Рейтинг кращих електронних книг 2012 року

Число прихильників електронних книг зростає з кожним днем, незважаючи на величезну кількість моделей планшетних комп'ютерів, смартфонів і інших мобільних пристроїв, придатних для читання. На відміну від дисплея комп'ютера або смартфона, рідери на основі технології електронного чорнила (E-Ink) дозволяють створювати повну ілюзію "читання з листа".

В наш сьогоднішній Рейтинг кращих електронних книг 2012 року увійшли 10 пристроїв різних цінових категорій.

З числа поданих надійних і якісних пристроїв нескладно вибрати те, що найкращим чином задовольнить потреби кожного конкретного читача.

До речі, ми випустили оновлений рейтинг електронних книг 2017 року.

Зміст:

  • 10. PocketBook 360 Plus.
  • 9. ONYX BOOX i62ML Aurora.
  • 8. Amazon Kindle Touch 3G.
  • 7. PocketBook 613 Basic New.
  • 6. Nook The Simple Touch Reader.
  • 5. Pocketbook Touch.
  • 4. Amazon Kindle Paperwhite.
  • 3. Pocketbook Pro 912.
  • 2. Amazon Kindle 5.
  • 1. Sony PRS-T2.

10. PocketBook 360 Plus.

Ціна цього компактного E Ink-рідера коливається близько 4 тисяч рублів. Книга підтримує більшість популярних форматів, має антибліковий екран. На ринку є також нова версія з приставкою "Plus New", відмінності в потужності процесора, який на пару сотень мегагерц швидше попередника.

9. ONYX BOOX i62ML Aurora.

Рідер з підсвічуванням має сенсорний екран E-Ink Pearl, модуль wi-fi і підтримує безліч форматів. Одна з перших на вітчизняному ринку читалок з підсвічуванням коштує недешево - близько 9 тисяч рублів.

8. Amazon Kindle Touch 3G.

Ціна рідера - близько 7 тисяч рублів. Пристрій має модулі wi-fi і 3G, 6-ти дюймовий сенсорний екран E-Ink Pearl, підтримує більшість популярних форматів. Пропонується також "молодша" модель, яка не має 3G і стоїть на півтори тисячі дешевше.

7. PocketBook 613 Basic New.

Приблизно за 4500 рублів власник отримує рідер з 6-ти дюймовим несенсорним екраном, встановленими словниками і підтримкою безлічі форматів.

6. Nook The Simple Touch Reader.

6-ти дюймовий сенсорний екран рідера експерти вважають одним з кращих на сьогоднішній день. Технологія E-Ink Pearl, антибліковий ефект і висока контрастність дозволяють створити повну ілюзію паперового листа. Якщо не використовувати wi-fi модуль, то батареї вистачить на 2 місяці автономної роботи. Вартість рідера - близько 4 тисяч рублів, модель з підсвічуванням варто на 1500 рублів дорожче.

5. Pocketbook Touch.

Цей 6-дюймовий рідер з сенсорним екраном оснащений технологією E-Ink Pearl. Ціна книги трохи вище 6 тисяч рублів. Модель має вбудовані словники, wi-fi модуль і підтримує більшість відомих форматів.

4. Amazon Kindle Paperwhite.

Ціна рідера - близько 7 тисяч рублів. Книга має 6-дюймовий сенсорний екран E-Ink і модуль wi-fi. Приставка "Paperwhite" в назві пристрою не випадкова - чіткість відтворення, контрастність і комфорт читання дійсно на висоті.

3. Pocketbook Pro 912.

Самий "наворочений" рідер від Pocketbook коштує близько 9 тисяч рублів. За ці гроші покупець отримує 9, 7-дюймовий сенсорний E-Ink екран, підтримку більшості форматів, а також 44 словника ABBYY Lingvo. Книга вміє навіть читати книги вголос, правда, дикція у неї досить своєрідна.

2. Amazon Kindle 5.

Оновлена ​​модель 2012 року, на жаль, офіційно до Росії не поставляється.Саме ця обставина не дозволяє ридеру стати найкращою електронною книгою 2012 року. В іншому все характеристики на висоті: екран E-Ink Pearl, зрозумілий інтерфейс, відсутність "глюків" і зависань, дуже доступна ціна в районі 110 доларів США.

1. Sony PRS-T2.

Краща електронна книга 2012 року - це модель, яка прийшла на зміну лідера рейтингу 2011 року Sony PRS-T1. Вартість рідера від Sony - близько 6 тисяч рублів. Серед достоїнств пристрою - вага всього 164 г, ОС Android, 6-дюймовий сенсорний екран, підтримка Wi-Fi і 7 підтримуваних форматів.