Принципи гри Артою в world of Tanks (WoT)

Принципи гри Артою в World of Tanks (WoT)

САУ в World of Tanks володіють унікальним режимом стрільби, який дозволяє через всю карту наносити шкоди ворожим танкам. За це її так обожнюють світляки, ненавидять важкі танки і лають союзники, коли арту маже по цілі. В "Світі танків" представлено безліч САУ п'яти різних націй. Як грати Артою в World of Tanks і робити це правильно?

Багато гравців припускають, що грати на артилерії легко. Але це далеко не так, бо для того, щоб вас ненавиділи вороги і поважали союзники, потрібно докласти максимум зусиль. Як правило, арту живе найдовше. І час, що минув в бою, потрібно ефективно використовувати. Щоб стати кращою Артою в бою, слід добре до нього підготуватися.

Зміст статті

 • Вибір артилерії
 • Спорядження та обладнання САУ
 • Уміння екіпажу САУ
 • Моди, що покращують функціонал гри
 • Поради для правильної гри на САУ

Вибір артилерії

"Мир танків" в своєму розпорядженні п'ять гілками САУ і 1 преміальної Артою. Китайці і японці на даний момент не мають в своїх деревах розвитку гілок САУ, але, цілком можливо, "Варгеймінг" порадує гравців новими артами. 3 топові арти 10 рівня майже однакові в характеристиках - забійні знаряддя, неповороткість і слабка динаміка.Йдеться про американську Т92, німецької G. W. E100 і британської Conqueror Gun Carriage. Що стосується радянської САУ Про. 261, то її знаряддя слабкіше, але динаміка і точність набагато вище. Французький Bat. -Chatillon 155 58 і зовсім не схожий на всі САУ: прекрасна динаміка, слабка альфа знаряддя і барабан на 4 постріли.

натисніть на картинку для збільшення

В результаті, якщо ви любитель фанової гри, то краще вибрати француза. Віддаєте перевагу одним пострілом ваншотіть ворога - німець і британець в вашому розпорядженні. Чи розраховуєте не тільки на потрапляння у ворога, а й на сплеш від фугасної снаряда, тоді ви повинні зробити "американський вибір". Сподіваєтеся на точність в бою - Про. 261 ідеально підходить для вас.

до змісту ↑

Спорядження та обладнання САУ

Спорядження для артилерії не так важливо, як додаткове обладнання. У бою можна викочуватися і без витратних матеріалів, так як в переважній більшості боїв артилерія не встигає їх використовувати. Звичайно, ніхто не заважає вам возити стандартний набір з малого ремкомплекта і аптечки, а також вогнегасника. Арти зі слабкою динамікою розгону можуть встановити в один зі слотів витратні матеріали, що поліпшують динаміку: "якісне масло", "регулятор оборотів движка", "високооктановий бензин". Мажори, які віддають перевагу воювати на САУ, можуть оснастити свої арти "їстівними" расходниками для екіпажу, що збільшують навички та вміння на 10% (онігирі, кава, шоколад і т. Д.).

натисніть на картинку для збільшення

Що стосується обладнання, то обов'язковою для артилерії є установка:

 • "гаубичного досилателя" для збільшення скорострільності зброї на 10%;
 • "посилених приводів наведення" для зменшення швидкості відомості стовбура на 10%.

Єдина арту, на яку не встановлюється "досилатель", - це Bat. -Chatillon 155 58, бо у нього є барабан на 4 постріли.

Арти з закритими рубками можуть встановити в третій слот "поліпшену вентиляцію". Для більшості артилерії також важлива "маскувальна сітка" для зменшення помітності, але якщо у САУ малі УГН, то "маскувальна сітка" буде марна.

натисніть на картинку для збільшення

до змісту ↑

Уміння екіпажу САУ

Арта - єдиний клас в грі, якої не потрібно качати "Ремонт" в першу чергу. САУ завжди знаходяться на останній лінії і найчастіше гинуть від одного пострілу. Качати "ремонт" артилерії безглуздо. Головним навиком для арти є "Шосте почуття", бо знання того, засвітили вас чи ні, не раз врятує вам життя в бою. Обов'язково арте потрібно вкачати "Маскування" у всіх членів екіпажу і "Бойове братство" для підвищення характеристик танка.

до змісту ↑

Моди, що покращують функціонал гри

Більшість гравців нехтує модами, припускаючи, що вони тільки вантажать гру і заважають грати. Це далеко не так, тому що більшість модов спрямовані на поліпшення гри. Для САУ знадобляться наступні моди:

 • "оленемер" дозволить вже на початку бою визначити найбільш сильних ворогів, яких потрібно знищувати в першу чергу;
 • покращений приціл з додатковими фішками (таймери перезарядки, швидкість польоту снаряда, дальність до цілі, кола сплеша і т. Д.) Дозволить арте найбільш ефективно знищувати цілі;
 • "розумна" міні-карта заощадить час на визначення напрямків ворога (підписи танків на карті, маркери засвіти ворогів).

натисніть на картинку для збільшення

до змісту ↑

Поради для правильної гри на САУ

 1. Правильно вибирайте цілі серед ворогів.Артилерія насамперед повинна знищувати топові пт-сау і важкі танки. Якщо ж далеко засвітилася ворожа артилерія, то саме її слід знищити першої. Не витрачайте снаряди на швидкі танки і світляки. Потрапити в них складно, та й не ваші це цілі.
 2. Правильна позиція - запорука виживання. Завжди намагайтеся займати позиції за будинками і будівлями, скелями і кущами. У вас завжди має бути місце для відступу.
 3. При першому ж засвітився і пострілі потрібно міняти позицію. Відносно засвіти - все зрозуміло, а от у випадку з пострілом ситуація трохи інша. Є певна група артоводов-трассодрочеров, які вважають за краще стріляти по ворожій арте, обчислюючи їх по трасер від снарядів. Тому після кожного пострілу міняйте позицію, відкочується на 20-30 метрів вперед або назад.
 4. Враховуйте дальність польоту снаряда, його швидкість і час польоту. Якщо мета далеко, то стріляйте з попередженням. Намагайтеся стріляти по які рухаються танкам ворога і при 100% зведенні.
 5. Якщо на вас їде ворожий світляк, то перейдіть в режим прямого наведення і почекайте, поки світляк з'явиться в зоні видимості. Танки в межах 50-100 метрів набагато легше знищити в режимі прямого наведення.
 6. Чи не нехтуйте використанням кнопок F2, F8 і F7.
 7. Міняйте позиції частіше, бо на будь-якій карті існують "мертві" зони.

І пам'ятайте, що САУ - це основна ударна сила команди, на яку сподіваються багато гравців. Постарайтеся не вдарити в бруд обличчям, якщо вважали за краще цей клас бойових машин в "Світі танків".