Рейтинг банків по іпотечному кредитуванню 2014 року

Іпотечні програми російських банків не втрачають популярності у населення, адже ціни на житло не падають, а зарплати на придбання квартири без позикових коштів вистачає далеко не всім.
Сьогодні ми представляємо рейтинг банків по іпотечному кредитуванню 2014 року, складений за даними звітності з на 1 липня 2014.

Зміст:

  • 10. Банк Санкт-Петербург
  • 9. Райффайзенбанк
  • 8. Зв'язок-Банк
  • 7. Росбанк
  • 6. Банк Москви
  • 5. Дельтакредит
  • 4. Россельхозбанк
  • 3. Газпромбанк
  • 2. ВТБ 24
  • 1. Сбербанк

10. Банк Санкт-Петербург

За рік іпотечний портфель банку приріс на третину. У банку декілька програм кредитування, які найактивніше впроваджуються на території Пітера, а також Ленінградської області.

9. Райффайзенбанк

Банк пропонує 8 іпотечних програм з початковим внеском від 10%. Іпотеку можна взяти у Райффайзена як на покупку квартири, так і на котедж. За рік приріст іпотечного портфеля Райффайзенбанку склав 5%.

8. Зв'язок-Банк

Банк пропонує житлові кредити на максимальний термін до 30 років за ставкою від 9. 5%. В іпотеку від Связь-Банку можна придбати квартиру, таунхаус, житловий будинок, земельну ділянку. Іпотечний портфель у банку стабільний - приріст за рік - 1%.

7. Росбанк

У Росбанка 10 програм в рублях і валюті, серед яких є навіть кредит на машино-місце в підземному паркінгу. Приріст іпотечного портфеля Росбанка за рік склав 9%.

6. Банк Москви

Банк активно нарощує обсяги іпотечного кредитування - за рік зростання склало 125%. У банку більше 10 програм, в тому числі для молодих сімей, материнського капіталу, учасників зарплатних проектів.

5. Дельтакредит

Для спеціалізованого Дельтакредит банку іпотека - основна послуга. Банк пропонує іпотеку на покупку кімнати, квартири, гаража, апартаментів і т. Д. За рік портфель іпотечних кредитів Дельти виріс на 20%.

4. Россельхозбанк

Банк пропонує іпотечний кредит на привабливий термін до 25 років в рублях, а також у валюті. У портфелі банку 11 513 кредитів на суму 14 млрд. Рублів. Річний приріст іпотечного портфеля склав 45%.

3. Газпромбанк

Широка лінійка Газпромбанку включає 18 різних програм. Максимальний термін іпотеки - 30 років, мінімальний внесок - 15%. "Газпром" єдиний в десятці продемонстрував зменшення портфеля іпотечних кредитів - на 18% за рік.

2. ВТБ 24

Банк пропонує іпотеку на максимально можливий термін до 50 років з мінімальним внеском - 10%. Нерухомість можна придбати незалежно від постійної реєстрації або громадянства РФ. За рік портфель іпотечних позик ВТБ 24 виріс на 61%

1. Сбербанк

Найбільший іпотечний банк РФ в своєму портфелі має майже 260 тисяч кредитів на суму 402 млрд. Рублів. За рік обсяг іпотечних кредитів Ощадбанку виріс на 72%. Термін кредиту в Ощадбанку - до 30 років, мінімальна ставка - 11%.