Рейтинг кращих автомобільних навігаторів 2016 року

Навігатор в дорозі річ необхідна: він допомагає водієві зорієнтуватися на місцевості, прокладе оптимальний маршрут від точки А в точку Б з урахуванням пробок, а також покаже номер будинку і підкаже, куди саме рухатися на складній дорожній розв'язці . Кращий навігатор для автомобіля 2016 для Росії можна вибрати, виходячи з відгуків користувачів сайту "Яндекс. Маркет".

Зміст:

  • 10. Prology Imap-5600
  • 9. Mystery MNS-560MP
  • 8. Mystery MNS-420MP
  • 7. Explay ND-41
  • 6. Prology Imap-507A
  • 5. LEXAND SA5
  • 4. LEXAND SA5 HD
  • 3. LEXAND STR-5350
  • 2. LEXAND SA5 +
  • 1. Prology Imap-520Ti

10. Prology Imap-5600

Середня ціна 5 300 рублів.

Відкриває рейтинг навігаторів для автомобіля 2016 року Prology iMap-5600. Ця модель радує якістю збірки, швидкісний роботою, стійким GPS-сигналом і п'ятидюймовий екраном з регульованою яскравістю. Карти не потрібно купувати окремо, вони вже вкладені в пам'ять пристрою; оновлення безкоштовно ліцензійними Navitel. Наявні і додаткові бонуси на зразок можливості перегляду відео та ігор.

Мінус: при дефолтних кріпленні сам прилад може злегка вібрувати. Любить прокладати маршрут по задвірках і байраках, що не завжди зручно при слабкому знанні місцевості.

9. Mystery MNS-560MP

Середня вартість: 10 500 рублів.

Mystery MNS-560MP не тільки виконує свої прямі функції, і виконує їх швидко і добре, але ще і володіє вбудованим ТВ-тюнером - незамінна можливість в період очікування.Апарат прокладає маршрут строго по реально існуючих дорогах, а не заводить водія в лабіринт провулків або темний ліс.

Єдиний мінус - ціна.

8. Mystery MNS-420MP

Середній цінник 6 100 рублів

Простий і хороший навігатор для автомобіля. Дуже добре справляється з поставленими завданнями - читає карти і прокладає маршрути.

Мінуси: часом пригальмовує, якщо з'єднання з супутником погане.

7. Explay ND-41

Середня вартість 5 200 рублів.

Explay ND-41 відрізняється гарною якістю зборки і добротним кріпленням на скло. Досить швидкий холодний старт, впевнено ловить сигнал від супутника в будь-яку погоду.

6. Prology Imap-507A

Середня ціна: 4 000 рублів.

Судячи з відгуків користувачів, відмінна якість цієї моделі GPS навігатора - виключно швидка робота. Швидко ловить супутники (навіть в приміщенні), швидко прокладає маршрут. На П'ятидюймовий екрані добре видно все позначення.

Мінуси: якість звуку кульгає, але шляхом маніпуляцій з аудіосистемою автомобіля його можна зробити прийнятним.

5. LEXAND SA5

В середньому пропонується за 4 700 рублів.

Простий і надійний апарат за прийнятною ціною, потрапив до рейтингу навігаторів для автомобіля 2016. Чи не лага, працює швидко і оперативно, по маршруту веде без затримок. Зображення на дисплеї чітке і розбірливе, його добре видно під різними кутами нахилу пристрою. Зручно ще, що у моделі є свій акумулятор - адже прикурювач може знадобитися для інших цілей. Є власна пам'ять об'ємом 4 Гб, підтримує флеш-пам'ять до 32 Гб.

Чому це не найкращий навігатор? Час автономної роботи - годину або півтора.

4. LEXAND SA5 HD

Тепер модель LEXAND SA5 обзавелася власним HD екраном - дозвіл вже не стандартні 480 на 272, а 800 на 400 пікселів.

3. LEXAND STR-5350

Середня ціна: 6 500 рублів.

Третє місце рейтингу, серед кращих навігаторів 2016 року для автомобіля за відгуками користувачів займає LEXAND STR-5350. Надійне якість збірки, швидка робота, підтримує Windows і установку додаткових програм і карт. Екран чіткий і розбірливий настільки, що у користувача виникне спокуса використовувати його крім автомобіля - як читалку або як плеєр для фільмів.

Мінус: в режимі плеєра батарейка розряджається досить швидко.

2. LEXAND SA5 +

Середній прайс: 5 000 рублів.

Ще одна модель з полюбилася російським користувачам, кращої серії LEXAND - SA5. Від інших версій відрізняється наявністю bluetooth'a і можливістю прослуховування радіо.

Мінус: екран має дуже низьку чутливість. Перед початком роботи краще зробити калібрування або користуватися стилусом.

1. Prology Imap-520Ti

Середня ціна 3 800 рублів.

Рейтинг навігаторів 2016 очолила найдешевша модель. Незважаючи на невисоку ціну, Prology iMap-520Ti краще за інших виконує свої функції: постійно тримає до 10 супутників і має високу точність маршрутизації. На великому екрані добре видно все позначення.