Рейтинг ПАММ-рахунків alpari 2017 - 10 кращих

ПАММ рахунки - прекрасний вибір для тих, хто не бажає торгувати на Форекс самостійно, але бажає отримувати стабільний дохід. Представляємо рейтинг ПАММ рахунків 2017 року із зазначенням таких критеріїв як прибутковість і агресивність кожного для інвестування.

Тільки починаєте? Читайте вступну статтю: Що таке ПАММ-інвестування і як вибрати майданчик і прибутковий рахунок.

Зміст:

  • 10. Aperi oculos RUR
  • 9. Makrofx
  • 8. Second way
  • 7. ST-INVEST
  • 6. Lisyonok
  • 5. Avp555 Gold
  • 4. CHIEF
  • 3. Fx10
  • 2. Bo $$$
  • 1. Avp555

10. Aperi oculos RUR

Річна прибутковість - 44. 6%

Прибутковість за місяць - 1. 2%

Валюта депозиту: RUR.

На десятій позиції в списку кращих ПАММ рахунків Альпарі знаходиться рахунок з низькою агресивністю (від 1 до 3%). У керуючого є і агресивні рахунку. І на них і на даному рахунку використовується роботизована система радників. Мартингейл і усереднення не використовуються. Стоп лосс (доручення закрити позицію) виставляється в відкладеному ордері (робот торгує виключно ними).

9. Makrofx

Річна прибутковість - 279. 2%

Прибутковість за місяць - 2. 7%

Валюта депозиту: EUR.

Нізкоагрессівний (від 1 до 3%) рахунок, існуючий майже 4 роки. Встановлене кредитне плече складає 1: 25, максимальний подвійний збиток - 10. 02%. Відгуків про роботу керуючого на форумі Альпарі немає, проте його перебування в топ-10 свідчить про надійність.

8. Second way

Річна прибутковість - 130. 6%

Прибутковість за місяць - 9.6%

Валюта депозиту: USD.

Рахунок з низькою агресивністю (від 1 до 3%). Максимальна просадка може досягати 41, 3%. Усереднення не використовується. Торгова система заснована на закономірностях ринку валют і використовує різні стратегії, в тому числі скальпинг, пробій рівнів Фібоначчі при певних умовах і півот.

7. ST-INVEST

Річна прибутковість - 451%

Прибутковість за місяць - 44. 5%

Валюта депозиту: USD.

Рахунок належить одному з кращих ПАММ брокерів, який працює на фінансовому ринку з 2011 року. Він використовує стратегію максимальної агресивності (від 7% і вище), але вона виправдана, як показує річна прибутковість. На даному ПАММ рахунку використовується роботизована торгівля з VPS-сервера. Торгівля йде і на денному і на нічному інтервалі, на основних валютних парах. Мартингейл, усереднення і стратегія грід (сітка) не використовуються.

6. Lisyonok

Річна прибутковість - 77. 7%

Прибутковість за місяць - 15. 4%

Валюта депозиту: USD.

Шостим номером у кращих ПАММ рахунках 2017 року триває рахунок з кумедною назвою і дуже низькою агресивністю - від 1 до 3%. Використовується стоп лосс, він різний для різних валютних пар. Мартингейл не використовується. Торгівля заснована на повернення ринку до середніх значень у вечірній (після американської торгової сесії) і нічний час (після тихоокеанської сесії). Керуючий тестує на демо-рахунку різні настройки за різними валютним парам і найуспішніші з них переносить на реальний рахунок.

5. Avp555 Gold

Річна прибутковість - 25. 1%

Прибутковість за місяць - 9. 1%

Валюта депозиту: GLD (умовна одиниця, прив'язана до курсу золота).

Відкриває топ-5 кращих ПАММ рахунків "золотий рахунок". Для торгів використовується робот, ризик на угоду високий і становить 5%.Максимальна відносна просадка на історії може досягати 35%, а тривалість просадки - 6 місяців. Торгівля на Avp555 Gold буде закрита, якщо просадка складе 50%.

4. CHIEF

Річна прибутковість -

Прибутковість за місяць - 40. 4%

Валюта депозиту: USD.

Цьому ПАММ рахунку ще не виповнилося й року, тому час покаже, чи вдасться керуючому виправдати очікування інвесторів. Агресивність рахунки висока - від 5 до 7%, а й прибутковість за весь час існування CHIEF склала 562. 8%.

3. Fx10

Річна прибутковість - 43. 4%

Прибутковість за місяць - 5. 9%

Валюта депозиту: RUR.

Мінімальний внесок - 700 рублів.

На третьому місці в рейтингу ПАММ брокерів знаходиться рахунок, який діє вже два роки і має невелику агресивність - від 1 до 3 відсотків. Ідеальний варіант для тих, хто не любить ризикувати і вважає за краще консервативного керуючого. Мінімальна співвідношення прибутку становить 1 до 1. Можна вкладати кошти як на короткострокову, так і на довгострокову перспективу.

2. Bo $$$

Річна прибутковість - 26. 9%

Прибутковість за місяць - 3. 3%

Валюта депозиту: USD.

Рахунок розрахований на довгострокове інвестування, усереднення на ньому не використовується. Є фіксація отриманого прибутку (тейк профіт) і стоп лосс.

Також на даному ПАММ-рахунку працюють функції виходу з угод не перевищують фіксовані тейк профіт і стоп лосс. Агресивність рахунку середня - від 3% до 5%.

1. Avp555

Річна прибутковість - 25. 9%

Прибутковість за місяць - 9. 1%

Валюта депозиту: USD.

Рейтинг ПАММ рахунків Альпарі очолює вельми популярний рахунок, вік якого перевищує шість років. На ньому торгує власноруч написаний керуючим радник. Угоди орієнтовані виключно на золото, стоп лосс ставляться завжди, тейк профіти не ставляться.Агресивність рахунку - від 5 до 7%.

ІНВЕСТУВАТИ