Як зняти гроші з гаманця Яндекс. Гроші

Як зняти гроші з гаманця Яндекс. Гроші

При роботі в Мережі більшість людей використовують так звані електронні гроші для розрахунку. У Росії серед безлічі електронних платіжних систем популярні Вебмані, Ківі і Яндекс. Гроші. Причому останні - це електронна валюта, створена російським пошуковим гігантом.

При появі перших засобів на Яндекс Гаманці у користувача, безсумнівно, виникне питання: як зняти гроші з гаманця Яндекс. Гроші? Адже паперовими грошима простіше розплатитися в магазині. Все-таки в нашій країні оплата електронної валютою не так розвинена, як в Штатах.

На відміну від WebMoney, для того щоб зняти гроші з гаманця на Яндексі, не потрібно ніякого підтвердження документів, довгих процедур та іншого. Весь процес виведення грошей проходить в самій системі Яндекса, в зв'язку з чим не варто турбуватися про безпеку і конфіденційності операцій.

Висновок на банківську карту

Отже, насамперед відкриваємо сайт Яндекса - // yandex. ru і авторізіруемся. Далі відкриваємо вкладку "Гроші" або переходимо по посиланню // money. yandex. ru

У лівій частині поруч з номером вашого гаманця і сумою на рахунку буде ссилочку "Зняти гроші". Натискаємо її і вибираємо способи виведення.

Найпростіше вивести гроші відразу на банківську картку Visa або MasterCard.Напевно у вас є зарплатна картка або звичайна картка Ощадбанку, заведена ще за часів студентства. Головне, щоб в нижньому правому куті картки був напис Visa або MasterCard. По суті, знадобиться тільки номер карти. Вибираємо пункт "Карта будь-якого банку".

У вікні вводимо номер вашої картки, суму для перекладу, свій e-mail і натискаємо "Вивести". Потрібно усвідомити, що за будь-який переклад знімається комісія 3% + 15 рублів. Наприклад, якщо ви вирішили отримати 1000 рублів на карту, то з вас знімуть тисячу сорок-п'ять рублів. Переказ коштів займе не більше 6 днів, на практиці зазвичай гроші приходять на картку за 2-3 дня.

Підтверджуємо висновок "Платіжним паролем", і все готово. Тепер ви знаєте, як можна зняти гроші з Яндекс Гаманця.

Відеоролик про виведення Яндекс. Грошей:

Що робити, якщо у вас немає пластикової карти?

Є два варіанти розвитку подій:

  • завести банківську карту VISA / Mastercard в будь-якому банку;
  • замовити картку у Яндекса з прив'язкою до гаманця.

Другий варіант більш прийнятний, так як не доведеться надалі користуватися інтерфейсом системи. Досить буде вставити картку в будь-який банкомат і зняти гроші.

Отримати таку картку можна на сайті Яндекса, перейшовши за посиланням // money. yandex. ru / ymc / promo2. xml і якшо по кнопці "Випустити карту".

Від вас буде потрібно заповнити лише анкету і заплатити за доставку карти 199 рублів. За обслуговування нічого не потрібно платити, так як перші три роки безкоштовні.

Звичайно, є ще кілька способів виведення Яндекс. Грошей на картку. Наприклад, можна скористатися сервісами-конверторами валют, перевести ЯД в Вебмані або Ківі і вивести іншим способом. Але найкращий спосіб виведення надає сам Яндекс.Тому не бійтеся їм скористатися!