійно розпалюються.Це обумовлено ще і тим, що роки правління президента підійшли до кінця. Однак Френсіс не для того копітко працював всі роки, щоб пустити свій картковий будиночок за вітром і дати йому розвалитися. Президент йде на відчайдушний крок, розробивши зі своєю дружиною підступний план. Вони вирішили залякати народ загрозою тероризму. Глядачі, будуючи свої припущення, вважають, що Андервуд в новому сезоні виграє вибори, після чого продовжить робити свої брудні справи. Так чи все буде насправді?

Трейлер:

5. "Чорне дзеркало"

Рейтинг: 8, 467

Жанр: драма, трилер, фантастика.

Дата прем'єри сезону: жовтень.

Опис:

Кожна серія інтригує глядача, цього ж вони очікують і від нового сезону. Британський фантастичний серіал змушує глядача задуматися про мораль. Особливість серіалу в тому, що в кожному епізоді знімаються нові актори, а лінія сюжетів між серіями не перетинається, тим цікавіше для публіки. Мета глубокоморального серіалу - показати палітру цінностей сучасної людини і вплив на нього сучасних технологій. Чорне дзеркало - це алегорично екрани телевізорів і ноутбуків, куди люди виглядають куди частіше, ніж в звичайне дзеркало.

Трейлер:

4. "Безстидники"

Рейтинг: 8, 570

Жанр: драма, комедія.

Дата прем'єри сезону: кінець вересня.

Опис:

Уже восьмий сезон багатосерійна картина не відпускає від себе увагу глядача. Розповідає вона про тяжкі будні сучасної Америки. У центрі подій звичайна сім'я зі своїми цілком звичайними проблемами і тривогами. Історія починається з того, що вмирає мама численного сімейства, залишивши своїм дітям кілька кілограмів наркотиків. І якщо старша дитина вирішив спустити все в унітаз, то молодших починає долати жадібність.Проблема вдалося усунути за допомогою соломонового рішення, коли злощасну наркоту вирішили покласти в труну померлої матері. З цього і починається незвичайна історія звичайної сім'ї.

Трейлер:

3. "Справжній детектив"

Рейтинг: 8, 701

Жанр: трилер, кримінал, детектив.

Дата прем'єри сезону: серпень.

Опис:

Кримінальна драма за участю детективів розповідає про заплутані справи - вбивства і спробах їх розкрити. Нові серії розкажуть глядачеві про вбивство в містечку Вінчі. Тут планується відкриття нової гілки трамвая. Градоначальник напередодні відповідальної зустрічі пропадає, після чого його знаходять мертвим. Розправиться з душогубами намір Френк, який буде вести незалежне розслідування.

Трейлер:

2. "Шерлок"

Рейтинг: 8, 892

Жанр: трилер, драма, кримінал.

Дата прем'єри сезону: січень.

Опис:

Кожен сезон занурює глядача у дивовижний світ розслідувань Шерлока Холмса і доктора Ватсона. Три серії сезону дозволяють захопитися дедуктивним здібностями головного героя і відданістю його напарника. Шерлоку і його друга долі готує масу випробувань і тільки самі загадкові справи.

Трейлер:

1. "Гра престолів"

Рейтинг: 8, 998

Жанр: Фентезі, драма, мелодрама.

Дата прем'єри сезону: 17 июля 2017.

Опис:

Чи не перестають дивувати події захоплюючої саги. Всі попередні сезони королі воювали один з одним і пророкували прихід зими. Глядач дочекався холодів, а владик в серіалі залишилося небагато. Але від цього напруга тільки сильніше. Всі чекають, що Ланністери будуть вщент розбиті об'єднаними військами, а після візьмуться за білого ходка - короля Ночі і його армії мерців. Найцікавіше попереду.

Трейлер: