Рейтинг кращих вентиляторів для будинку

Поки весна не балує нас теплими днями, проте не за горами час, коли ціни на вентилятори для будинку поповзуть вгору. Щоб не переплачувати потім, краще купити надійного рятівника від спеки заздалегідь. Представляємо вам топ-10 найкращих вентиляторів 2017 року . Моделі відібрані по рейтингу і відгуками користувачів з "Яндекс. Маркета".

Зміст:

  • 10. Mystery MSF 2410
  • 9. Rolsen RSF-1650RT
  • 8. Scarlett SC-170
  • 7. Rolsen RSF-3106RT
  • 6. Mystery MSF-2415
  • 5. BORK P511
  • 4. Polaris PCF 15
  • 3. Mystery MSF-2407
  • 2. VITEK VT-1909 CH
  • 1. Stadler Form Q Fan Q-011 / Q-012 / Q-014

10. Mystery MSF 2410

Ціна, в середньому - 1777 руб.

Тип - підлоговий.

Недорогий і потужний вентилятор без особливої ​​вишуканості. У нього немає пульта дистанційного керування, як у багатьох інших моделей в рейтингу, зате це справжня повітряна гармата, причому "не вбиває", навіть в режимі роботи без зупинки. Однак за силу обдування доводиться платити підвищеною шумом, на що і скаржаться деякі користувачі.

9. Rolsen RSF-1650RT

Управління з пульта.

Варто, в середньому - 2 241 руб.

Тип - підлоговий.

Якщо ви шукали модель з можливістю управління з пульта, програмованим часом роботи і повертається корпусом, то RSF-1650RT - цілком підходящий за ціною і якістю варіант. У нього кругла, але при цьому стійка підставка з гумою всередині, 3 швидкості роботи і 3 режими роботи: "нічний", "симуляція природного вітру" і "постійний".

Недолік - дме дуже сильно навіть на першій швидкості.

8. Scarlett SC-170

Варто, в середньому - 790 руб.

Тип - настільний.

Перший, але не останній представник настільних вентиляторів в нашому списку кращих вентиляторів для будинку. Має два варіанти кріплення - за допомогою прищіпки або на підставці, не гріється при роботі і при необхідності корпус вентилятора можна нахилити.

Мінуси: вимикач, він же перемикач швидкостей (їх всього 2) знаходиться позаду.

7. Rolsen RSF-3106RT

Найстильніший.

Варто, в середньому - 4 299 руб.

Тип - підлоговий.

Ця модель привертає увагу своїм стильним і незвичайним дизайном, завдяки якому ще й займає мало місця. У Rolsen RSF-3106RT три незалежних вентилятора, будь-який з них можна включити або виключити. Є таймер відключення. На корпусі вентилятора знаходяться сенсорні кнопки, а для ледачих - ще і пульт дистанційного керування.

До чого можна причепитися: на ПДУ немає підсвічування.

6. Mystery MSF-2415

Ціна, в середньому - 2 900 руб.

Тип - підлоговий.

Хороший вентилятор для будинку з можливістю нахилу корпусу та програмуванням часу роботи. Ще у нього є пульт дистанційного керування. Є денний і нічний режими.

Недоліки: при розкручуванні лопатей чути гул мотора навіть в нічному режимі.

5. BORK P511

Найдорожчий вентилятор

Усереднена вартість - 19 880 руб.

Тип - підлоговий.

На п'ятій сходинці в нашій охолоджуючої добірці розташувався осьової вентилятор з потужними залізними лопатами, 3 швидкостями обертання і дуже якісним обдувом навіть великого приміщення. Доглядати за ним зручно, потрібно лише відкрутити гвинтики, на яких тримається передня частина захисної решітки і потужно стирати пил з лопатей вологою ганчіркою.

Однак залізні лопаті куди гучніше ніж пластикові, тому спати з працюючим BORK P511 проблематично.Та й ціна "кусається".

4. Polaris PCF 15

Хороший недорогий вентилятор.

Вартість - 699 руб.

Тип - настільний.

Компактний вентилятор з можливістю повороту і нахилу корпусу. Працює безшумно і, як зазначено в одному з відгуків, занадто сильно дме на першій швидкості. Однак для кого-то це може бути тільки плюсом.

Недолік - незручно розташований перемикач швидкості на зворотному боці вентилятора.

3. Mystery MSF-2407

Популярна модель.

Вартість - 2 840 руб.

Тип - підлоговий.

У цього вентилятора цікава і безпечна конструкція, що дуже зручно для охолодження приміщень, в яких грають маленькі і цікаві діти. Є управління з пульта і можливість повороту корпуса. До того ж завдяки конструкції Mystery MSF-2407 - дуже хороший варіант для невеликої квартири. Літо пройшло, можна засунути його в кут і забути до наступного спекотного сезону.

Недоліки: більш гучний, ніж звичайний лопатевої вентилятор.

2. VITEK VT-1909 CH

Гарне співвідношення ціни і якості.

Ціна - 2 823 руб.

Тип - підлоговий.

Недорога модель з функціями нахилу і повороту корпусу, а також таймером, який відключить вентилятор через заданий час (в даному випадку - 7. 5 годин). Є пульт дистанційного керування, так що регулювати роботу вентилятора можна не встаючи з ліжка або крісла. Пристрій не скрипить, не деренчить і не трясеться.

Недолік - короткий 2-метровий шнур.

1. Stadler Form Q Fan Q-011 / Q-012 / Q-014

Найпотужніший і тихий.

Ціна - 15 990 руб.

Тип - підлоговий.

На першому місці в рейтингу кращих вентиляторів для будинку знаходиться потужний осьовий вентилятор з незвичайним дизайном. Він ідеально впишеться в будь-який інтер'єр в стилі хай-тек. За відгуками користувачів на першій швидкості вентилятор дме як легкий вітерець, зате на третій - як ураган.При цьому на першій швидкості пристрій працює дуже тихо, що оцінять люди з маленькими дітьми.

Недолік один - ціна.