Як розблокувати айфон, якщо забув пароль?

Як розблокувати айфон, якщо забув пароль?

З року в рік виробники вдосконалюють способи блокування мобільних пристроїв. Конфіденційність даних користувача завжди була понад усе. Заради неї були створені спеціальні надзахищені смартфони, наприклад, Blackphone, а популярна ОС BlackBerry і зовсім вважається найбезпечнішою операционкой в ​​світі. Поява в iPhone 5 сканера відбитка пальця ознаменувала нову еру в сфері захищеності даних на мобільних пристроях, але багато користувачів "яблучних" смартфонів і раніше використовують в якості пароля набір цифр. Людської пам'яті властива забудькуватість, і нерідко у користувача можуть виникнути проблеми з розблокуванням смартфона. Як розблокувати айфон, якщо забув пароль?

Безсумнівно, насамперед потрібно спробувати пригадати пароль. Але врахуйте, що після десятої спроби введення смартфон остаточно заблокується, а на екрані ви побачите напис "iPhone заблокований, встановіть з'єднання з iTunes".

Зміст статті

  • Розблокування смартфона через iTunes зі збереженням даних
  • Розблокування смартфона через iTunes без збереження даних

Розблокування смартфона через iTunes зі збереженням даних

Якщо ви підключали iPhone до комп'ютера і синхронізували його через iTunes, то можливе розблокування смартфона зі збереженням на ньому всіх даних. При синхронізації на вашому комп'ютері ви зробили резервну копію.Запустіть на комп'ютері iTunes, підключіть iPhone через USB-кабель і дочекайтеся, поки "айтюнс" виявить ваш смартфон. Закрийте вікно кліком по кнопці "ОК".

В iTunes натисніть кнопку "Відновити iPhone", щоб почати процес відновлення смартфона.

до змісту ↑

Розблокування смартфона через iTunes без збереження даних

Якщо вам не важливі дані на смартфоні або синхронізація з iTunes не була проведена, то розблокувати смартфон можна в такий спосіб. Введіть iPhone в режим DFU (аналог бутлоадер на Android): одночасно утримуйте дві кнопки (домашню та кнопку живлення) протягом 10 секунд. Коли смартфон перезавантажиться і на дисплеї з'явиться логотип Apple, підключіть його кабелем до комп'ютера і запустіть iTunes. Зі списку пристроїв виберіть свій смартфон і натисніть "Відновити iPhone". "Айтюнс" автоматично завантажить найсвіжішу версію iOS і встановить на ваш смартфон.

натисніть на картинку для збільшення

Існує ще один спосіб скидання пароля на iPhone. Але для того, щоб його реалізувати, на вашому заблокованому смартфоні повинен бути підключений інтернет, а також функція "Знайти iPhone". Якщо на вашому iPhone активна дана функція і інтернет, то зайдіть з комп'ютера на сайт // icloud. com / # find і авторизуйтесь за допомогою Apple ID. Після чого виберіть свій пристрій зі списку і натисніть на посилання "Стерти iPhone".

натисніть на картинку для збільшення

Для підтвердження дистанційного видалення даних вам буде потрібно ввести пароль від Apple ID. Після чого на сайті з'явиться повідомлення про початок стирання даних.

натисніть на картинку для збільшення

Дочекайтеся стирання інформації на iPhone і проведіть первинну настройку смартфона.

Як бачите, проблеми в тому, щоб розблокувати айфон, якщо забув пароль, немає.Досить підключити смартфон до комп'ютера і відновити iOS через iTunes. Більш докладно про відновлення iPhone розказано в наступному відеоролику: