Найпопулярніші статті Вікіпедії

У російськомовній Вікіпедії розміщено понад 1 100 тисяч статей. Щодня до інтернет-енциклопедії звертаються мільйони користувачів з різними запитами.

У нинішній добірці Ви знайдете найпопулярніші статті Вікіпедії . Щодня їх переглядають декілька тисяч разів. Звичайно, переваги аудиторії змінюються, тому нами використана статистика за даними з січня 2013 року.

Зміст:

  • 10. 250 кращих фільмів за версією IMDb
  • 9. Чудовий століття
  • 8. Надприродне
  • 7. Праця
  • 6. YouTube
  • 5. Секс
  • 4. Гра престолів
  • 3. Росія
  • 2. Однокласники
  • 1. ВКонтакте

10. 250 кращих фільмів за версією IMDb

Рейтинг, складений на основі відгуків відвідувачів найбільшого в Інтернеті сайту про кінематограф, безумовно, викликає чималий інтерес. Відповідну статтю у Вікіпедії щодня переглядають близько 8 200 читачів.

9. Чудовий століття

Стаття, присвячена гостросюжетної історико-епічної драми, щодня привертає близько 8 700 читачів. Серіал завершується в 2014 році, проте поки він залишається стабільно в числі найбільш популярних.

8. Надприродне

Статтю, присвячену американському телесеріалі, переглядають щодня приблизно 8 800 користувачів. Творці серіалу всіляко підтримують популярність дітища, продовживши його в 2014 році вже на десятий сезон.

7. Праця

Сама несподівана стаття в числі найпопулярніших привертає більше 9 000 читачів щодня.У статті описується поняття праці, праця як економічна категорія, а також роль праці в біологічної еволюції людини.

6. YouTube

Найпопулярніший відеохостинг в світі був заснований в 2005 році. З 2006 року він належить Google Inc. , А кількість переглядів відео ще в 2012 році перевищило 4 мільярди. Ці та інші факти щодня вивчають 9 400 відвідувачів, які відкривають відповідну статтю у Вікіпедії.

5. Секс

Близько 9 500 відвідувачів щодня намагаються дізнатися "що таке секс" саме з Вікіпедії. Стаття містить як посилання на додаткові джерела інформації, так і ілюстрації.

4. Гра престолів

Інтерес до статті, що розповідає про історію знаменитого телесеріалу, щорічно зростає під час запуску нового сезону. Кожен день почитати про Гру престолів в Вікіпедію заходять майже 10 тисяч чоловік.

3. Росія

Статтю, присвячену Російської Федерації, щодня переглядають більше 11 000 разів. Стаття про Росію - одна з найбільш об'ємних в російській Вікіпедії. Вона рясніє посиланнями на додаткові джерела.

2. Однокласники

Статтю, що розповідає про історію, власників і відвідувачів соціальної мережі "Однокласники" щодня переглядають 14 500 користувачів. Можливо, популярність статті пояснюється тим, що посилання на Вікіпедію - це другий рядок в результатах пошуку за запитом "однокласники" в Google.

1. ВКонтакте

Дивно, але статтю, присвячену самої популярної соціальної мережі Рунета, щодня переглядають більше 20 тисяч разів. Природно, автори статті стежать за її актуальністю, тому тут завжди є останні дані про структуру, відвідуваності, власників і особливості мережі.