Рейтинг кращих автомобільних gPS-навігаторів

Рейтинг кращих GPS- навігаторів допоможе визначитися з вибором тим, хто постійно в дорозі, або направляється в незнайоме місто, GPS-навігатор незамінна річ, яка допоможе замість купи карт користуватися одним лише пристроєм. Вводиш адресу - і система підкаже найближчий або найкоротший шлях (часом це зовсім не одне і те ж), а також допоможе знайти найближчі заправки, готелі і т. Д. Однак вибрати навігатор, як і будь-яку техніку не просто.
Гарний був рейтинг, але вже не актуальний, тепер читають: Рейтинг GPS навігаторів 2012 року.

Зміст:

  • 5. Garmin nuvi 3790t
  • 4. Garmin nuvi 1310t
  • 3. Garmin nuvi 1410t
  • Ціна: 8200 рублів
  • 2. Garmin nuvi 1200t
  • 1. Garmin nuvi 1300t

5. Garmin nuvi 3790t

Ціна: 16 000 рублів

Основним плюсом цієї моделі є голосове керування, яке чуйно реагує на команди і розуміє різні мовні конструкції, наприклад, якщо назва вулиці складається з двох слів, то досить назвати лише одне з них, щоб навігатор сформував маршрут .

Втім, це не єдина перевага цієї моделі. Вона також вказує смугу дороги, рекомендовану для руху в потрібному напрямку, що допомагає на складних розв'язках. Також система дозволяє об'їжджати пробки, при цьому використовуючи не тільки поточну інформацію, а й прогнозуючи ситуацію виходячи з дня тижня і часу доби.

4. Garmin nuvi 1310t

Ціна: 7500 рублів

Використання інформації про пробки з'явилося в Росії порівняно недавно, проте Garmin вже домігся вражаючих результатів.Ця послуга безкоштовна і дозволяє минути дорожні затори, а якщо це неможливо, то система вибере такий маршрут, щоб простояти в пробках якомога менше. Також можна використовувати цю модель для прогулянок поза автомобілем, для цього є спеціальний пішохідний режим і вбудований акумулятор.

3. Garmin nuvi 1410t

Ціна: 8200 рублів

Якщо Вам часто доводиться розмовляти в дорозі по телефону, то ця модель буде дуже до речі, так як буде грати роль гучного зв'язку, з'єднуючись з телефоном по BlueTooth. Цей навігатор найбільший в рейтингу кращих GPS навігаторів , який зручний не тільки для великих автомобілів, але і для людей з неідеальним зором. У навігаторі присутній антена для прийняття інформації про пробки, а в пам'ять завантажені карти областей Росії. Також цікавою особливістю цієї моделі є те, що всі маршрути прокладаються з урахуванням правил дорожнього руху.

2. Garmin nuvi 1200t

Ціна: 5000 рублів

Ця модель відрізняється компактністю і дуже низькою ціною в порівнянні з іншими, що зовсім не зменшує його достоїнств: систему оповіщення про пробки, карти областей Росії, вбудований акумулятор, розрахований на кілька годин прогулянки , а інтуїтивно зрозуміле просте управління зробить використання приладом особливо приємним.

1. Garmin nuvi 1300t

Ціна: 6800 рублів

Ця модель успішно справляється зі своїми прямими "обов'язками": знаходити будинку за адресою, населені пункти, складати маршрут, вибираючи найбільш швидкий шлях з об'їздом заторів, а також пошук точок інтересу (готелі , ресторани, магазини і т. п.). Простота і лаконічність цієї моделі робить "спілкування" з нею найбільш приємним, прийнятна ціна і чітке виконання функцій роблять цю модель найбільш популярною і ставлять її на перше місце рейтингу кращих автомобільних GPS навігаторів.