Рейтинг кращих автосигналізацій

Велика кількість виробників на ринку автомобільних сигналізацій часто дуже ускладнює вибір надійного і якісного продукту. Пропонуємо рейтинг автосигналізацій , складений на основі тестів і за відгуками споживачів і покликаний познайомити автовласників з лідерами індустрії. У списку представлені кращі виробники автосигналізацій і кращі моделі. Після прочитання матеріалу, у вас вже не виникне питання "Яку модель або якого виробника вибрати? ".

Для повного захисту своїх прав в суді, до активної системі забезпечення безпеки автомобіля, обов'язково варто додати пасивну, наприклад найкращий відеореєстратор 2012 року, який стане найкращим адвокатом для вас.

Зміст:

  • 10. Pantera
  • 9. Stalker
  • 8. Clifford
  • 7. Tomahawk
  • 6. Alligator
  • 5. Sheriff
  • 4. Magnum
  • 3. Pandora
  • 2. SCHER-KHAN
  • 1. StarLine

10. Pantera

-бренд корпорації Saturn Hi Tech. Широкий модельний ряд дозволяє задовольнити потреби покупців з різними фінансовими можливостями. Найпопулярнішою моделлю марки є Pantera SLR-5750 з функцією двостороннього зв'язку і дальністю прийому до 2000 метрів.


9. Stalker

- лінійка охоронних комплексів від компанії MAGIC SYSTEMS. Найпопулярнішим продуктом бренду є автосигналізація з цифровою LAN-шиною Stalker -600 LAN3 . Система зі зворотним зв'язком, двома РК-брелоками, блоком мовного супроводу і вбудованим датчиком нахилу / переміщення.

8. Clifford

пропонує автомобільні сигналізації в широкому ціновому діапазоні. Однією з найпопулярніших моделей марки є система Clifford Matrix 300X з двостороннім зв'язком, автозапуском і турбо таймером. Кольоровий OLED дисплей. Оповіщення до 1000м.

7. Tomahawk

стала широко відома завдяки своїм двостороннім сигналізацій. Невисокі ціни при багатому наборі функцій і технічних характеристик відрізняють системи цього бренду. Лідером продажів є автосигналізація зі зворотним зв'язком і автоматичним запуском двигуна Tomahawk TZ-9020 .

6. Alligator

- це популярний бренд від компанії ММS. Сигналізації Alligator відрізняються невисокою ціною, адаптованість до російських умов, простотою інсталяції і експлуатації. Лідером серед продуктів марки стала автосигналізація з 2-х стороннім зв'язком Alligator cm-30 GC c збільшеною дальністю прийому до 2000 м, захистом від сканування і перехоплення команд.

5. Sheriff

- це бюджетна серія охоронних систем від компанії PIT. При невисокій вартості ці сигналізації містять весь необхідний спектр охоронних і сервісних функцій. Популярна модель Sheriff ZX-750 оснащена шістьма сервісними каналами, інтерактивним LCD-пейджером, системами активної і пасивної захисту від угону.

4. Magnum

-бренд компанії МСС. З 2008 року монтаж компонентів протиугінних систем проводиться на платах Samsung Electronics. Популярна у споживачів система Magnum Elite MH-780 гарантує контроль за станом автомобіля на будь-якій відстані в зоні прийому GSM зв'язку.

3. Pandora

-марка, що належить російській компанії Alarm Trade. Молодий бренд вже добре зарекомендував себе за допомогою доступної цінової політики та високої якості.Автосигналізація з двостороннім зв'язком Pandora DeLuxe 1870 оснащена захистом від електронного злому і високою дальністю оповіщення.

2. SCHER - KHAN

- бренд московської компанії МЕГА-Ф. Розробка автосигналізацій Scher-Khan здійснюється в Росії, а виробництво - в Південній Кореї. Гарантія на всі вироби - 5 років. Лідер продажів бренду - система Scher - Khan MAGICAR 7 з двостороннім зв'язком і автоматичним запуском двигуна.

1. StarLine

- визнаний лідер серед виробників автосигналізацій на російському ринку. Всі продукти бренду, що належить компанії «Ультра Стар», відрізняються високою надійністю і привабливим співвідношенням споживчих якостей і вартості. Лідер продажів - охоронна система з двостороннім зв'язком StarLineTwage A91 оснащена діалогової авторизацією і індивідуальними ключами шифрування. Краща автосигналізація!