Рейтинг кращих першоквітневих жартів 2016 року

Минув першоквітневий день - нелегке випробування для строгих і вічно серйозних людей. Хтось видихнув з полегшенням, що його не розіграли, а хтось став жертвою дотепності колег і рідних або сам проявив себе неабияким жартівником. Якими ж витівками запам'ятався День сміху в різних країнах? Ось рейтинг кращих першоквітневих жартів 2016 року .

Зміст:

  • 7. BBC повертає еру відеокасет
  • 6. Мільйон доларів від Дональда Трампа
  • 5. Візитні картки з феромонами
  • 4. Місячна квартира в оренду, польоти не включені у вартість
  • 3. Взуття для ледачих
  • 2. Емодзі для автомобілів
  • 1. Впусти мікрофон і позбулися роботи

7. BBC повертає еру відеокасет

Телеканал оголосив, що відкриє VHS магазин, в якому будуть доступні старі і нові шоу.

В відео-ролику, випущеному 1 квітня, йшлося про те, що касети з телевізійними шоу та фільмами BBC будуть доставлені прямо до вашої двері. Фанати формату VHS були дуже раді цій новині. Один з них заявив: "Я такий радий, що VHS повернувся, це як побачити старого друга. Друга, який вже помер".

6. Мільйон доларів від Дональда Трампа

В ході зустрічі з виборцями в Де-Мойн, штат Айова, Трамп оголосив про свій намір дати один мільйон доларів кожному чоловікові, жінці і дитині в Сполучених Штатах в якості однієї зі своїх перших заходів після вступу в президентство.

"Якщо кожен американець, замість того, щоб витрачати купу грошей на китайські товари, витратить мільйон доларів на товари американського виробництва, ми ліквідуємо дефіцит торгового балансу, створимо мільйони робочих місць і зробимо цю країну знову великої" - ці слова Трампа зірвали шквал оплесків.

Як ви розумієте, це виявилося всього лише витівкою сайту howmuch. net, яка заслуговує місця в топ-7 найкращих розіграшів на перше квітня.

5. Візитні картки з феромонами

Понюхайте мою візитку. Чи відчуваєте, що вона пахне успіхом? Багато успішні підприємці, відомі спортсмени та рок-зірки пожертвували свої запахи на її створення. Так міг би сказати гордий володар візитної картки, виготовленої компанією Solopress. Міг би ... якби це не було першоквітневим "качкою".

4. Місячна квартира в оренду, польоти не включені у вартість

Компанія Silver, що займається орендою житла, рекламувала нову квартиру з однією спальнею. Незвично було лише її розташування - на Місяці. Квартира мала все необхідне для комфортного відпочинку "сновид": спальню з двоспальним ліжком, кухню, ванну кімнату, телевізор з плоским екраном, з міжгалактичної каналами і бездротовий доступ до Інтернету. На додачу додавалися 1737 кілометрів приватної землі, в тому числі численні кратери і гірські хребти. Шкода, що пропозиція діяло тільки до полудня 1 квітня.

3. Взуття для ледачих

Ви занадто ліниві, щоб відірвати п'яту точку від улюбленого дивана? Взуття компанії Soft Star жваво поставить вас на ноги. Це кросівки, які б'ють свого власника струмом, коли він не рухається занадто довго. А запатентовані шнурки не дозволять зняти або "відключити" взуття. Правда, повідомлення про електричні кросівках виявилося всього лише жартом, на щастя для домосідів, чиї рідні мріють вигнати їх з дому.

2. Емодзі для автомобілів

Першого квітня 2016 року компанія Honda повідомила про плани по впровадженню номерних знаків з емодзі для автовласників в Великобританії.Це нібито стало відповіддю на вимоги молодих британських автолюбителів, і перші номерні знаки зі смайликами повинні з'явитися на початку наступного року.

Японці навіть опублікували фото Honda Civic Type R з новими номерами, на яких зображені дорога, машина, сонце, світлофор, і ключ. За твердженням Honda, сонце символізує японського автовиробника, а ключі являють собою "перші ключі від машини".

1. Впусти мікрофон і позбулися роботи

Компанія Google не утрималася від першоквітневих приколів і замінила кнопку send and archive ( "відправити і архівувати") на save and micdrop ​​( "зберегти і впустити мікрофон"). При її натисканні в повідомленні з'являлася гіф-картинка з міньйон з мультфільму "Гидке я". Він кидав мікрофон, показуючи, що користувач завершив діалог.

Один письменник поскаржився в Google, що відправив тексти начальниці, яку обурило зображення міньйон. У відповідь вона звільнила співробітника. Багато користувачів також виявилися в незручному становищі з вини Google. В результаті компанія терміново вилучила "фото" провинився міньйон.

P. S. Розіграш "для дорослих". PornHUB 1 квітня 2016 року, виглядав так: